Ego-Drop Kraków

Moderator: Knajpa

• 1699 / 368 / 0

Mooooże się pojawię, bo w końcu muszę Was tam odwiedzić w Krakowie... Mówię o tym 10 października.
Tylko nie wiem czy będę mieć kierowcę. :( Póki co wstępnie mam, ale to wszystko jest na zasadzie "jak będę jechać to cię wezmę..."
Wybiera się ktoś z Łodzi i byłby chętny na przygarnięcie hajpowiczki? :*)
  • 1332 / 48 / 0

Wybiera się ktoś na dropa 12 grudnia? Ja zdecydowanie, pierwszy raz byłem w październiku i klimat mnie rozłożył pozytywnie. Teraz obecność obowiązkowa, tylko przerzucę się na mniej inwazyjne używki, bo jednak wolę afterglow po dyso i grzybach, niż zejście po amph z MDMA :scared: Jeśli ktoś z wro się wybiera, to można by pojechać razem. Albo jakaś ćpun-siekiera na miejscu mogłaby być.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

W związku z obrotem pseudoefedryną, farmaceutka traci na 3 miesiące prawo wykonywania zawodu

Pod koniec maja Sąd Aptekarski przy Dolnośląskiej Izbie Aptekarskiej we Wrocławiu rozpatrywał sprawę kierowniczki apteki, która miała pozwolić na niezgodną z przepisami sprzedaż ogromnej liczby opakowań leków z pseudoefedryną.
  • 1758 / 65 / 18

Ja się wybieram(1o października w sumie też byłem ;) ) i dobra ekipa mi się na ten ego-drop zmontowała, też będę się starał jakieś fajne zabaweczki psychodeliczne zabrać. Jakby co to Jarek możemy się jakoś tam spotkać.
  • 128 / 11 / 0

Też będę, nie odpuszcze sobie jednej z ostatnich imprez w Fabryce.
  • 218 / 2 / 48

Imprezy w fabryce były całkiem ok, chociaż dla mnie i tak zdecydowanie lepiej wypadała Caryca.

Czy ktoś z Was może był już w rotundzie? Jak wrażenia i czy jest znośnie?
Bo jeśli warunki nie są najlepsze, to szkoda mi wydawać tyle pieniędzy - ile sobie teraz wołają za wstęp.
Użytkownik nieaktywny
  • 123 / 6 / 0

A co teraz będzie, kiedy nawet Rotunda odpadła? Как жаль.
  • 1758 / 65 / 18

Faktycznie, obczaiłem na ich stronie szukają jakiegoś innego miejsca, czyli wygląda na to że 15 października się nie odbędzie, ale i tak mi ten termin nie pasował :D Obstawiam że impreza przeniesie się gdzieś na Dolnych Młynów do Tytano, a tam może być zacnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 123 / 6 / 0

Duce pisze:
Faktycznie, obczaiłem na ich stronie szukają jakiegoś innego miejsca, czyli wygląda na to że 15 października się nie odbędzie, ale i tak mi ten termin nie pasował :D Obstawiam że impreza przeniesie się gdzieś na Dolnych Młynów do Tytano, a tam może być zacnie.
Byłoby bardzo zacnie, fakt, ale z tego co pamiętam to mógłby być problem z podziałem sal (gdzie chill?). Czy nie musieliby rozdzielać tego na piętra? To już w ogóle byłoby zajebiście :-D Jednak wystrzelone towarzystwo błąkające się po tych korytarzach chyba nie byłoby mile widziane
15 października musi być!!!
  • 6 / / 0

A jednak Dolne Młyny. Czy będzie jakaś bomba z wawy? bo autem nie wiem czy się fatygować :scared:
Użytkownik nieaktywny
  • 123 / 6 / 0

see you on the trance floor :cheesy:
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata