Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 788 • Strona 79 z 79
  • 5 / / 0
Ma ktoś może doświadczenie z używaniem pseudoefedryny jako dopingu ? Biegam od kilku miesięcy i chciałem z ciekawości zapodać sobie taką „przedtreningówkę” :D
  • 1187 / 207 / 23
@JoshKowalski
Jebnij sobie 180mg jeżeli nie masz problemów z pikawą. Jak będzie gites to zwiększasz, ale nie jestem fanem przyjmowania stimów do sportu
  • 28 / 11 / 0
Ogółem nie przepadam za stymulantami, ale po tygodniu na soku z gumigruszek motywacja do czegokolwiek poza leżeniem na wyrku idzie się jebać psu w dupę, a gówno-projekty na moje studia na mojej prowincjonalnej gówno-uczelni same się nie zrobią, dlatego aby pozbyć się negatywnych skutków jednego narkotyku najlepszą opcją będzie zażycie innego narkotyku i przy okazji pozbycie się ostatnich sprawnych komórek mózgowych i trzustki. Zapodałem sobie 600 mg pseudoefki, minęły 2 godziny i efekt jest bardzo minimalny. Troszkę przypomina mocną kawę, troszkę łatwiej skupić się na jednym zadaniu ale nic poza tym. Czuć lekkie przyjemne mrowienie w głowie, głód lekko zmalał ale czy to warte zapodania takiej ilości ćpańska... Trochę lipa z tą pseudoefką, już lepiej kawa pobudza. 20 zeta psu w dupę, za tyle siana mógłbym se kupić trzustkojeba (browar + syrop z kodą)
  • 2702 / 363 / 0
pseudoefedryna coś słabiej ostatnio na mnie działa dużo z Was też pisze że słabo działa.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 79 / 17 / 0
Pamiętam, że około 10 lat temu lecząc się antydepresantami (esci + mianseryna) postanowiłem zacząć ćwiczyć, no ale ogólnie to zamuła byla ze względu na leki. Czytając o kulturystyce trafiłem na ECA (efa,kofa,aspiryna)... Myślę czemu nie. Moim stackiem przedtreningowym była efka 25mg w tyłek, 100 kofeiny, aspiryny chyba 150/200. Nie byłbym sobą gdybym nie dorzucił czegoś dla lepszych efektów i tu frunął salbutamol 4x4mg z ketofitenem raz dziennie by tolerancja na sally nie rosła...
To był najlepszy stack na nastrój, samopoczucie, motywację jaki w życiu dane mi było próbować. Bardzo dobrze wspominam. To także moje jedyne doświadczenie z efedryną.

Nikomu nie polecam takiego połączenia. To niebezpieczne.
Uwaga! Użytkownik dawidbengurion jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1187 / 207 / 23
Kupiłem ten cały St**erex ES z alledrogo. Jest tam w składzie ekstrakt z liści Ephedry. Z tego co czytałem to te ekstrakty są pozbawione efedryny. Jestem też na selegilinie i dodatkowo ma to w sobie PEA. Jednak po 2.5 kapsułki trochę większej mocy oczekiwałem. Dodam też, że opakowanie niby zaklejone folią na górze, ale w opakowaniu wieczko było odklejone, więc możliwe, że mnie typ wydymał.
  • 79 / 17 / 0
@Morfeo, odradzałbym Ci zakupy tego typu środków. Nie ma pewności, że siedzi w nich to co na etykiecie, tym bardziej jeżeli idzie o substancja zakazane. DMAA nadal jest sprzedawana w różnej maści suplach, mimo swojego statusu prawnego. Czy faktycznie jest tam metyloheksamina? No szczerze w to wątpie. Raczej jest to miks innych stymulantów, które mają Cię zboostować. Czy to sprawdzisz? Też prawdopodobnie nie. Napiszesz komentarz, że gówno i nie działa ale nadal będzie to sprzedawane z takim samym składem na etykiecie.
Szkoda Twojej kasy.
Jeżeli idzie o efkę, no to wyjścia jak zwykle dwa:
1. Apteka... nie wiem jakbyś musiał się starać by to wyrwać. Mnie się kiedyś udało ze względu na astmę i rodzinną, która miała ze sto lat, pisała mi wszystko. Bromazepam na sen, selegilinę na nastrój i efedrynę na astmę... zapewne i tak nie wiedziała ocb.
2. Diller SAA. Tu już łatwiej z tym, że cena efki automatycznie wzrasta no i strzałów w cenie jest tylko 10. Tego syropu z efedryną nie stosowałem a jak z przychylnością wypisywanych na niego recept przez lekarzy jest to nie wiem.

Z całej gamy, którą miałem okazję próbować najbliżej efedrynie znajduje się johimbina. Tutaj tylko trzeba sporej ostrożności, bo dawkowanie jest mocno zależne od organizmu ale boost wydaje się być zbliżony + libido jak u królika.
Uwaga! Użytkownik dawidbengurion jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 17 / 0
Efrinolu nie ma już w sprzedaży?
Uwaga! Użytkownik dawidbengurion jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 788 • Strona 79 z 79
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.