Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
  • 15 / / 0
Myślę że ok 3 garki dziennie
  • 33 / 2 / 0
Nigdy nie przekroczyłem Gieta dziennie mimo ,ze jarałem często w towarzystwie.Wszystko zalezalo od jakosci suszu.
  • 1594 / 263 / 0
Średnio 0.5g/doba a w dni wolne do grama. Na recepcie mam 3 x 0.2 g i palę głównię indicę (la conficental/aurora20) czasem dla odmiany sativę (ghost train haze/aurora22). Tak wygląda mój "peak", bo nigdy wcześniej takich ilości każdego dnia nie przerabiałem. Mam b. niską tolerancję na zioło (w DNA, bo palę od ponad 10 lat codziennie) i dla mnie taki 1g/doba przy dniu wolnym to od wstania do spania non toper na haju.
  • 2314 / 236 / 223
Ja też chyba gietsona nigdy nie przekroczyłem, a jeśli już to serio musiałbym tego nie pamiętać. Fazowałem sobie w domu często, więc na spokojnie to szło, ale nie aż tyle, żeby opierdolić całego gietosa. Dobijane piwkami 0,5 nawet w zupełności starczało, resztki dopalane z lufy, jak rasowy rastafaraj.
The depths are everything.
  • 35 / 24 / 3
Będąc w ciągu, jaram wieczorem od 1-3 nabić wapka co ~2-3h po ~0.07 - 0.2g. Raczej samo THC, jarając samemu lubię to "otumanienie", ale na spotkaniach towarzyskich nie jest przeze mnie pożądane, dlatego wlatuje mix z CBD albo po prostu jaram mniej, a przynajmniej się staram :).

Generalnie mam trochę najebane we łbie, nie wiem czy mam "wgrany" taki algorytm albo mam takie skłonności, ale zazwyczaj ładuję więcej suszu niż potrzeba. Mimo tego, że przy niższej tolerancji ilość ~0.07- 0.1g by mnie ukontentowała, to niepotrzebnie się dopierdalam większymi ilościami ~0.15 - 0.25g.
  • 8 / 2 / 0
Zazwyczaj 4/5 tłoków dziennie rekord w 24 h to 17 lub 18 tłoków i 3 lolki
  • 352 / 48 / 0
W sumie to wszystko powinno zależec od danej odmiany. Jedna odmiana z nabicia wapka starcza stacza na 3 lub 4 podejścia, a druga będzie zwaporyzowana na raz żeby coś poczuć.
  • 4 / / 0
Mój rekord to około 3g dobrego zioła jednego dnia, ale wspomagałem sie wtedy fetą, bez niej zasnąłbym w połowie tej ilości.
ODPOWIEDZ
Posty: 48 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.