Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy dziurawiec działa?
1.Tak
43
64%
2.trochę
21
31%
3 Nie.
3
4%

Liczba głosów: 67

ODPOWIEDZ
Posty: 302 • Strona 30 z 31
  • 41 / 9 / 0
@up
Dokładnie, dopóki nie wyłączy się wapek i masz racje, jest to okropnie czasochłonne, te 12 nabić zajęło mi bodajże niecałą godzinę.


Jeśli ktoś by chciał wypróbować to połączenie w takich dawkach jak ja, odradzam, myślę, że nie było to warte tej godziny. Chyba, że masz wapo stacjonarny z komorą o pojemności 0,6g...
"biorę w ręce życie za łeb, niech ssie"
  • 24 / 1 / 0
Biorąc dziurawiec mogę zarzuć 2CB?
  • 346 / 74 / 0
Nie zaleca się, ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu serotoninowego. Ja brałem i nie zauważyłem jakichś interakcji, ale jak nie możesz odstawić dziurawca na tydzień lub dwa przed przyjęciem dwacebe, to robisz to na własną odpowiedzialność
  • 24 / 1 / 0
Zamówiłem 5 buteleczek nalewki z dziurawca z phytofarm 1:1, jest tam dawkowanie 5ml x4, czy mogę po prostu wieczorem przed snem jednorazowo wziąć te 20 ml?
  • 31 / 3 / 0
Lepiej rano.
  • 10 / / 0
Jeśli dawkuje 500 mg dziurawca dziennie to mogę wziąć 150 mg MDMA? Nie dojdzie do żadnej niepożądanej interakcji?
  • 51 / 4 / 0
Czy mogę pić dziurawiec jeśli zażywam codziennie pregabalinę, kwetiapinę, rysperydon i doraźnie lorazepam?
  • 2684 / 358 / 0
@theharewhohears Tak, ale nie licz na super mega poprawę samopoczucia. Masz kieliszek leków psychiatrycznych, aby poczuć dziurawiec musiałbyś się przez niego przebić, czyli nie szklaneczka naparu a co najmniej dzban, aby coś poczuć.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 341 / 89 / 4
15 marca 2023theharewhohears pisze:
Czy mogę pić dziurawiec jeśli zażywam codziennie pregabalinę, kwetiapinę, rysperydon i doraźnie lorazepam?
Znaczy po chuj? Nic dobrego się nie przebije przez te leki, ale za to mogą zajść interakcje. Różna ale nic przyjemnego. W najlepszym wypadku będzie mieć "pizde" czy jak to się mówiło na początku rc.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 776 / 246 / 0
15 marca 2023Mefistofeles1945 pisze:
@theharewhohears Tak, ale nie licz na super mega poprawę samopoczucia. Masz kieliszek leków psychiatrycznych, aby poczuć dziurawiec musiałbyś się przez niego przebić, czyli nie szklaneczka naparu a co najmniej dzban, aby coś poczuć.
Lepiej z tym kieliszkiem się trzymaj z daleka od dziurawca. Będziesz miał szczęście jeśli trafisz na niedziałający sort, bo jeśli trafisz na działający, to może cię posłać do szpitala. To nie dziurawiec będzie temu winien tylko koktail leków + modulator enzymów i silne SRI.
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
ODPOWIEDZ
Posty: 302 • Strona 30 z 31
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.