Efedryna & Pseudoefedryna - wątek ogólny

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 776 Strona 74 z 78
Rejestracja: 2017
  • 4427 / 525 / 0


Mozna podywagowac z np clenem ktory kosi reszte w przedbiegach:) (tylko troche toksyczny).
Za chwilke wrzuce efcie w doborowym towarzystwie.

http://www89.zippyshare.com/v/nnFLEIWe/file.html
Efcia, amph and many more.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


brałem clen ubiegłego roku szybko to odstawiłem nie dość że pikawa prawie wyskoczyła dłonie się trzęsły to do tego brak chęci na trening pseudoefedryna moim zdaniem nie ma nawet porównania do efedryny czy to na robienie formy na lato czy w celu pobudzenia

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Marihuana medyczna trafiła do Polski, 65 zł za gram. Można ją kupić w Lublinie?

Według szacunków firmy SpectrumCannabis, w Polsce jest ok. 300 tys. osób, które potrzebują terapii konopiami medycznymi.
Rejestracja: 2017
  • 4427 / 525 / 0


[mention]Anabolik[/mention] uzywaj znakow interpunkcyjnych i wielkich liter.
Kolejnego "niechluja" nie zaakceptuje.

Istotne tez, zeby efka czy pseudoefka byly bez dodatkow.
W legendarnym tussi bylo sporo dodatkow ziolowych ktore kosily bardziej niz sama efka.
Rejestracja: 2009
  • 543 / 30 / 0


a ja dla mnie pse jest lepsza od efki, bo przynajmniej pobudzała, a kiedys brałem tussipect to tylko taka nijaka fazka i włosy sie jeżyły, ale w tussipect jest efka naturalna, a podejrzewam, że syntetyczne efka lepiej działa.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


26 grudnia 2017Stteetart pisze:
[mention]Anabolik[/mention] uzywaj znakow interpunkcyjnych i wielkich liter.
Kolejnego "niechluja" nie zaakceptuje.

Istotne tez, zeby efka czy pseudoefka byly bez dodatkow.
W legendarnym tussi bylo sporo dodatkow ziolowych ktore kosily bardziej niz sama efka.
dobsz z językiem polskim mam problemy, jestem dyslektykiem i dysgrafem %-D Synferyne też można wziąć pod uwagę jest podobna w działaniu do efki

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 95 / 0


Niby tak, ale ja spróbowałem synefryny po efce i efce z kofeiną, absolutne rozczarowanie i nie zamierzam już do tego wracać. efedryna znacznie lepsza.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Po pierwszym zażyciu pseudo Byłem otumaniony, śpiący, szybciej serce mi biło czego nie nawidzę podczas brania jakichkolwiek substancji psychoaktywnych i wgl wiecie jak działa pseudoefedryna w dawkach większych niż terapełtycznych.
postanowiłem kupić tabletki Sudafed zawierający czystą pseudoefedryne ( 60 mg jedna tabletka aż ). Następnie kupiłem Acatar Anti Tabs. Też chyba miały 60 mg 1 tabletka. Ale wolę Sudafed gdyż zawiera czystą pseudoefedryne. Szczerze kapa po ActiTrinie była lepsza ( może dlatego, że na 5 ml syropu zawiera 10 mg DXM ). Niż po Sudafedzie. Wyczytałem, że żeby podbić kapę należy wypić mocną kawę bądź energetyka. Wypiłem kawę i poczułem się trochę lepiej. Co do kapy po pseudo to:
Otumanienie, spowolniona reakcja, brak halunów i CEVów, powiększone źrenice, " ciężkie oczy ",  Nie mogłem zasnąć. Spałem 6 h, a obudziłem się bardzo wyspany.
Tą pochodną efedryny lepiej z czymś mixować. Choćby z DXM. Polecam.
Na początku brania pseudo ( łącznie z Actitrinem ) miałem przyspieszone tętno, ale później tętno ustało i już może organizm się przyzwyczaił. Kapa po tym jest na razie u mnie niestety na ostatnim miejscu. Lepiej z czymś mieszać bo tak sama to cienko. I mam jeszcze pytanie. Czy jest jakiś lek bez recepty zawierający efedrynę?

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 95 / 0


Serio ktoś liczy na CEVy po pseudoefedrynie? Co wy ludzie macie w baniach xD
Nie mieszajcie tego gówna z dexem, serca wam się zesrają, sama pefka jest już mocno szkodliwa.
Nie ma leków bez recki ale gdzieś można kupić ekstrakt z rośliny który jest legalny. Można też roślinkę zamówić z dalekich krajów i zrobić ekstrakt samemu. Jest to opisane w innym temacie. Napisłabym jak człowiek ale nawet podanie adresu apteki może skutkować banem więc nie napiszę.
Rejestracja: 2017
  • 60 / 1 / 0


Po 270 mg występują jakieś efekty po pseudoefedrynie? Dzisiaj tyle wziąłem po wcześniejszym (kilkugodzinnym) kodowaniu i oprócz tego że serce mi bije jak pojebane, nie męczę się jakikolwiek wysiłek bym nie robił, no i oczywiście kilka razy dźwięk zagłuszał mi się tak bardzo że słyszałem jedynie szum. Czy to są te "oczekiwane" efekty, czy po prostu za mała dawka/koda zjebała działanie? A no i dodałbym, chociaż muzyka brzmi bardziej dziko i intensywniej niż zazwyczaj, to jest plus!

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 95 / 0


Mniej-więcej jest to wszystko czego można się spodziewać. Najsłabsza feta będzie lepszy stymulantem dla większości osób.
Posty: 776 Strona 74 z 78
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości