Będzie legalizacja

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

Posty: 116 Strona 8 z 12
Rejestracja: 2010
  • 140 / 4 / 0

https://www.youtube.com/watch?v=hycZC86jiiI

Macie, debata Mikke z wczoraj.
Rejestracja: 2012
  • 43 / / 0

No jestem za legalizacją, ale Korwin Mikke to osoba zachowująca się w mojej opinii jak idiota. Niech biorą i umierają mówi w tym linku, no niech biora, ale każdy zasługuje na pomoc! No i jeszcze z tym biciem, kurde żyjemy w kraju, gdzie kupa dzieci co roku umiera zakatowana, aon jescze zachęca do bicia, czy jakiejś chłosty... A Joński zachowuje się i wypowiada jak idiota skończony na początku filmu...

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Efedryna w przesyłce pocztowej z Chin

Łącznie w kontrolowanej przesyłce znajdowało się 2880 kapsułek z niedozwoloną zawartością.
Rejestracja: 2010
  • 140 / 4 / 0

Jak ktoś chce pomocy to na nią zasługuje. Jak ktoś nie chce to i tak mu nie pomożesz, więc w czym problem?
A akurat argument o doborze naturalnym jest zajebisty.
Rejestracja: 2010
  • 2879 / 12 / 0

Chłosta nie jako kara, ale jako przekaz, że należy docenić możliwość uczenia się i zdobywania wiedzy. Po to było to narzędzie w szkole. Jestem za.
I popieram post wyżej, choć do linku nie zajrzałem jeszcze.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 459 / / 0

JKM swojego czasu wypowiadał się, że liczy w Polsce na zamach stanu, po którym dyktator odda władzę inteligenckim elitą (jemu ofc.).
Fantasta, :-)

mj to jak dla mnie kwestia czasu - czasy się zmieniają, wymaga się od ludzi większej kreatywności, ot - coś w sam raz dla pół-sajko takiego jak zioło. Wolny rynek widać rządzi wszystkim. Na psychodeliki legalne nie ma absolutnie szans. Zero. Prędzej koks zalegalizują. Żaden polityk nie chce powtórki z Lata Miłości, więc trzeba by chyba stworzyć wyspiarskie państewko niezależne od międzynarodowych reżimów i z dala od bogactw naturalnych. :-D
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 206 / 1 / 0

Nie czytałem tego wątku, ale nasunęła mi się jedna myśl. Palikot jest w sejmie od dłuższego czasu. Jedną z jego najbardziej znanych obietnic wyborczych była legalizacja miękkich narkotyków. Podobno projekt był gotowy. Czy ktoś słyszał o jakimś głosowaniu za przyjęciem tej ustawy? Przecież to jest prosta sprawa. Palikot się chyba boi, że to nie wypali i straci część poparcia. Dużo hałasu o nic.

Dwa. Czy w jego projekcie jest miejsce na legalność własnej mini hodowli?
Pytam, bo z różnych wyliczeń wychodzi, że gram legalnej marihuany w Polsce ma kosztować ok. 50 zł jak coś. Ja dawałem 35zł za naprawdę bardzo dobry materiał, który i tak powinien chodzić po 15 jeżeli weźmiemy pod uwagę całkiem dobrą marżę (właściwie to świetną). Cena grama z własnej hodowli jest jeszcze niższa - 10 zł to max, a niektórzy mówią, że 4-7. O oucie nie wspominam.

Pozdr!
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 459 / / 0

Z tego co wiem - Palikot już kilka razy próbował przeforsować różne ustawy konopne w Polsce. Raz była legalizacja+dawki progowe innych. Rzekomo gdyby nie konopie dawki progowe by przeszły. Nie ma szans, żeby legalne konopie kosztowały 60% więcej jak nielegalne. W Urugwaju z dodatkiem akcyz wychodzi dolar, góra trzy za grama. U nas strzelałbym w okolice dycha-dwie max.
Jaki jest sens dywagować o Palił-kocie jak w sejmie ma plusminus 5% poparcia, a w kwestii wprowadzania ustaw dochodzi element tzw. "demokracji".
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 206 / 1 / 0

Pewnie obliczyli, że sama cena produkcji 1 grama to 30zł :)
Rejestracja: 2010
  • 290 / 3 / 0

Konopie zostaną zalegalizowane wcześniej czy później, jeśli nie ze względów ekonomicznych upadającej gospodarki to zrobi to następne pokolenie
Rejestracja: 2010
  • 217 / 1 / 0

Słyszeliście o tym projekcie http://maciejkowalski.natemat.pl/91863, ... narkomanii ? Według tej nowelizacji rolnicy będą traktowani jak hurtownicy.
Tu jest cała ustawa http://legislacja.rcl.gov.pl/docs//2/20 ... 100956.pdf
Posty: 116 Strona 8 z 12
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 1345 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość