DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 9349 Strona 904 z 935
Rejestracja: 2017
  • 466 / 114 / 0

@Chevalier za mala dawka przy takiej wadze , ledwo 2gie plateu . Polecam uzywac kalkulatora dex
Rejestracja: 2010
  • 651 / 63 / 22

Poszło wczoraj 800 mg (2 acodiny i 1 dexacaps) + litr soku z czerwonego grejpfruta. Totalnie mnie zmiotło i zaskoczyło mimo że mam ponad 20-letni staż DXM. Wszystko było zaskakująco magiczne i świeże. A picie soku grejpowego odbieram jako przeciwieństwo picia alko. Zapodawanie deksa oduczyło mnie od bezmyślnego chlania piwa, a miałem nawet tygodniowe ciągi po kilkanaście bro dziennie... deksowi zawdzięczam porzucenie nałogu i śmiało twierdzę, że pod tym względem ma właściwości terapeutyczne.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Apel PSPN: Uzależnienie od opioidów powinniśmy leczyć także lekami dostępnymi na receptę!

W dniu 22 września 2020 r. Polska Sieć Polityki Narkotykowej wysłała do Marszałkini Sejmu Elżbiety Witek i Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego apel o natychmiastowe wznowienie prac nad projektem o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii o numerze UD1641 przygotowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii (KBPN). Jest to istotny projekt, którego uchwalenie pomogłoby w szerszym zakresie leczyć osoby uzależnione od opioidów i tym samym przyczyniłoby się do poprawy zdrowia publicznego.
Rejestracja: 2019
  • 416 / 58 / 0

Czy DXM w dawce 90 mg sprawdzi sie przeciwbolowo?
Rejestracja: 2019
  • 573 / 49 / 0

Brałem już 2 razy 600mg - najwyższą dawkę jaka brałem. Psychodelicznie działa niesamowicie, nie będę opisywał wszystkiego ale naprawde psychodela jest konkretna i naprawdę podoba mi się to dzialanie. Jednak poza drobnymi oevami (chyba że pływanie obrazu też się liczy do oevow) w ogóle nie mam żadnych cevow :( każdy mówi że widzi różne rzeczy, zwiedza jakieś światy, podróżuje po kosmosie przy zamkniętych oczach, nawet na 2 plateu. A 600mg przy mojej wadze daje mocne 3 plateu. Żadnych cevow. Jestem jakiś dziwny? Czy jest coś co mogę zrobić żeby to osiągnąć? Czy tylko zwiększyć dawkę? dex bardzo bardzo mi się podoba ale czuję, że poprzez silne cevy o których słyszałem ma jeszcze o wiele więcej do zaoferowania.I jeszcze jedna kwestia, zawsze biorąc dexa z tyłu głowy mam nadzieję na oobe(którego nigdy nie doświadczyłem) . Czy można je osiągnąć na 3 plateu czy dopiero na 4? I co należy zrobić, czy wystarczy po prostu leżeć i słuchać muzyki z zamkniętymi oczami licząc na cud?
Rejestracja: 2017
  • 466 / 114 / 0

@Codeine420 kazdy reaguje nieco inaczej na dana substancje . Moze po prostu nie masz tego "potencjalu dekszenia" . Windowanie dawki moze nie dac spodziewanych efektow . Przykladowo - ja na 100mg ket jestem na granicy k-hole gdy tymczasem chudszy kolega po 400mg (czego bynajmniej nie polecam probowac) dalej byl stosunkowo obecny w ciele .
Rejestracja: 2016
  • 568 / 114 / 0

Może spróbuj przyjąć trochę więcej niż 600 mg dawkę bez słuchawek i muzyki, stan dysocjacji można osiągnąć bez żadnych substancji pomocniczych, polecam po słuchać opowieści topografa na tagentv prawi tam na początku odcinka jak osiągnąć stan dysocjacji i latać po astralu prędzej niż po kosmosie jak to niektórzy pierdoll o, o te vevy co ich nie masz to jak dla mnie sprawa indywidualna nie każdy musi je mieć, ja miałem je zazwyczaj kiedy byłem szczęśliwy, miałem wszystko załatwione, żadnych zmartwień, obaw itd.
Rejestracja: 2016
  • 330 / 82 / 0

Na zwiększenie zwiedzania świata absurdu polecam podzielić dawkę. Ja na przykład lubię brać 60-90-150-210 mg co 2-3 godziny. Na początku można normalnie funkcjonować i coś kreatywnego porobić, film obejrzeć czy pograć w coś jak tam kto lubi. Tylko bez przesady z dawkami i ogólnym czasem tripa żeby przypadkowej sigmy nie zaliczyć.

Na początku przygody z dexem normalnie brałem 300mg na raz i było latanie po światach, ale z czasem to przestało być przyjemne i przerzuciłem się na taki tryb brania.
Rejestracja: 2017
  • 107 / 7 / 0

Lepiej szamac z jedzeniem to laduje sie w 15minut a na pusty zoladek zaczyna dzialac po godzinie dwoch...
Rejestracja: 2018
  • 1792 / 372 / 25

@up bzdury piszesz. DXM na pusty żołądek ładuje się 1-1,5 godziny natomiast przy pełnym mój rekord to 3,5 h. Branie dexa razem z jedzeniem nie tylko zwiększa ryzyko bełta, ale i musi być po prostu obrzydliwe. Nie wyobrażam sobie zagryzania Acodinu jakimkolwiek jedzeniem. Można zjeść lekki posiłek 1-2 godziny przed i tyle.
Rejestracja: 2019
  • 573 / 49 / 0

14 grudnia 2019CieplaPoduszka pisze:
@Codeine420 kazdy reaguje nieco inaczej na dana substancje . Moze po prostu nie masz tego "potencjalu dekszenia" . Windowanie dawki moze nie dac spodziewanych efektow . Przykladowo - ja na 100mg ket jestem na granicy k-hole gdy tymczasem chudszy kolega po 400mg (czego bynajmniej nie polecam probowac) dalej byl stosunkowo obecny w ciele .
No nie wiem czy nie mam poteciału dekszenia bo dexa bardzo lubię, daje mi bardzo wiele i przy dawce 600mg kompletnie mnie rozpierdala ale po prostu nie doczekałem się cevow.. Może następnym razem na 600mg się uda a jak nie to najwyżej będzie trzeba zwiększyć dawkę %-D
Posty: 9349 Strona 904 z 935
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości