Ecstasy - wątek ogólny

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 2635 Strona 256 z 264
Rejestracja: 2017
  • 574 / 24 / 0


Zwiększ dawkę
Rejestracja: 2016
  • 716 / 143 / 0


Kryształu jakby zajebał pręge 0.1 do nosa, to by poczuł na milion% tak, ze az by go powyginało/powygimnastykowało, a tak wogole 70mg to huj nie dawka. @przodownik wjedz na Strong skoro juz wrzucałes 2x 70mg, najwyzej Cie wykręci i huj :-D

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

E-papierosy groźne jak dopalacze? GIS szykuje specjalne ostrzeżenie dla szkół

E-papierosy jak dopalacze – główny inspektor sanitarny planuje rozesłać ostrzeżenie do placówek edukacyjnych. Główne ryzyko nowej używki: uzależnienie od nikotyny oraz nieznane skutki zdrowotne.
Rejestracja: 2017
  • 1455 / 289 / 0


no kiedyś popróbuję większych dawek, gdy będzie okazja na to, też myślałem jak wy, że dawka mała, bo czytałem, że ludzie biorą powyżej 100/150 mg.

dzięki za rady, jak mówiłem kiedyś sobie wezmę jak trzeba.

Rejestracja: 2018
  • 11 / 1 / 0


Miał ktoś doczynienia z jasno-zielonymi Maybach'ami
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Wie ktoś jak sytuacja we Wrocławiu? wybieram się tam na weekend i chciałbym się zaopatrzyć, 27.10 jadę na Transmission do Pragi :D
Rejestracja: 2018
  • 74 / 9 / 0


Czy tylko ja tak mam, że po zarzuceniu krążka na baletach następnego dnia jestem tak wyjebany, że ruszać się nie chce, morda boli od żucia gum i występuje brak apetytu? Zawsze zaczynam od połówki, nigdy nie przekraczam 1,5 pillsa przez całą imprezę, to jest jakieś 7h. Na powrocie do domu z reguły zasypiam. I jak to jest, że mam znajomych którzy zarzucają często, nawet zdarza się co weekend i ich klepią, a ja wziąłem ostatnio po 2 tygodniach połówkę i ledwo co wjechało. Dopiero po drugiej poczułem coś więcej, ale w porównaniu do poprzednich imprez, gdzie przerwa wynosi powiedzmy z 30 dni lub więcej to było słabo. Czy to dlatego, że nie zdąży się zregenerować serotonina? No ale jakby chodziło o to, to innych tym bardziej by nie klepało. Krążki zawsze mam sprawdzone i dobrej jakości oscylują od około 200 do 260/270mg. Dodam że tolerancje mam malutką, pół po dobrej przerwie wjeżdża dobrze, choć z reguły po mnie nie widać, ale od środka czuję działanie emki :)
Jak to jest z tymi pillsami?
Rejestracja: 2018
  • 35 / 4 / 0


Po 2 tygodniach normalnie Cie powinno klepac. Chyba ze od roku jesz co dwa tygodnie :D
Co do szczeki przy gumie to chyba normalne,a apetyt?? Moze groszki byly z feta po prostu.
Moim zdaniem wzrosla Ci tolerka albo ten pills byl kiepski akurat i pol nie moglo Cie porobic.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0


Tak jest to możliwe, nie tylko Ty tak masz.

Wypłukałeś się z serotoniny, nie będę moralizował ale moim zdaniem molly powinno się zarzucać max 6 razy w roku czyli minimum przerwy to 2 miesiące, a takie absolutne minimum to miesiąc.
Rejestracja: 2018
  • 74 / 9 / 0


Ten miesiąc zawsze trzymam minimum, akurat teraz był jeden wyjątek. Może to i dobrze, że nie działa tak jak powinno bez zachowania odpowiedniej przerwy, przynajmniej nie kusi sięgać częściej :)
Rejestracja: 2018
  • 7 / / 0


Miał ktoś do czynienia z kolorowymi kropkami w NL?
Posty: 2635 Strona 256 z 264
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość