Efedryna - Skąd?

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 138 / 16 / 0

Niby nielegalna ale można dorwać w składzie kilku spalaczy produkowanych w USA np. Hellfire dostępny na allegro ma w składzie efkę.
  • 2 / / 0

w necie bez problemu mozna znalezc typa sprowadzajacego spore ilosci efki z chin/indii itp.
w chin tez mozna sobie samemu zamowic ale polowe paczek zawija celna wiec bierze sie na siebie takie ryzyko... nie oplaca sie. Lepiej znalezc kogos w PL kto to na patencie sprowadza.

kiedys mialem taki namiar... o ile pamietam to jego email był koloru czerwonego ale glowy sobie nie dam uciac
koles wlasnie po polsku mowil (lub mieszana angielszczyzna :)), mial efke calkiem niezla z chin i spore ilosci

potrzebowalem dla kumpla 1kg efki i przyszlo normalnie na paczkomat :-)

Nie podajemy źródeł | Marlboro

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Młody człowiek testował nowe dopalacze, które go zabiły?

Czy mieszkaniec wsi pod Oleśnicą na zlecenie testował dopalacze, dzięki czemu później mógł kupować je po niższej cenie? Tak twierdzą jego sąsiedzi, a informacje te bada prokuratura.
  • 18 / / 0

AnalogCzlowieka pisze:
Niby nielegalna ale można dorwać w składzie kilku spalaczy produkowanych w USA np. Hellfire dostępny na allegro ma w składzie efkę.
jaki spalacz z efedryną polecacie ? czytałem gdzieś, że spalacz T5 ma mieć też
Użytkownik nieaktywny
  • 138 / 16 / 0

No T5 obecnie z dostępnych
  • 10 / / 0

Coś nowego w temacie? Jakieś nowe chińczyki albo egipcjanie? ;)

rrd

• 859 / 41 / 0

http://swiatsupli.pl/pl/spalacze-tluszc ... -caps.html
Czystej efedryny nie mogę znaleźć, ktoś ma?
  • 307 / 10 / 0

Powiem wam że też szukam od dawna efki ale nikt nic nie wie i nikt nic nie ma.
Trochę jestem rozczarowany bo wygląda na to że łatwiej zdobyć amfe niż efke

Próbował ktoś coś z popularnego portalu z ogłoszeniami?
  • 18 / / 0

na forum kulturystycznych wyczytałem, że można zamówić firmy kaizen z kanady, ale przeważnie w sklepach piszą, ze nie wysyłają za granice, więc nie wiem czy coś się zmieniło czy trzeba wyszukać sklep, który wysyła za granicę np. http://www.gorillajack.com/kaizen-ephed ... l-8mg.aspx
  • 307 / 10 / 0

fraaanek - też znalazłem ten sklep. To by było opłacalna sprawa nawet jakby wysylali poza Kanadę tylko jestem ciekaw jak z UC czy się przypierdolą. Śmieszne że w Ameryce Północnej możesz sobie na legalu kupić efke a tutaj to zło i dzieło szatana. A pseudoefka to taki niewypał że szkoda komentować. Same uboki...

Pytalem wsrod ludzi co się bawią w SAA to tez ciezko dostepna jest teraz efedryna
  • 18 / / 0

ja od tygodnia wcinam spalacza t5 ale nie wiem czy faktycznie jest tam efedryna , bo nie czuć tak jak w tussipect, będę musiał zrobić rundkę po aptekach , ciekawe czy gdzieś mi sprzedadzą
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata