Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2889 • Strona 286 z 289
  • 727 / 97 / 0
@ImGoingHighIn505 , aa czaje, myślałem że to leczenie jest spowodowane właśnie nadużywaniem narkotyków. Parę stron wstecz w tym temacie lub podobnym o extazy kolega wypowiadał się że po kilku czy po jednej zabawie tak sobie coś rozwalił że pare lat musiał do siebie dochodzić :/ Zastanawiam się jaka może być bezpieczna dawka extazy bez żadnych skutków ubocznych.
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 495 / 132 / 0
@FAMAS1980 nad tą bezpieczną dawką to dywaguje się od momentu, gdy po raz pierwszy MDMA ujrzała światło dzienne wychodząc z laboratoriów. shulgin podobno mówił/pisał, że powinno się emkę wziąć zaledwie kilka razy w życiu, trzy, pięć? ale tutaj z góry uprzedzam, że nigdy tego weryfikowałem, natomiast jeśli to prawda, to uważam że to gruba przesada. wszelakie witryny promujące harm reduction mówiące o tym, że między jedną a drugą sesją powinno minąć minimum 3 miesiące również przesadzają - tyle, że w drugą stronę. moim skromnym zdaniem absolutne minimum to jest pół roku przerwy, a najlepiej robić sobie taką sesję raz w roku. mając na co dzień fajne życie, taka sesja raz w roku wydaje się rozsądnym i bezpiecznym rozwiązaniem, pod warunkiem, że nie robimy jej w momencie, gdy mamy gorszy okres (rozstanie, śmierć kogoś z rodziny etc). zresztą przecież pisałem już to chyba w tym wątku - narkotyki smakują najlepiej, gdy wszystko wokół na co dzień jest ok - leczenie przykrych życiowych doswiadczeń narkotykami to droga w jedną stronę
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 555 / 99 / 0
przerwa minimum 3 miesiace , Shulgin z tego co pamietam zalecał nie przekraczać 4 razy na emce rocznie , ale tak naprawde nigdy nikt Ci nie da 100% pewnosci ze wszystko bedzie git, pamietaj ze zabawa z narkotykami , zwlaszcza takimi psychodelikami badz z pogranicza psychodelikow to zawsze troche ruletka
  • 101 / 14 / 0
Co z tego, że jakiś Shulgin zaleca min. 3 miesiące przerwy. Jest to zwyczajnie wyssane z palca. Np. MAPS w badaniach klinicznych nad MDMA w przypadku PTSD stosował miesięczne przerwy przy dawce 125 mg. Jakiś komitet etyczny uznał to za odpowiednią dawkę i odpowiednią przerwę w przypadku terapeutycznego stosowania MDMA.

Nikt nie wie jak buduje się tolerancja na MDMA. Wydaje się, że poziom seratoniny powraca do poziomu bazowego po ok. 2 tyg. a receptory zasadniczo regenerują się po 3 tyg. Mogą być jednak też inne, nieznane mechanizmy tolerancji.

Ze wzorców konsumpcji sporadycznych użytkowników i częstych użytkowników widać jakieś budowanie się tolerancji, ale nie jest one jakieś wielkie. Ci, którzy zjedli MDMA ponad 500 razy konsumują ok. 2-3 razy więcej, niż ci, co konsumują rzadko. Odznacza to tez, że częsta konsumpcja ciągle działa, chociaż przy większych dawkach.

Przy MDMA dawkowanie i przerwy są proste. Jeżeli przy odpowiednich dawkach przestaje działać, to trzeba zrobić przerwę.

Link do badania MAPS nad MDMA:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31065731/

Profile konsumpcji:
"Chronic tolerance to recreational MDMA
(3,4-methylenedioxymethamphetamine)
or ecstasy"
  • 555 / 99 / 0
akurat Shulgin był naukowcem który wiele lat pracował z MDMA wieć myśle ze pojęcie jakieś miał, badania trwają , pozatym nie które wskazują na neurotoksyczny potencjał emki zwlaszcza jesli bierzę się ją za często i za duże dawki , druga sprawa że kontrolowane warunki w badaniach przy uzyciu 100% czystej MDMA nie odzwierciedlają często skutków . nocnych "rejwów" na piksach
  • 727 / 97 / 0
@unit1 "Co z tego, że jakiś Shulgin zaleca min. 3 miesiące przerwy. Jest to zwyczajnie wyssane z palca. Np. MAPS w badaniach klinicznych nad MDMA w przypadku PTSD stosował miesięczne przerwy przy dawce 125 mg. Jakiś komitet etyczny uznał to za odpowiednią dawkę i odpowiednią przerwę w przypadku terapeutycznego stosowania MDMA."

A kto stosuje takie dawki? :D zastosowanie kliniczne, a te nocne to całkiem dwie inne sytuacje i jeśli przy 125 mg zalecają takie przerwy, to jaką przerwę musisz zrobić po kilku piksach?
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 101 / 14 / 0
@FAMAS1980 Hehe, dobre pytanie :) Chociaż wydaje mi się, ze wielu tutaj traktuje 125 mg jako bardzo dużą dawkę. Sam chciałbym wiedzieć, czy czekanie 3 miesiecy daje jakąś istotną przewagę nad jednym miesiącem. Badań nie ma, nie widziałem też opinii tych, którzy biorą MDMA często w większych dawkach.

W moim przypadku jak emka zaczyna słabnąć to odczekanie miesiąca przywraca stara moc i znowu można przez jakiś czas ja nadużywać. Działanie może nie jest silnie euforyczne, ale wystarczająco dobre.
  • 727 / 97 / 0
@unit1 , czy ja wiem czy 125 mg to taka wielka? Nawet jeśli wielka to mało kto kończy na jednej pixie, a wejdzie jakieś 2-5 przez noc w zależności od danej osoby. Jak nie zapomnę to może za jakieś dwa tygodnie zdam relację z zabawy z pigułami po pół rocznej przerwie ;) wcześniej było tylko 3 miesiące i zobaczymy czy będzie lepiej do tego zero alkoholu od początku marca, zdrowa dieta, dużo sportu i w ogóle poprawione samopoczucie także może być ciekawie jeśli temat nie zawiedzie, ale źródełko dobre to będzie dobrze :D Także postaram się opisać co i jak .
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 495 / 132 / 0
09 maja 2022unit1 pisze:
Chociaż wydaje mi się, ze wielu tutaj traktuje 125 mg jako bardzo dużą dawkę.
Podasz nam przykład? Bo nie kojarzę %-D

@FAMAS1980 125mg to relatywnie niewielka dawka, ale kuźwa, 5 piguł w noc? ja bym się bał tyle zjeść, no a poza tym wrzucanie kolejnych piguł w siebie po godzinie-półtorej od wzięcia pierwszej to po prostu robienie sobie krzywdy, bo lepiej ani dłużej nie będzie, za to zmarnujesz emkę i popalisz neurony :D
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 727 / 97 / 0
@ImGoingHighIn505 , dokładnie tak :) No też zależy jakie to są piguły, bo jak ktoś ma słabe to wiadomo że ich zje więcej :D ja raz zjadłem zaledwie pół piguły przez noc, a ta połówka była na dwa razy, bo taki temat mocny :D
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
ODPOWIEDZ
Posty: 2889 • Strona 286 z 289
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.