dziwne reakcje zrenic przy alfach

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3 / / 0

hipollek pisze:
Ruszaj do neurologa, bo może to być objawem choroby neurologicznej.
Ze spraw neurologicznych, ok. 1 miesiąca wstecz odbyłem dokładne badania (włącznie z rezonans'em) i nie wykryli żadnych nieprawidłowości, a wręcz przeciwnie usłyszałem od nich że jestem okazem zdrowia %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 24 / 0

Sorc - http://pl.wikipedia.org/wiki/Anizokoria - lepiej się zbadać niźli nieźle sobie popsuć organizm np. na kiłę lub też ostatecznie umrzeć. Z resztą wasze zdrowie, wasz problem.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Kanada: 10 mg THC w cukierkach zebranych przez dziecko w Halloween

Do domu w Nowej Szkocji (Kanada) została w czwartek wezwana policja. gdy rodzic sprawdzający słodycze zebrane przez dziecko podczas Halloween znalazł wśród nich paczkę żelków z napisem „Sweed Factory”.
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata