Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 42 / 2 / 0

W Warszawie do znudzenia, na większości imprez. Najczęstsza rzecz ze wszystkich (szkoda że nie najczystsza).
  • 45 / 4 / 0

20 grudnia 2018Area51 pisze:
19 grudnia 2018ampha-robot pisze:
19 grudnia 2018Area51 pisze:

pixy na mewie? pierwsze słyszę :huh:
pierwszy raz sptokałem , działała niemal identycznie jak mefa
pewnie mix emdeema z jakims stymulantem bo pozornie te dwie substancje są do siebie bardzo podobne w działaniu. nie sądzę żeby ktoś pakowal mefa do kul. za krótko trzyma
te krążki robiły ze 30 minut że bania prima sort + 20 min przyspieszony delikatnie gdzie podczas tych pierwszych 30 minut szedłem po prostu przed siebie bez namysłów póki nie zeszła ta głowna bania

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Na ulicach Poznania pojawiły się rosyjskojęzyczne reklamy narkotyków

Jak informuje Radio Poznań, w stolicy Wielkopolski porozklejane są naklejki z kontaktami do dilerów. Wszystkie w języku rosyjskim.
  • 59 / 6 / 0

19 grudnia 2018mrDawids pisze:
Wie ktoś co się dzieje aktualnie z pigułami? U mnie w Zielonej Górze wszystkie źródła wyschły, nikt nic nie ma, każdy mówi że susza jest z tym narazie i nie ma rzutów w ogóle. U kogoś też tak jest czy tylko w tym mieście taka chujoza?
mam 50km do zg i na cukierki nie narzekam :P
edit. kolega z zielonej ostatnio wsuwał Audi i jeszcze jakies.. zielona gora miasto cpunow :)
  • 2 / / 0

Siema mam pytanie, mój ziomek ma zespół Gilberta i cały czas mnie kręci że chciałby spróbować piguły i chciałbym mu dać jak będziemy szli na imprezę tylko boję się że coś mu się stanie jest ktoś w stanie Mi odpowiedzieć czy może mu się coś stać? :tabletki:
  • 9 / / 0

Miał ktoś tak że po zeżarciu okolo 2,5 tablet nie spał dwa dni ?
  • 797 / 34 / 0

08 lutego 2019Nysa098 pisze:
Miał ktoś tak że po zeżarciu okolo 2,5 tablet nie spał dwa dni ?
W jakim odstępie czasu ? To też ważne.
Prawdopodobnie siedziało w nich coś więcej MDxx ( feta, ketony etc. ) Ja zazwyczaj padam po sesji na MDMx - tak jestem wykończony, w dodatku śpie jak suseł po dropsowaniu :)
  • 58 / 6 / 0

cześć , myslicie ze 130 mg 1 dawka i 100 mg dorzutka (krzysztal) bedzie git , to moj 5 raz , ostatni raz bralem 2 ,5 roku temu ?
  • 109 / 11 / 0

Ja jadlem ostatnio fioletowe prostokatne tabletki z logiem ni to skorupiak slimak ni to ByK. Bral ktos?
  • 109 / 11 / 0

03 lutego 2019TornadoBor pisze:
Siema mam pytanie, mój ziomek ma zespół Gilberta i cały czas mnie kręci że chciałby spróbować piguły i chciałbym mu dać jak będziemy szli na imprezę tylko boję się że coś mu się stanie jest ktoś w stanie Mi odpowiedzieć czy może mu się coś stać? :tabletki:
Pokrusz pigule i zrob mu tak zwany test uczuleniowy. Odrobine piguly niech wciagnie do nosa i jak po dwoch trzech godzinach nic mu nie bedzie smialo mozesz mu dac pigule na imprezie.
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata