DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 266 / 69 / 0

@Chevalier za mala dawka przy takiej wadze , ledwo 2gie plateu . Polecam uzywac kalkulatora dex
  • 617 / 59 / 22

Poszło wczoraj 800 mg (2 acodiny i 1 dexacaps) + litr soku z czerwonego grejpfruta. Totalnie mnie zmiotło i zaskoczyło mimo że mam ponad 20-letni staż DXM. Wszystko było zaskakująco magiczne i świeże. A picie soku grejpowego odbieram jako przeciwieństwo picia alko. Zapodawanie deksa oduczyło mnie od bezmyślnego chlania piwa, a miałem nawet tygodniowe ciągi po kilkanaście bro dziennie... deksowi zawdzięczam porzucenie nałogu i śmiało twierdzę, że pod tym względem ma właściwości terapeutyczne.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

"Nie zadziera się z urugwajskimi celnikami". Przechwycono "rekordową" ilość kokainy

Urugwajskie służby przechwyciły niemal 6 ton kokainy, co - jak podkreślają - jest rekordową ilością w historii tego kraju. Najpierw skonfiskowano 4,4 tony narkotyków w porcie Montevideo, a kolejne 1,5 tony znaleziono później na ranczu. Urugwaj coraz częściej jest wykorzystywany jako punkt przerzutowy do transportu narkotyków z Ameryki Łacińskiej do Afryki i Europy.
Użytkownik zbanowany
  • 338 / 54 / 0

Czy DXM w dawce 90 mg sprawdzi sie przeciwbolowo?
  • 221 / 15 / 0

Brałem już 2 razy 600mg - najwyższą dawkę jaka brałem. Psychodelicznie działa niesamowicie, nie będę opisywał wszystkiego ale naprawde psychodela jest konkretna i naprawdę podoba mi się to dzialanie. Jednak poza drobnymi oevami (chyba że pływanie obrazu też się liczy do oevow) w ogóle nie mam żadnych cevow :( każdy mówi że widzi różne rzeczy, zwiedza jakieś światy, podróżuje po kosmosie przy zamkniętych oczach, nawet na 2 plateu. A 600mg przy mojej wadze daje mocne 3 plateu. Żadnych cevow. Jestem jakiś dziwny? Czy jest coś co mogę zrobić żeby to osiągnąć? Czy tylko zwiększyć dawkę? dex bardzo bardzo mi się podoba ale czuję, że poprzez silne cevy o których słyszałem ma jeszcze o wiele więcej do zaoferowania.I jeszcze jedna kwestia, zawsze biorąc dexa z tyłu głowy mam nadzieję na oobe(którego nigdy nie doświadczyłem) . Czy można je osiągnąć na 3 plateu czy dopiero na 4? I co należy zrobić, czy wystarczy po prostu leżeć i słuchać muzyki z zamkniętymi oczami licząc na cud?
  • 266 / 69 / 0

@Codeine420 kazdy reaguje nieco inaczej na dana substancje . Moze po prostu nie masz tego "potencjalu dekszenia" . Windowanie dawki moze nie dac spodziewanych efektow . Przykladowo - ja na 100mg ket jestem na granicy k-hole gdy tymczasem chudszy kolega po 400mg (czego bynajmniej nie polecam probowac) dalej byl stosunkowo obecny w ciele .
  • 458 / 82 / 0

Może spróbuj przyjąć trochę więcej niż 600 mg dawkę bez słuchawek i muzyki, stan dysocjacji można osiągnąć bez żadnych substancji pomocniczych, polecam po słuchać opowieści topografa na tagentv prawi tam na początku odcinka jak osiągnąć stan dysocjacji i latać po astralu prędzej niż po kosmosie jak to niektórzy pierdoll o, o te vevy co ich nie masz to jak dla mnie sprawa indywidualna nie każdy musi je mieć, ja miałem je zazwyczaj kiedy byłem szczęśliwy, miałem wszystko załatwione, żadnych zmartwień, obaw itd.
  • 242 / 55 / 0

Na zwiększenie zwiedzania świata absurdu polecam podzielić dawkę. Ja na przykład lubię brać 60-90-150-210 mg co 2-3 godziny. Na początku można normalnie funkcjonować i coś kreatywnego porobić, film obejrzeć czy pograć w coś jak tam kto lubi. Tylko bez przesady z dawkami i ogólnym czasem tripa żeby przypadkowej sigmy nie zaliczyć.

Na początku przygody z dexem normalnie brałem 300mg na raz i było latanie po światach, ale z czasem to przestało być przyjemne i przerzuciłem się na taki tryb brania.
  • 81 / 6 / 0

Lepiej szamac z jedzeniem to laduje sie w 15minut a na pusty zoladek zaczyna dzialac po godzinie dwoch...
  • 1346 / 254 / 16

@up bzdury piszesz. DXM na pusty żołądek ładuje się 1-1,5 godziny natomiast przy pełnym mój rekord to 3,5 h. Branie dexa razem z jedzeniem nie tylko zwiększa ryzyko bełta, ale i musi być po prostu obrzydliwe. Nie wyobrażam sobie zagryzania Acodinu jakimkolwiek jedzeniem. Można zjeść lekki posiłek 1-2 godziny przed i tyle.
  • 221 / 15 / 0

14 grudnia 2019CieplaPoduszka pisze:
@Codeine420 kazdy reaguje nieco inaczej na dana substancje . Moze po prostu nie masz tego "potencjalu dekszenia" . Windowanie dawki moze nie dac spodziewanych efektow . Przykladowo - ja na 100mg ket jestem na granicy k-hole gdy tymczasem chudszy kolega po 400mg (czego bynajmniej nie polecam probowac) dalej byl stosunkowo obecny w ciele .
No nie wiem czy nie mam poteciału dekszenia bo dexa bardzo lubię, daje mi bardzo wiele i przy dawce 600mg kompletnie mnie rozpierdala ale po prostu nie doczekałem się cevow.. Może następnym razem na 600mg się uda a jak nie to najwyżej będzie trzeba zwiększyć dawkę %-D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 384 uczestników Wejdź na czata