Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy dziurawiec działa?
1.Tak
41
64%
2.trochę
20
31%
3 Nie.
3
5%

Liczba głosów: 64

ODPOWIEDZ
Posty: 299 • Strona 30 z 30
  • 41 / 9 / 0
@up
Dokładnie, dopóki nie wyłączy się wapek i masz racje, jest to okropnie czasochłonne, te 12 nabić zajęło mi bodajże niecałą godzinę.


Jeśli ktoś by chciał wypróbować to połączenie w takich dawkach jak ja, odradzam, myślę, że nie było to warte tej godziny. Chyba, że masz wapo stacjonarny z komorą o pojemności 0,6g...
"biorę w ręce życie za łeb, niech ssie"
  • 24 / 1 / 0
Biorąc dziurawiec mogę zarzuć 2CB?
  • 290 / 54 / 0
Nie zaleca się, ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu serotoninowego. Ja brałem i nie zauważyłem jakichś interakcji, ale jak nie możesz odstawić dziurawca na tydzień lub dwa przed przyjęciem dwacebe, to robisz to na własną odpowiedzialność
  • 24 / 1 / 0
Zamówiłem 5 buteleczek nalewki z dziurawca z phytofarm 1:1, jest tam dawkowanie 5ml x4, czy mogę po prostu wieczorem przed snem jednorazowo wziąć te 20 ml?
  • 30 / 3 / 0
Lepiej rano.
  • 9 / / 0
Jeśli dawkuje 500 mg dziurawca dziennie to mogę wziąć 150 mg MDMA? Nie dojdzie do żadnej niepożądanej interakcji?
  • 26 / 1 / 0
Czy mogę pić dziurawiec jeśli zażywam codziennie pregabalinę, kwetiapinę, rysperydon i doraźnie lorazepam?
  • 2498 / 330 / 0
@theharewhohears Tak, ale nie licz na super mega poprawę samopoczucia. Masz kieliszek leków psychiatrycznych, aby poczuć dziurawiec musiałbyś się przez niego przebić, czyli nie szklaneczka naparu a co najmniej dzban, aby coś poczuć.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 186 / 44 / 4
15 marca 2023theharewhohears pisze:
Czy mogę pić dziurawiec jeśli zażywam codziennie pregabalinę, kwetiapinę, rysperydon i doraźnie lorazepam?
Znaczy po chuj? Nic dobrego się nie przebije przez te leki, ale za to mogą zajść interakcje. Różna ale nic przyjemnego. W najlepszym wypadku będzie mieć "pizde" czy jak to się mówiło na początku rc.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
ODPOWIEDZ
Posty: 299 • Strona 30 z 30
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.