Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 2 z 6
  • 91 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: BraunGP »
skonczcie pierdolic o tych przerwach, jaral chlop jaral codziennie od dluzszego czasu to naprawde zdziwienie ze jest 'zamulajaco', to tak jakbys jebal helupe po kablach od roku non stop po roku przestal, obudzil sie z reka w gaciach i napisal temat, ' o kurwa czemu takie dziwne dzialanie, wszystko mnie napierdala?'


@topic

nic na to nie pomoze, pomoze przerwa przynjamniej 2 tyg (taka była w moim przypadku), po czym zapalilem raz było przepięknie, ot nie wytrzymałem swojego postanowienia 'nigdy na drugi dzień', zapaliłem było git, lecz za 4-5 razem juz powróciłem do stanu 'zajeb 3 wiadra, usiadz ii.... SIEDŹ, z oczami jak Jowisz', nie potrafiąc zrozumieć pojedynczego zdania niezłożonego... to teraz ok, 15 dzień ciągu #3 w tym roku=]
Emeryt od 7.07.2010 ;)
  • 881 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Elwis »
[quote="Szparagowy"]
Zajaralem 30 min po wypiciu mate, hmm bania lepsza i weselsza, ogolnie pozytywne stany ]

Współczuję, że musisz się napić Yerby, żebyś miał pozytywnie po paleniu.
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 14 / / 0
Elwis pisze:
Szparagowy pisze:
Zajaralem 30 min po wypiciu mate, hmm bania lepsza i weselsza, ogolnie pozytywne stany ]

Współczuję, że musisz się napić Yerby, żebyś miał pozytywnie po paleniu.
niestety ;/ dziwne czasy
  • 122 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gleba »
prawdopodobnie po prostu trafiłeś na mocne zielsko i za dużo tego spaliłeś... możliwe tez ze w miare palenia nastąpiło uwrażliwienie receptorów na thc i teraz mniejsza ilość działa mocniej
  • 14 / / 0
Gleba pisze:
prawdopodobnie po prostu trafiłeś na mocne zielsko i za dużo tego spaliłeś... możliwe tez ze w miare palenia nastąpiło uwrażliwienie receptorów na thc i teraz mniejsza ilość działa mocniej
z uwrazliwieniem receptorow mozliwe, ale jest coraz lepiej pije codziennie rano yerbe i w poludnie troche. Czuc energie :)
  • 14 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Szparagowy »
wszystko wrocilo do normy :) wystarczyło wiecej palic i czesciej
yerba nie jest potrzebna, jak i inne dodatki (red bulle, piwo itp.)
  • 30 / / 0
Apropo dziwnego działania. Ja mam do was takie pytanie, czy to normalne że po spaleniu kości (nie całej:-P) źrenica mi się zwęża tak jak po kodeinie? Znaczy się nigdy po paleniu mj czy kości nie sprawdzałem sobie oczu, ale ostatnio mnie coś natchnęło i patrze do lustra a tu źrenica jak główka od szpilki, zero reakcji na światło. Z tego co wiem źrenica powinna być duża jak nie wielka. Spotkał się ktoś z takim czymś?

ps. W kości na pewno nie ma helu %-D po spaleniu mam typowe efekty upalenia mj czy tam kością.
  • 152 / 5 / 0
tombrom pisze:
Apropo dziwnego działania. Ja mam do was takie pytanie, czy to normalne że po spaleniu kości (nie całej:-P) źrenica mi się zwęża tak jak po kodeinie? Znaczy się nigdy po paleniu MJ czy kości nie sprawdzałem sobie oczu, ale ostatnio mnie coś natchnęło i patrze do lustra a tu źrenica jak główka od szpilki, zero reakcji na światło. Z tego co wiem źrenica powinna być duża jak nie wielka. Spotkał się ktoś z takim czymś?

ps. W kości na pewno nie ma helu %-D po spaleniu mam typowe efekty upalenia MJ czy tam kością.
wkret lub zkropienie tego haszu jhw lecz tego nie jestem pewien jesli to polski hak a ma super dzialanie to albo jestes nowicjusz albo kropone syntetykiem W polandzie hak za mniej niz 100 zl za 5 to jak produkt czekoladopodobny a czekolada Dobry hak zawsze wyzej sie ceni niz susz a z tymi zrenicami albo wkreta albo cos tam siedzi w tym . Napewno nie thc :diabolic:
  • 91 / 1 / 0
moze poprostu za długo patrzyłes sie w światło / słonce?
  • 30 / / 0
Kość jest z Holandii i bardzo fajnie czesze głowę %-D nie wyobrażam sobie zjarać połówkę tej kości, po prostu po 1/4 jestem wyjebany z butów. Jaram od dawna z tym że robię co jakiś czas przerwy i to dość spore 3< miesięce. Nie odczuwam żadnych efektów negatywnych (typu gorsza pamięć itp bo uważam że zazwyczaj ludzie to sobie wkręcają, więc ja ide w drugą stronę i mówię sobie że będę mądrzejszy %-D ..żadnych różnic nie widzę xD ) w czasie jarania jak i po odstawieniu. Na dniach a może nawet dziś załatwię sobie zielone i to zweryfikuję, dam znać ;-)
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 2 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.