Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 4 z 5
  • 2204 / 209 / 210
@Up Miałem okres, że jarałem sam, potem finalnie większość ze znajomymi, więc też tych gramów się nie przeliczało. Jedni przycinali w chuja, brali większe buchy, wpierdalali się w kolejki, standard.

Raz z dupeczką którą byłem zrobiliśmy wąsa z tytoniem na pół. Kurestwo jakieś było, badtrip_mode_on był. Albo zbyt łapczywi byliśmy. Wąs 0,5 + tytoń. Początki zabawy.
The depths are everything.
  • 1126 / 388 / 0
U mnie jedno pelne nabicie vapka to 0.05g - mocnego ziola starczy na 3h . Slabszego pale 2 tez na 3h .
A wiec jak bucham caly dzien 8 rano do 02 w nocy daje jakies 6 sesji . 6x0.05 = 0.3 albo jak slabsze to 0.6

Wiec srednio pol gieta wystarcza na green day w systemie palenia cotygodniowego :krowa:
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 2204 / 209 / 210
Vapka nigdy nie robiłem. Klimat dziennego palenia złapał mnie dopiero po zabawach z ekipą, dopiero wpadło się w palenie solo. Może to śmieszne, ale ja paliłem mniej później i chyba finalnie odszedłem od jarania, bo jak jarałem sam, to potem nudno mi było. Z ekipą jak jaranko było, to fajna faza, impreza, gadki. Może ta używka nie była dla mnie, dlatego od niej odbiłem.

Kilka lufek albo wąsów jeszcze ujebałem w domu. Kończyło się podobnie. Najmniej to sobie mini wąsika skręciłem kiedyś z resztek, na upartego z tytoniem (bo bym aż tak małego wąsa nie zrobił) i siedziałem.

Ni to nie kopało, nic nie robiło. Ale wąsy wspominam najlepiej. Kwintesencja palenia mj. Pół grama to w sumie taki klasyk u mnie był, chociaż ze mnie palacz słaby (w sensie oszczędny - bo ja łapczywy chuj nie byłem).
The depths are everything.
  • 1136 / 152 / 0
30 października 2022IGotHigh909 pisze:


Akurat ja powyższego problemu nie miałem. Mieszkałem sam, w sumie to wynajmowałem pokój.
Wiesz dla mnie to nie problem, że mam żonę tylko wybawienie.

Gdyby nie ona bym się dawno zaćpał albo zachlał. Wiesz jak byłem sam to byłem nieszczęśliwy i uciekałem w dragi i w alkohol żeby wypełnić pustkę w życiu.
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 2204 / 209 / 210
Dniówki solidne też na mj to zamuły straszne szły. Ktoś miał podobnie? Patrząc, że u mnie nie było to więcej jak +1g w ciągu dnia, to pewnie dla zaprawionych był początek.

Ciekaw jestem, jak to rozkładało się w ciągu dnia, jak jeszcze sobie tak piwkowaliście i jaraliście 1g+.

Mnie potem po kilku dniach muliło, schodziłem z klasycznego grama do niższych, czasami na 1/2 dni odstawiałem, bo po prostu rzygać mi się już chciało i najzwyczajniej w świecie chciałem odpocząć od tematu.
The depths are everything.
  • 34 / 4 / 0
Czego kto szuka to zależy, kolega przyjechał kiedyś z samplem nowego sortu do wypróbowania i sam się za głowę złapał, jak przy nim w 2h cały gram wypaliłem.

Myślał, że 50 te co biorę w zwyczaju to poganiam po mieście.

„I tu cię mam kolego.”

Lecz celem moim było otępienie by skupić się na tylko jednej rzeczy - remoncie lub na siłowym treningu.
  • 1559 / 250 / 0
~ 0.5g/doba
  • 37 / 3 / 0
U mnie wychodziło przez ponad rok ~9g/dziennie, nigdy mniej niż 5, wyższe wartości to było 15g.

Czy to dużo? Jak przeliczamy na pieniądze to tak :P
  • 14 / 4 / 0
Wiadomo można i 20g dziennie kwestia tolerki ale z moim 20letnim doświadczeniem w tym temacie nie przekraczam 2.5 g dziennie waporyzujac susz Susz w granicy 15-16 proc . Wieksze wykorzystanie nie powoduje u mnie zwiekszenia efektów ktorych prawdziwa magia dawno znikneła. Ale jak ktoś potrzebuje doprowadzić się do trybu zombie to proponuje droge doustna zmiana 9deltathc w 11hydroksy THC zachodzaca na szlaku metabolicznym potrafi zrobić wrażenie na doswiadczonych heavy userach
  • 1559 / 250 / 0
Teoretycznie można ale raczej tylko teoretycznie. Normalnej baki, nie ulicznych mieszanek

u mnie 20g to miesiąc palę dużo (cały czas wolny na fazie) i codziennie, mocnego zioła
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.