Efedryna - Skąd?

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1759 / 66 / 18

Na jakiej zasadzie ci ludzie sprzedają w ogóle efedrynę na ogłoszeniach(?), sporo tego jest na ogłaszamy24.pl, sprzedawane najczęściej jako spalacz tłuszczu, przecież efedryna ma status leku na receptę(i prekursora narkotykowego) i nie można chyba jej posiadać w innej postaci niż lekarstwa a przede wszystkim sprzedawać. Chyba że się mylę?
Jakby był jakiś sprawdzony sprzedawca to bym sobie chętnie zamówił.
  • 3831 / 140 / 13

A wiesz, że morfinę też "kupisz" na ogłaszamy? Tylko taka mała rada ode mnie - odpuść sobie, bo to serwis dla najsłabszych ciot społeczeństwa - takich którzy jebią na hajs jeszcze gorszy element od siebie samych.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.
  • 105 / 5 / 0

Egipt - Efanol. 20PLN za 200 tabsów po 20mg każda. Żadnego problemu.
  • 1759 / 66 / 18

Sekatorus pisze:
Egipt - Efanol. 20PLN za 200 tabsów po 20mg każda. Żadnego problemu.
A jak jest z przewozem ile tego mozna wwieść do PL?
  • 105 / 5 / 0

Kurcze z tym to kwestia szczęścia. Ja myśle, że jak przewalisz ze 400 czy 600 tabsów do dużego opakowania po witaminie to i jakby ktos sprawdzał przejdzie bez pytań. Czyli taki pewnik. A chcąc ryzykować, to lecisz z połową walizy:) i myslę że są bardzo duże szanse na sukces, bo nie spotkałem się jeszcze z kontrolą i z tego co inni piszą to się to potwierdza. Akurat Efanol jakoś bardzo na celowniku nie jest, tam sterydy są legalne i to głównie interesuje celników.
  • 4 / / 0

Chyba najłatwiej teraz to z apteki załatwić Tussipect w tabletkach. Znajomy lekarz albo kupić/wydrukować sobie kilka recept. Tylko nie więcej niż 2op na jednej recepcie, wtedy bez problemu wszędzie sprzedają, bez marudzenia. Cena trochę słaba, bo za 40 tabl ok 16zł :/
  • 340 / 12 / 0

ZielonyFrog pisze:
Chyba najłatwiej teraz to z apteki załatwić Tussipect w tabletkach. Znajomy lekarz albo kupić/wydrukować sobie kilka recept. Tylko nie więcej niż 2op na jednej recepcie, wtedy bez problemu wszędzie sprzedają, bez marudzenia. Cena trochę słaba, bo za 40 tabl ok 16zł :/
Wydrukować recepty? To w ogole w.dzisiejszych czasach jeszcze tak się da, fałszować rexepty? Ja bym chyba nie dała rady z obawy przed przypałem, wszystko teraz na systemie komputerowym.
  • 12 / / 0

A próbował ktoś sobie samemu wychodować efedrynę... ?
Szperałem troche w internecie i natknąłem się na sporo ofert sprzedaży tej oto roślinki: http://www.dobrenasiona.com/katalog/produkt/211 Podobno zawiera ona sporo efedryny i pseudoefedryny więc zastanawiam się czy tego nie posadzić na parapecie :D
  • 1759 / 66 / 18

@up myślałem kiedyś o tym ale o ile pamiętam oprócz braku czasu odrzuciło mnie to że chyba sporo trzeba tej roślinki żeby mieć solidną dawkę efedryny która klepnie, no i kilka lat(po roku chyba jeszcze nie będzie zadowalających efektów, rośliny będą zbyt młode) zanim wyrośnie. Więc żeby to się jakkolwiek opłacało to trzeba byłoby zasadzić tego dość sporo i czekać co najmniej 2-3 lata aż wyrośnie.
  • 57 / 6 / 0

Kumpel parę lat temu podprowadził efkę z hurowni farmaceutycznej w której pracował.Słoiczek 25 gram produkcji polskiej kryształki podobne do cukru.Nie było to specjalnie przechowywane jak np.opiaty.Nie było też ceny.Starczyło nam na baaardzo długo.Rąbnął to bo była akurat okazja ale może to ciekawa alternatywa dla poszukujących efki
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata