DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 171 / 13 / 0

Taak, trip był niesamowity :) Też ciekawych podróży życzę :)
  • 223 / 47 / 0

dzień 4 pora zacząć, jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okno wstawić! Piracetam naprawdę bardzo pomaga na podexowe zdałnienie .

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Ofiary e-papierosów mają chemiczne oparzenia płuc i dróg oddechowych

Drogi oddechowe i płuca części osób, które trafiły do szpitali z powodu tajemniczej choroby związanej z paleniem e-papierosów, są uszkodzone w podobny sposób, jak u osób narażonych na działanie niebezpiecznych środków chemicznych i toksycznych gazów, informują naukowcy.
  • 171 / 13 / 0

Zachwyciła mnie ta substancja, doświadczenia są naprawdę nie opisywanie niesamowite. Stąd moje pytanie - jak często <kolokwialnie mówiąc> można nakurwiac dexa? Tak aby doświadczenie było w 100% pełne?
  • 442 / 23 / 0

mi to DXM chyba serotonine na kilka dni po zjedzeniu solidnie obnizal
  • 409 / 66 / 0

Wrzucaj codziennie, tu są ludzie którzy mają wyrobioną tolerancję, na tego dysocjanta, a ponoć się nie da, ba wszystko się da.
  • 1129 / 172 / 1

@@Codeine420 generalnie zasada brzmi: X plateau, X tygodni przerwy. Z własnych doświadczeń wiem, że wrzucanie częściej niż raz na tydzień jest bez sensu. Jeszcze raz na tydzień w mixie z miprocyną było ok, ale potem znudziło mi się na tyle, że nawet po miesięcznej przerwie trip nie urwał dupy. Aktualnie DXM wręcz na mnie źle działa i mam zamiar zrobić conajmniej roczną przerwę. Ostatnie tripy to było tylko strucie i kac.
  • 203 / 9 / 0

ostatnio spróbowałem w końcu tak polecanego mixu z miprocyną. no i warto było, jeszcze nigdy nie miałem takich CEVów, że nie wiedziałem czy oczy są otwarte czy zamknięte. OEVy też robiły wrażenie, bo tak jakby działanie homipta było spotęgowane.
  • 409 / 66 / 0

Kalkulator dexa pokazuje mi przy wadze 69 kg ważę trochę mniej 68 około, potrzebuje plus 500 mg minimum by wbić się na 3 plateau, chodź ostatnie 450 plus grejfrut zdecydowanie wyrwało mnie z ciała, możliwe że stałem w przedsiąku? Między 2 a 3 plateau, hym muszę spróbować połączenie 550 plus grejfrut.
  • 387 / 29 / 0

To na którym etapie ja jestem? Przebrnąłem przez "oniryczne fantazmaty" [to cytat z moich "Dzienników (...)", które z czasem tu opublikuję], przeszedłem przez same bóle głowy i nic oraz nic, a teraz na nowo doświadczam młodzieńczego polotu! DXM!
  • 6 / / 0

Przyjecie DXM po tygodniu przerwy od ostatniej dawki w postaci 500mg będzie si?
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata