Ecstasy - Opisy Piguł

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 45 / 4 / 0

Czy na prawdę nikt z kujawsko - pomorskiego nie miał kontaktu z Iphonami? Dajcie znać, bo już od dłuższego czasu jest w regionie padaka i trochę mi szkoda znów wywalać kasę i marnować zdrowie na jakieś badziewie.
  • 290 / 6 / 0

U nas były pp w kształcie 6 kąta zielone to bardzo dobre okrągłych nie widziałem. Dalej co testowane to glocki zielone też dobre tak jak i różowe i Armani niebieskie bardzo dobre wszystkie te piguły wahają się od 180 do 200+ więc warto zaczynać od połówki pozdro

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Narko - taxi zatrzymane przez policję

Kryminalni z KMP w Łodzi zatrzymali kierowcę jednej z firm taksówkarskich, który miał w swoim samochodzie ziele konopi indyjskich, amfetaminę oraz tabletki ecstasy.
  • 1 / / 0

Siema jadł ktoś może jasno-zielone kółka z logiem myszki miki ? (łódzkie)
  • 1 / / 0

Nazwa: FC Barcelona
Kolor: Różowa
Kształt: Kształt herbu FC Barcelony
Logo: FC Barcelona
Gdzie kupione: Okolice Łodzi
Kiedy kupione: 13 stycznia 2018
Sposób przyjęcia: Cała na raz popita wodą
Moc: Podobno 180
Cena: 25 ziko
Opis działania: Zaznaczam że substancja próbowana 1 raz. Czas ładowania od 30-40 min, niezwykle przyjemna substancja, muzyka i słowa kompanów rozpływały się w mózgu. Rozmowa była niezwykłym doświadczeniem, obraz lekko się rozmazywał szczególnie było to widać podczas odpalania papierosa gdy ciężko było trafić płomieniem w szluga %-D. Jedyny minus to czas działania, około 3 h no może 3,5 h. liczyłem na trochę dłużej, ale i tak się nie zawiodłem wszystkim co będą mieli okazje zakupić polecam z całego serca <3
Ocena działania: 9/10
  • 2191 / 276 / 3

Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata