Dziwny zapach amfetaminy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 990 / 18 / 0

spoko mi kiedyś waliła obornikiem, typowo. Ktoś mi nasrał do staffu czy jak? %-D
Ktoś umie to racjonalnie wytłumaczyć?
Dobrze że nigdy nie lubiłem fety %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / 1 / 0

Wildzen pisze:
spoko mi kiedyś waliła obornikiem, typowo. Ktoś mi nasrał do staffu czy jak? %-D
Ktoś umie to racjonalnie wytłumaczyć?
Dobrze że nigdy nie lubiłem fety %-D
Obornikiem?? haha, to widze ladnie o Ciebie dba doreczyciel. Racjonalnie? Hmm... Powiem tak: nie chcesz wiedzieć gdzie twoj ziomus trzymal samare jak ja do Ciebie transportowal eheheheh. No ale coz, w niektorych sytuacjach "kakaowa kieszen" jest niezbedna hehe. z fartem

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Szalony marihuanista rzucił w policjantów siekierą

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 30-latka podejrzanego o czynną napaść. Mężczyzna rzucił siekierą w interweniujących policjantów. Zatrzymany odpowie także za posiadanie narkotyków.
Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

Powiedzmy że u mojego kumpla zawsze pachnie czipsami bekonowymi z biedronki,a to dlatego że to jego taki sposób na kamuflaż na wypadek awarii,i ten sposób sprawdza się już od dłuższego czasu,kiedyś nawet go z garneli z tymi czipsami i na drugi dzień go z nimi wypuścili! co prawda nie miał dużo,bo o ile pamiętam jakieś 20 szt,no i dzięki temu też zawdzięcza ksywkę, Bekon,znałem nawet kolesia który trzymał fete w skarpetkach (i na pewno nie wyglądały na czyste) :) dlatego nawet jak nie miałem, to jakoś z niechęcią podchodziłem do tego co ma,a dzielił tym z pół dzielnicy.
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 312 / 0

Waliłem kiedyś fetę, której zapach łudząco przypominał gumę owocową (z linii zapachowych, to było jej najbliżej do różowej Orbitki). Materiał był średni, ale ten zapach to zapamiętam do końca życia.
  • 1877 / 16 / 0

Czeslaw pisze:
Wolna zasada amfetaminy i metamfetaminy ma zapach trochę podobny do spermy.
Ja ostatnio jak dostałem spida czystości up 95 % to jedyne skojarzenie jakie mi przyszło to pachniało króliczym moczem , mam królika i zapach był niemal identyczny :-D
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Nie poniosło Cie trochę z tą czystością ? :-D
  • 407 / 1 / 0

Dobrego dostał to i poniosło :-)

Pewnie kilkadziesiąt %. Jak byś dostał nawet 60% to też byś pisał, że ponad 95 :-)

Ewentualnie ma dziadka, który pracował w Polfie. %-D
  • 706 / 10 / 0

@opak a czy ten zapach to przypadkiem nie był amoniak?
Nie wiem czy słyszałem coś takiego kiedyś, czy też wyśniłem to że używa się amoniaku do oczyszczania? Lub w ogóle jakoś amoniak się w procesie produkcji amfetaminy pojawiał... :rolleyes:
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 7 / / 0

Zapachy amoniaku i spida różnią się tak od siebie jak zapach młodej cipki od zdechłego królika gnijącego od tygodnia na drodze

EMP

• 928 / 2 / 0

U mnie na mieście jest zajebista feta, ma niczym niezmącony zapach niepodobny do niczego.
Bywały przeróżne tematy, śmierdzące zadziwiająco. Od zapachu niemytego przez 3 dni chuja, przez rozpuszczalnik, po tuńczyka %-D

Ktoś tam napisał że dostał spida o czystości 95% Bez obrazy ale ładnie ktoś na Tobie przyrobił, wkręcając takie info, albo z bliżej nie wiadomych powodów pucujesz się na forum oczekując alpauzu, lol.
Nie wiem jak wy, ale ja się nauczyłem, że gdy dilus zbytnio reklamuje towar, to coś nie gra i najprawdopodobniej jakość jest wątpliwa, co poprostu nadrabia swoją gadką. To brzmi śmiesznie, ale ile razy ktoś mi nachalnie zachwalał materiał to była lipa.
Renomę materiału wyznaczają klienci, a nie diler. Gdy całe osiedle chodzi naświecone to wystarczy żeby mnie skusić :-)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata