EDTA (kwas wersenowy) - wątek ogólny

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 168 / / 0

W szczurach ALA zwiększa poziom manganu w mózgach.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17996229
  • 545 / 2 / 0

Update. Zatrzymałem rozwój encefalopatii. Nastąpiła spora poprawa samopoczucia, wróciło libido i ogólnie jest znacznie lepiej. Badania neurologiczne w normie, nie mam już napadów nerwicowych. Mimo to nie czuję się normalnie. Mam "normalne dni", ale to "coś" zawsze jest obecne. Ciężko mi to pisać, ale czuję to cały czas.
Na PAS byłem tylko dwa tygodnie. Przez resztę czasu tylko suplementy: EDTA, ALA, herbatka z liści kolendry. No i zero kocenia.

Dwa razy dorobiłem się anemii. Te suplementy na prawdę działają.

@WildMonkey: Na prawdę jeszcze nic ? A weź stań na jednej nodze rozłóż ręce i zamknij oczy. Napisz czy zaliczyłeś glebę.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Handlarz dopalaczami oferował 100 tys. zł za zabójstwo Ziobry

Podanie trucizny, środka na zatrzymanie krążenia, podłożenie bomby – między innymi te sposoby wskazywał wynajętemu kilerowi 28-letni Jan Krzysztof S. – boss branży dopalaczowej.
Użytkownik zbanowany
  • 165 / 1 / 0

szachmat pisze:

@WildMonkey: Na prawdę jeszcze nic ? A weź stań na jednej nodze rozłóż ręce i zamknij oczy. Napisz czy zaliczyłeś glebę.
mam małe problemy w utrzymaniu równowagi po takim teście , o czym to świadczy ?
  • 545 / 2 / 0

To było na pierwszym badaniu neurologicznym zaraz po odruchach. Kazał mi się tak gibać i obserwował, ale sam po sobie widziałem, że idzie ciężko. Nie wiem w sumie o czym, sam oceń. Normą dla tego badania jest lekkie zachwianie, a potem równowaga bez większych problemów, jeśli są problemy znaczy, coś się dzieje.

Oby nic nie było.

885

• 866 / 10 / 0

WildMonkey-Sverige pisze:
szachmat pisze:

mam małe problemy w utrzymaniu równowagi po takim teście , o czym to świadczy ?

ja jedynie co mialem to drzenie i skurcze lydki a pochylilem sie do przodu nawet %-D

ale za to inny objaw zauwazylem drzą mi ręce jak np mieszam herbate czy tam kawe a i wczoraj wyciskam cytrynę i chce lyzką pestki wyciagnac to bylo widac wyraznie drzenie (uderzalem lyzką o szklankę) nie wiem czy to wina manganu czy po prostu kawy/ braku magnezu
  • 188 / / 1

To równie dobrze może być wina braku magnezu i ogólnego przemęczenia organizmu. Ja zanim zacząłem regularnie używać stymulantów, tych mocniejszych od kofeiny, nie przywiązywałem większej wagi do redukcji szkód (powstałych w wyniku stresu, zmęczenia i bezsenności) oraz prawidłowej suplementacji, a potem w trakcie dnia wielokrotnie potrafiły mi drzeć ręce, kolana czy usta. Teraz już takich problemów nie mam, a niby w ciągu jestem nieustannie.

885

• 866 / 10 / 0

ja o tego parkinsona sie nie boje bardziej o wątrobe ktora juz przed kotem i wzmacniaczami do niego byla uszkodzona mangan odklada sie rowniez w watrobie? ale czy wykazuje dzialanie hepatoksyczne?

zresztą pierwsze usg mialem w wieku 17lat przesadzalem z metanabolem i wódką %-D (teraz 25) iwtedy juz byl prawy i lewy plat powiekszony i liczne "ogniska echogenne" czy cos takiego i jakos zyje jeszcze hehe
  • 545 / 2 / 0

Pisałem o tym w tym wątku. Wystarczy 3 dni po 4000mg i.v. co 12 godzin. Usunąć z krwi to nie problem, gorzej z mózgiem. :(
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 11 / 0

Podobno można usunąć mangan z mózgu za pomocą ALA - kwasu alfa lipinowego następnie trafia on do krwi skąd może trafić albo po za organizm albo zpowrotem do mózgu i tu przydaje się EDTA, przy czym według jednej osoby która była tak leczona ALA jest bardzo nie trwałym związkiem i trzeba go przyjmować co 3-4 godziny non stop + gramy EDTA.

Dokładnie opisał to kolega w knajpie kociej i myślę, że ktoś powinien zebrać te informacje w jeden temat.

EDTA da się dodawać do gotowego kota by od razu związał związki manganu?
  • 3534 / 17 / 0

Czy EDTA trzeba przyjmować i.v?Jaką to ma wchłanialność przy podaniu doustnym?
P.S Moderatora proszę o scalenie moich dwóch wypowiedzi w jedną.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata