Efedryna - Skąd?

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 138 / 15 / 0

Niby nielegalna ale można dorwać w składzie kilku spalaczy produkowanych w USA np. Hellfire dostępny na allegro ma w składzie efkę.
  • 2 / / 0

w necie bez problemu mozna znalezc typa sprowadzajacego spore ilosci efki z chin/indii itp.
w chin tez mozna sobie samemu zamowic ale polowe paczek zawija celna wiec bierze sie na siebie takie ryzyko... nie oplaca sie. Lepiej znalezc kogos w PL kto to na patencie sprowadza.

kiedys mialem taki namiar... o ile pamietam to jego email był koloru czerwonego ale glowy sobie nie dam uciac
koles wlasnie po polsku mowil (lub mieszana angielszczyzna :)), mial efke calkiem niezla z chin i spore ilosci

potrzebowalem dla kumpla 1kg efki i przyszlo normalnie na paczkomat :-)

Nie podajemy źródeł | Marlboro

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Kartele narkotykowe blokują badania w Meksyku

Peptyd zawarty w jadzie nietoperzy wampirowatych może przyczynić się do stworzenia nowych leków - jego badanie jest jednak trudne ze względu na kartele narkotykowe, które zajmują tamtejsze tereny.
  • 18 / / 0

AnalogCzlowieka pisze:
Niby nielegalna ale można dorwać w składzie kilku spalaczy produkowanych w USA np. Hellfire dostępny na allegro ma w składzie efkę.
jaki spalacz z efedryną polecacie ? czytałem gdzieś, że spalacz T5 ma mieć też
Użytkownik nieaktywny
  • 138 / 15 / 0

No T5 obecnie z dostępnych
  • 10 / / 0

Coś nowego w temacie? Jakieś nowe chińczyki albo egipcjanie? ;)

rrd

• 859 / 40 / 0

http://swiatsupli.pl/pl/spalacze-tluszc ... -caps.html
Czystej efedryny nie mogę znaleźć, ktoś ma?
  • 287 / 10 / 0

Powiem wam że też szukam od dawna efki ale nikt nic nie wie i nikt nic nie ma.
Trochę jestem rozczarowany bo wygląda na to że łatwiej zdobyć amfe niż efke

Próbował ktoś coś z popularnego portalu z ogłoszeniami?
  • 18 / / 0

na forum kulturystycznych wyczytałem, że można zamówić firmy kaizen z kanady, ale przeważnie w sklepach piszą, ze nie wysyłają za granice, więc nie wiem czy coś się zmieniło czy trzeba wyszukać sklep, który wysyła za granicę np. http://www.gorillajack.com/kaizen-ephed ... l-8mg.aspx
  • 287 / 10 / 0

fraaanek - też znalazłem ten sklep. To by było opłacalna sprawa nawet jakby wysylali poza Kanadę tylko jestem ciekaw jak z UC czy się przypierdolą. Śmieszne że w Ameryce Północnej możesz sobie na legalu kupić efke a tutaj to zło i dzieło szatana. A pseudoefka to taki niewypał że szkoda komentować. Same uboki...

Pytalem wsrod ludzi co się bawią w SAA to tez ciezko dostepna jest teraz efedryna
  • 18 / / 0

ja od tygodnia wcinam spalacza t5 ale nie wiem czy faktycznie jest tam efedryna , bo nie czuć tak jak w tussipect, będę musiał zrobić rundkę po aptekach , ciekawe czy gdzieś mi sprzedadzą
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata