Efedryna - Skąd?

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1759 / 66 / 18

Mnie od dawna dręczy, żeby zdobyć jakoś Tussi. Nie ma jakiegoś sposobu żeby obejść recke? Ewentualnie jak myślicie, co powiedzieć lekarzowi sępiąc recepte i czy taki numer przejdzie :-D ? Chyba że, może dałoby się kupić prywatnie od kogoś przez neta(ale to chyba nie jest najlepszy pomysł bo się to raczej nie będzie opłacać :gun: ),pytanie czy hipotetycznie dałoby się? :finger:
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

Przed chwilą kupiłem Tussipect w tabletkach bez recepty. Ostatni raz kupowałem ten lek 3lata temu w tej samej aptece. Zaraz po zareckowaniu. Jednak można.

Tussipect kupiłem odruchowo, żeby nie używać w celach pozamedycznych. Kupiłbym jakiś acatar i już by mnie kusiło żeby przerobić na metkota. Tak przynajmniej mam gwarancję, że mi zaleczy ten skurwiały katar i ciągłą chrypę, przerywaną dusznościami.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Laburzyści chcą legalizacji wszystkich narkotyków

'Wojna z narkotykami finansuje gangi, podsyca przestępczość, zapewnia dzieciom łatwy dostęp do narkotyków w mediach społecznościowych i kryminalizuje młodych mężczyzn z klasy robotniczej' - ocenił laburzysta David Lammy wskazując, że jego partia doprowadzi do pełnej legalizacji wszystkich środków odurzających, włączając w to kokainę i heroinę.
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

jak to zrobiles ? tussi bez recepty, przepisy zmienilu czy jak
  • 279 / 1 / 0

Pewnie podszedł, powiedział "poproszę tussipect" a pani aptekarka mu ten lek wydała ;) przepisy się nie zmieniły, ktoś w aptece nie ogarnia co jest na recke a co nie :P
  • 1759 / 66 / 18

W sumie ostatnio ktoś mi polecił Tussi na kaszel i był święcie przekonany że to nie na receptę :-p Pochodzę po aptekach może gdzieś mi opchną, %-D zacznę od małych aptek, w takich chyba jest większe prawdopodobieństwo że ktoś nie ogarnie. :diabolic:
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

Wielokrotnie było o tym wspominane, że Tussipect niby jest na receptę, lecz w niektórych sprzedają bez.
Użytkownik nieaktywny
  • 83 / 1 / 0

Dzielnicowy pisze:
Wielokrotnie było o tym wspominane, że Tussipect niby jest na receptę, lecz w niektórych sprzedają bez.

nono.. w lublinie pytałam w 5 aptekach. wszędzie mówią 'poproszę o receptę' ;X
czy ja wyglądam jakoś dziwnie?

jest ktoś tu z lbn i może mnie nakierować do miłej pani farmaceutki? :diabolic:
Użytkownik nieaktywny
  • 117 / / 0

a co ze spalaczami dostępnymi na allegro? np w hellfire lub lack mamba chyba jest EPH?
  • 327 / 4 / 0

w żadnym legalnym polskm spalaczu nie bedzie bo w polsce inlegal :/
  • 26 / / 0

protech33 pisze:
kochajacaduzezrenice pisze:
A lek Tussipect? Słyszeliście o nim ? Jego bez problemu chyba by sie w aptece dostalo.
na recepte
W Warszawie sprzedali mi bez :)
Chociaz teraz po zmianie ustawy ciezko dostac to fakt,
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata