Efedryna - Skąd?

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1639 / 192 / 0

Zawsze przy pytaniu "skąd można zdobyć czystą efedrynę" pada odpowiedź "spytaj kulturystów oni będą wiedzieć". Ta, nie znam żadnych kulturystów, przejrzałem forum sfd (www.sdf.pl) i tam też nic ciekawego nie piszą. Więc może ktoś z Was zna odpowiedź ukrywaną w tajemnicy przed wszystkimi 'innymi rasami' przez terminatorów-kulturystów?

Wersja oficjalna: jestem uczulony na inne składniki z Tussipectu i Thermalu a chcę używać efedryny na kaszel, bo najlepiej mi pomaga, oraz do siłowni.
Wersja nieoficjalna: chcę zrobić metamfetaminę.

PS1: nie wchodzi w grę ekstrakcja z tabletek.
PS2: mam nadzieję, że tego nie usuniecie.. trzymajmy się wersji oficjalnej.. ;)

• 237 / 5 / 0

Dobry topic, ale znajac zycie zaraz pojawia sie komentarze internetowych cfaniaczkow typu "to nie takie proste" itd., ale mam nadzieje ze sa jeszcze "normlani" uzytkownicy wiec czekamy na odpowiedzi...

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Klienci restauracji w szpitalu po zjedzeniu ciastek z marihuaną

W restauracji w Edgartown na wyspie Martha’s Vineyard w Massachusetts zemdlały trzy osoby, które zjadły ciasta z marihuaną.

• 1809 / 4 / 0

drag kiedys chciałem tesh sobie poszukac "coś" co ma w sobie dość dużo efedryny, ale do pobudzania a nie do robienia mety ;)...
Dobra przejde do rzeczy:
W polsce nie dostaniesz nic (łatwodostepnego) z czego mógłbyś wyekstraktowac efedryne w prosty sposób i co byloby w ogole oplacalne... (oczywiscie opeiram sie na wlasnych poszukiwaniach/wiedzy)
Poszukaj na stronach zagranicznych w jakis sklepach internetowych... itp...

Pozdrawiam

PS: A jesli chodzi o tych kulturystów to jest to taka legenda, a jak wiadomo legenda ma w sobie ziarenko prawdy ;). W usa kulturysci uzywaja efedryny glownie do zwiekszenie wydolnosci organizmu podczas treningu... Tylko ze w USA efredyna jest legalna...
Drag lepiej zrob MDMA albo cos w tym stylu ;) Wszyscy by sie ucieszyli gdyby mogli dostac tabsy bez zbednych syfów...

Kid

• 24 / / 0

Wlasnie w USA juz nie jest legalna...

• 1639 / 192 / 0

Obawiam się, że mylisz się trochę. Efedryna w USA nie jest legalna, ba, tam ponoć nawet z aptek wycofywali jakieś leki z pseudeofedryną. Fakt, da się zamówić z jednej strony kulturystycznej preperat który zawiera 25mg efedryny HCl + jakiś wypełniacz. W opakowaniu jest 50 tabsów i jest to preparat o największej dawce efedryny biorąc pod uwagę legalne preparaty. Kosztuje on 19 dolców. Biorąc pod uwagę to, że przy nielegalnym obrocie będzie jej więcej i chyba jednak taniej, nie zwacam uwagi na preparaty farmaceutyczne, ekstrakcje itp.

A co do syntez to prościej zrobić metamfetaminę mając efedrynę, niż MDMA mając nic;) Synteza MDMA jest ciut trudniejsza i pochłania większe koszty. Trzeba wychodzić z uprzednio zrobionego MDA, wcześniej zsyntezować safrol itd.

• 640 / 1 / 0

K..... Tussipect na recepte POJEBALO DZIWKE Z APTEKI
Toz to moj rodzimy Herbapol! :#: :#: :#: :#: :#: :#: :#: :#: :#: :#: :#: :#: :#:

Użytkownik nieaktywny
  • 25 / 2 / 0

ziomuś ekstrakcja pseudo/efedryny to mały pikuś

nawet jezeli masz juz efedryne to w toku dalszych reakcji niezbedny jest (wg. mojej wiedzy) amoniak bezwodny, ktory jest *cholernie* trudno dostac.

• 1639 / 192 / 0

Nie wiem czy trzeba NH3, a nawet jak trzeba to można odwodnić NH3aq.
NH4Cl + NaOH -> NaCl + NH3 + H2O jeśli użyjemy wysokich stężeń NaOH to niepowinno być dużo wody. Potem destylacja lub inne odwadnianie..

I nie chcę robić ekstrakcji, bo to nieopłacalne, to dopiero ostatnie wyjście.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata