DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 607 / 56 / 22

Brak ostrości widzenia to norma po sesji. Zazwyczaj mija po 2 dniach. Popełniłem kawałem będąc po 900 mg + sok grapefruitny:
https://youtu.be/5Arrq369h1s
  • 1155 / 97 / 0

Mi gdy już faza puszczała ciśnienie wyszło 174/97 oraz puls 125, także noo trochę sporo

Dlatego też ponawiam pytanie:
Czy zażycie Beta-Blokera w celu odciążenia serca przed DXM wpłynie na jakość tripa?

Ewentualnie czy B-B można bezpiecznie zażyć jak już faza schodzi?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Ofiary e-papierosów mają chemiczne oparzenia płuc i dróg oddechowych

Drogi oddechowe i płuca części osób, które trafiły do szpitali z powodu tajemniczej choroby związanej z paleniem e-papierosów, są uszkodzone w podobny sposób, jak u osób narażonych na działanie niebezpiecznych środków chemicznych i toksycznych gazów, informują naukowcy.
  • 607 / 56 / 22

20 października 2019SampleTube pisze:
Mi gdy już faza puszczała ciśnienie wyszło 174/97 oraz puls 125, także noo trochę sporo

Dlatego też ponawiam pytanie:

Czy zażycie Beta-Blokera w celu odciążenia serca przed DXM wpłynie na jakość tripa?
Ja zażywam regularnie Nebilet na nadciśnienie. Jest to beta bloker i z sercem mam spokój podczas sesji DXM.
  • 3 / / 0

Hej, ktoś z Górnego Śląska kto wie gdzie jeszcze obstały się partie produktów z bromowodorkiem dekstrometeorfanu? (wytępili Polskie sklepy i ciężko o dobre i tanie dysocjanty). Podajcie województwa gdzie jeszcze składnik aktywny nadal pozostał w środku produktu oraz jaka partia polityczna dominuje w wskazanym województwie.

Prośba w 100% serio, sam całej Polski nie objadę przecież... Sprawdziłem trzy miasta jak na razie jadąc nawet dosyć daleko i zasięg całe województwo jedno objął tym dziwnym eksperymentem mającym przerwać ćpanie/rekreację ludziom. Po co komu wolność, nie macie nawet prawa wyboru co brać :)

Polecam sprawdzić produkty z DXM'em jak nie kopią was testem Marquis, Liebermann, Froehde, Mandelin lub Mecke i od razu udokumentować, a także jak możecie zgłosić to aptece i robić jak największą zadymę z tego. Acodin czy taki Tussidex będzie miał inny wynik niż powinien :) Akcja dzieje się od początku października, myślałem nad pozwem, ale jak politycy są w to wmieszani to samemu nic nie zdziałam.
Potrzebowałbym zaangażować w to podziemie i innych chętnych ludzi. Być może składnik aktywny naprawi samo zrobienie zadymy na temat podmiany wnętrza produktu. Btw. miałem kaszel po podmienionym produkcie, DXM stracił magicznie nawet swoje przeciwkaszlowe działanie hehe.
  • 346 / 44 / 0

^
Mogę tylko powiedzieć że w województwie śląskim wszystkie paczki z DXM są aktywne, jeszcze nie spotkałem się z tak absurdalnym zarzutem xD
Może po prostu DXM na Ciebie nie działa, to chyba bardziej sensowne wyjaśnienie niż wkładanie lewych tabletek do paczek Acodinu?
  • 3390 / 342 / 0

Teorie spiskowe level hard. Z preparatami zawierającymi kodeinę eż tak robią - dlatego raz kods klepie a raz nie. ;-)
  • 3 / / 0

22 października 2019Fruktoza pisze:
^
Mogę tylko powiedzieć że w województwie śląskim wszystkie paczki z DXM są aktywne, jeszcze nie spotkałem się z tak absurdalnym zarzutem xD
Może po prostu DXM na Ciebie nie działa, to chyba bardziej sensowne wyjaśnienie niż wkładanie lewych tabletek do paczek Acodinu?
22 października 2019ledzeppelin2 pisze:
Teorie spiskowe level hard. Z preparatami zawierającymi kodeinę eż tak robią - dlatego raz kods klepie a raz nie. ;-)
Nie obchodzi mnie kodeina, ale to co piszę to serio sprawa. Zaczęło się wszystko odkąd próbowałem dołączyć do partii politycznej...
Wiesz, jak mam stare opakowanie po deksie i nowe to po smaku rozpoznam ten obrzydliwy smak, a te nowe podrobione opakowania mają skład inny smakowo. Rozgryzłem kapsułkę tussidexu, a także Acodinu podrobionego. Ogólnie trafiłem raz na antydepresant (początek października) w Acodinie, a z racji, że zjadłem opakowanie tussidexu i dwa opakowania Acodinu to od przedawkowania niewiadomego antydepresantu sperma z penisa sama wypływała. Dysocjacji zero, znieczulenia zero, modyfikacja enzymów czosnkiem/grejpfrutem nic nie dawała. Takie dawki nawet na tolerce położyłyby mnie nieruchomo do łóżka, a tu nic. Partie polityczne zbyt mocno włażą do tyłka obywatelom, nie dziwie się, że Norwegia razem z Holandią twierdzi iż demokracja w Polsce jest całkowicie zagrożona.

Jeśli nadal twierdzisz, że to "teorie spiskowe", a testy chemiczne kłamią to ktoś tu inny nażarł się czegoś za dużo ;) Zabrze ul. Szczęść Boże, farmaceutka w tej aptece wie o machlojkach z tą substancją. Kto jeszcze tego nie wiem. Chodziło o to, że bardzo dużo im tego schodziło codziennie jakby byli hurtownią (rząd zareagował). Podmieniony skład jest w: Zabrze, Gliwice, Katowice. Przetestowałem tylko 20 aptek, nie będę więcej hajsu wydawał na nieaktywny szajs.
  • 3 / / 0

@Fruktoza Podaj mi na priv które apteki i miasta sprawdziłeś, że DXM działa w październiku. Pojadę pociągiem/autobusem po zapas. Mnie nawet na mocnej tolerce 300mg kopie trochę (mocno przy blokadzie enzymów), więc nie dyskutuj tutaj z prawdą zarzucając teorie spiskowe.
  • 232 / 56 / 0

Spisek lobby farmaceutycznego , nie dadza sie nacpac uczciwemu czlowiekowi mafia w bialych kitlach :pacman: :tabletki:
  • 13 / / 0

Pobawiłem się przy 300mg rozdzielonych na pół w odstępie paru godzin i było ciekawie :) Teraz pytanie kolejne - Chce wrzucić DXM na peaku kwasa. Jaka ilość najlepiej? Będe sam w domu, chce żeby było naprawdę grubo. 300mg wystarczy na raz?
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata