Efedryna - Skąd?

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

Gdzie w Wawie jest apteka gdzie mi kurwa to sprzedadzą bo mi wszędzie odmawiają %-D
  • 43 / 2 / 0

Ja też nie mogę nigdzie efki zakupić , jak proszę o preparat z efedryną w aptekach to mówią , że już nie ma ale mają co innego bez efedryny, z jakimś innym środkiem obkurczającym śluzówkę.
Teraz tak myślę , że jeżeli ten inny środek też obkurcza śluzówkę to też powinien działać jako stymulant.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Zamówił do sklepu "kurkumę"

Wstępne badanie wykazało, że jest to niemal 100 gramów marihuany.
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

Czy ktoś z Wawy chce się wymieniać informacjami? Można obleć pół miasta i pospisywać adresy aptek gdzie i która farmaceutka wydała efkę i się podzielić na PW. Nie czaję czemu nikt w tym dziale nie jest aktywny. No chyba się nie uczycie na pentadronie?
  • 169 / 2 / 0

Kiedyś na rynku czyli do 2007/08 był Arsan z egiptu. Jako, ze uprawiam sport to miałem dostęp do tego u swojego dilera. Doskonały spalacz tłuszczu. przetłukłem go 3mc.
Minęło troche czasu i tego produktu już nie ma na ryku.
Teraz oferują mieszanki z kofeiną i salicyną.
Najczęściej z pseudo efką ... ale udało mi się znaleźć coś z efką czystą.
Jak spróbuje to dam znać.
Opisze działanie i czy jest to pseudo czy też nie.
  • 3534 / 15 / 0

NieLubieZielska pisze:
Czy ktoś z Wawy chce się wymieniać informacjami? Można obleć pół miasta i pospisywać adresy aptek gdzie i która farmaceutka wydała efkę i się podzielić na PW. Nie czaję czemu nikt w tym dziale nie jest aktywny. No chyba się nie uczycie na pentadronie?
Może po prostu, albo chcą te informacje zostawić do swojego użytku lub nie wydają w aptekach efedryny bez recki.Dlaczego tak ci na niej zależy, to nic przyjemnego.
  • 110 / 1 / 0

efedryna Występuje w roślinach z rodzaju przęśl (Ephedra equisetina, Ephedra sinica – má huáng, Ephedra distachya), oraz w cisie (Taxus baccata) czy nie da się gdzieś kupić nasion i wyciągnąć jakoś z roślin
  • 3534 / 15 / 0

Ostry215 pisze:
Efedryna Występuje w roślinach z rodzaju przęśl (Ephedra equisetina, Ephedra sinica – má huáng, Ephedra distachya), oraz w cisie (Taxus baccata) czy nie da się gdzieś kupić nasion i wyciągnąć jakoś z roślin
Domyślam się,że trzeba by przerzucić tego tonami żeby wydobyć rozsądną ilość efedryny, do tego koszta przy uprawie takiego shitu.Według mnie odpada.
  • 188 / / 1

Zawartość efedryny podobno waha się w przedziale 0.02-3.4% więc jeśli ktoś ma w łapkach właściwy gatunek, to nawet miałoby to sens.

"Of the six ephedrine-type ingredients found in ephedra (at concentrations of 0.02-3.4%), the most common are ephedrine and pseudoephedrine*"

Abourashed, Ehab A.; Abir T. El-Alfy, Ikhlas A. Khan and Larry Walker (2003). "Ephedra in perspective – a current review" . Phytotherapy Research 17: 703–712.
  • 3831 / 134 / 13

Można też uzyskać efedrynę poprzez fermentację drożdżową przy obecności benzaldehydu - produktem jest L-fenyloacetylokarbinol, który następnie należy poddać redukcyjnemu aminowaniu do otrzymania (-)-(1R,2S)efedryny;

Ewentualnie zredukować metkatynon przy pomocy stopu Raneya - produktem jest racemiczna efedryna.
  • 26 / 2 / 0

a czy ktos kupowal albo zamawial tussi lub inna efke przez neta od kogos? Szukam sprawdzonego dostawcy, ktory nie jest oszustem
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata