Efedryna - Skąd?

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 733 / 41 / 0

dobra miśki..powiedzcie wy mie, czy jest w ogóle możliwość, jak tak to gdzie i jak tego dokonać, aby nabyć duża ilość sudafetu, ewentualnie tussi ?
Mówiąc dużo mam na myśli tyle ile się da, ale nie mniej niż karton
  • 7 / / 0

Ja czasem stosuje spalacz o nazwie T-5 Zionlabs, niby 30 mg efki a ile tam siedzi naprawdę to nie wiadomo ... Ogólnie ECA jakieś chyba najprędzej ale to masz wtedy kofeine,efke i aspiryne

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Alkohol w pracy. Chodzi nie tylko o bezpieczeństwo

Eksperci potwierdzają, że alkohol w miejscu pracy to poważny problem. Co dziesiąty pracownik pije za dużo, obojętnie czy szef, czy podwładny.
  • 658 / 14 / 0

Można gdzieś jeszcze nabyć

cr

• 76 / / 0

jest coś w hiszpani bez recepty wciąz?
  • 631 / 64 / 0

Ogłaszamy 24pl
Masa różnych hiszpańskich specyfików często w krysztale za groszowe ceny. Aż strach zamawiać.
Najlepiej odbiór osobisty ze swojego miasta jeśli ktoś ma, raz tez zamawiałem ze sprawdzeniem zawartości i bylo okej.
[mention]TheFlash[/mention]
Na ogłaszamy jest tez typek który sprzedaje thioco na kartony ( ale za kurwa ile.... 12 zł 10 tab) oraz jeszcze tydzień temu miał dexsatabs.
  • 39 / 2 / 0

A jak to jest z roślinami. Są jakieś które zawierają substancje efedrynowe? I jak tak czy są dostępne gdzieś w PL?
W sensie do uprawy i tak w ogóle ;-)
  • 2 / / 0

Ja moją efedryne biore stad, ale wszystko to preparaty zlozone
http://www.ephedrawarehouse.com/
  • 658 / 14 / 0

Ale to jest ephedra
  • 7 / 1 / 0

Roślinę ephedra sinica można zamówić bez większych problemów z Chin. Na Youtube jest jeden gość, który wydaje się w temacie dość ogarnięty (od legalnej strony). Zapewnia, że jakkolwiek sprzedawanie i dodawanie do suplementów efedryny jest nielegalne, to sprowadzenie herbatki na własny użytek do Polski nie jest karalne. Zamówiłem, przyszło po miesiącu, paczka rozerwana, więc chyba sprawdzona... W każdym razie - bardzo polecam pod kątem delikatnej stymulacji. Nie mieszałem z kofeiną, ale efekt jest jak najbardziej widoczny :)

• 1017 / 95 / 0

Wyciąg z korzeni lepszy, można kupić już gotowy, wystarczy poszukać. Wiele się to nie różni od formy hcl chyba że ktoś chce podawać i.m. to odpada.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata