DXM - wymiotowanie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 840 Strona 79 z 84
Rejestracja: 2010
  • 17 / / 0


Jak zaczynałem przygodę z dexem to nawet mnie nie mdliło, ani nic. Po jakiejś rocznej przerwie wróciłem i pyk za każdym razem bełt. Mój sposób to, jak napisali w FAQ, leżeć płasko i czekać aż się załaduje lub zapalić wiaderko przed łykaniem.
Rejestracja: 2013
  • 5 / / 0


U mnie praktycznie nic nie działa na bełta. Zwykle po 450mg od jakiś 4 ostatnich przyjęć zawsze bełtam tak po parę razy. Nie wiem, może to antybiotyk na borelioze przyjmowany przez parę tyg. tak mi żołądek rozwalił. Chyba trzeba aco całkowicie odpuścić.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Niespodziewana wizyta z psem

Nieszczęśliwie dla pewnego młodego człowieka, pies podszedł do jego ławki i nie chciał pójść dalej.
Rejestracja: 2015
  • 81 / 6 / 0


Mnie zawsze bierze na rzyganie po więcej niż 1,5 paczki Aco, nawet gdy leżę. Czuję, że już zaczyna wychodzić i od razu robowalk do toalety, bo nie chcę się dusić własnymi rzygami :kotz: . Potem zawsze następuję przyrzekanie się, że nigdy więcej. Dobrą stroną jest to, że jak wymiotuję pojawiają się ciekawe CEVy, a i później faza jest bardziej przyjemna i spokojna. Pamiętam też, że raz podróżowałem przez jakieś tunele kosmiczne przy zamkniętych oczach, myślałem, że tym razem nie zwymiotuje, to poczułem się jakbym dostał choroby lokomocyjnej i od razu na kibel %-D
Rejestracja: 2015
  • 78 / 13 / 0


Teabadger pisze:
MonsieurSerotonina pisze:
"Ok przesadziłem, tym razem zejdę." I poszedł bełt, po którym natychmiast wszystko się odmieniło na lepsze.
Jak ja to dobrze znam. Ile to było razy w mojej ocierającej się o 100 tripów na kaszlodynie karierze %-D Bełty się skończyły wraz z zarzucaniem przed DXM apapu noc lub aviomarinu. Także polecam każdemu kto ma taki problem, bo nawet wejście staje się o wiele przyjemniejsze, bo nie ma bolącego brzucha i/lub wymiotów, czujesz się też spokojniej. Można nawet jeść bez problemu.
A ile konkretnie tego zapodajesz i w jakim odstępie czasu przed przyjęciem deksa?
Przeniesiono do odpowiedniego wątku./pletz
Rejestracja: 2010
  • 1022 / 48 / 0


MonsieurSerotonina pisze:
A ile konkretnie tego zapodajesz i w jakim odstępie czasu przed przyjęciem deksa?
Godzinę przed zarzucaniem DXM. 2 tabsy apapu noc lub 2 tabsy aviomarinu. W obu przypadkach bierzesz wtedy 50 mg difenhydraminy (w aviomarinie jest to 100mg dimenhydratu).
Przeniesiono do odpowiedniego wątku./pletz
Rejestracja: 2015
  • 78 / 13 / 0


VitaMan pisze:
@MonsieurSerotonina: Mógłbyś opisać dokładnie w jaki sposób zażyłeś te 25 tabletek? w jakich odstępach czasowych itp. Całe to forum bezcześci tą substancje wrzucając za dużo na raz, ogólnie za dużo albo nawet nie potrafi tego połknąć. A wystarczy na zaaplikowanie przeznaczyć 1-1,5h i wtedy możemy się cieszyć pełnią tylko pozytywnych efektów.
Akurat od strony teoretycznej i BHP jestem przygotowany, bo bardzo szanuję swoje zdrowie i zanim nie poczytam o groźnych okolicznościach przyjmowania czegoś/interakcjach z innymi związkami, skutkach ubocznych to nie zabieram się za nic. Więc tabletki wrzucaliśmy po 5 sztuk, zapijając grapefruitem w odstępach czasowych 10 do kilkunastu minut między każdą wrzutką. Wcześniej stosowałem tę samą metodę i nie kończyło się to podobnymi problemami( raz tak było, a wtedy powodem było wypicie wcześniej kofeiny, a ta źle na mnie działa). Pozostałe tripy były w porządku, ten również, ale dopiero po wymiotach. Dodam, że wymioty nastąpiły dopiero około godzinę od przyjęcia tabletek. Posiłek spożyłem kilkadziesiąt minut przed zarzuceniem tabsów, możliwe, że to zbyt wcześnie, ale nie był on obfity, a spożyłem go tylko dlatego, że trenuję na siłowni i jestem na cyklu masowym, więc nie chciałem spędzić tak długiego czasu w plenerze na czczo, a porcja którą wszamałem była doprawdy niewielka i nie czułem żadnego uczucia pełności, tylko umiarkowanej sytości, mój kumpel, z którym już drugi raz zarzucam nawpieprzał się jak świnia dwa razy przed samym wrzuceniem tabsów, a żadnych dolegliwości i bad tripów nie miał. Sądzę, że aviomarin może podziałać, a te wymioty nie są w sumie tak bardzo uciążliwe, zastanawiam się tylko czy te lęki, które wystąpiły przed wymiotami były wywołane właśnie tym, że zbiera mi się na pawia czy też na odwrót paw był wypadkową lęków, ale w każdym razie po jego puszczeniu od razu momentalnie w tej samej sekundzie wszedł pozytywny trip i już tak zostało przez kilka godzin.
Przeniesiono do odpowiedniego wątku./pletz
Rejestracja: 2014
  • 41 / 3 / 0


Ja ostatnio jak zagryzam szynką jeden kawałek na 10 tabsów , to nawet minimalnie niechce mi sie bełtac.
Rejestracja: 2015
  • 179 / 7 / 0


Mnie zbiera jak się ładuje. Ale ja zawsze tripuje w łóżku z którego mi się nawet nie chce wstawać, bo wiem że chwile mnie pomdli i przestanie po chwili.
Rejestracja: 2007
  • 58 / 2 / 0


Pierwsze razy w latach 2007-08, potem długa przerwa do dzisiaj ;p
450 weszło na lajcie, popiłem wodą mineralną z lodem i cytryną w słusznej ilości
troche mnie mdliło po zjedzeniu, ale przed szamaniem tabsow zjadłem najpierw gyros mały drobiowy z surówką i kapustą a potem pierś z kurczaka ziemniaki i buraczki. jest git ogólnie
Rejestracja: 2016
  • 161 / 5 / 0


Tak sobie czytam wasze posty i widzę, że wiele osób hefta po Deksiu... Ja nigdy nie miałem takiej akcji, za to morda z którą ćpam, zawsze po tym się źle czuła i bełtała zanim przyszła pizda. No więc zaczął kumpel stosować świeży sok z cytryny i popijał go w trakcie łykania tabsów, od tego czasu trzyma się z dala od ubikacji :)
Posty: 840 Strona 79 z 84
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości