DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 307 / 37 / 0

Warto przystopować i nie nadwyrężać organizmu ciągami.
  • 1010 / 135 / 0

DXM i opiaty to zawsze ryzyko, ponieważ DXM je mocno podbija. Weźmiesz teraz DXM na zjeździe z kodeiny i będzie ok, ale potem na afterglow dexa przywalisz normalną dawkę kody i możesz się mocno zdziwić. Odpusć lepiej sobie DXM jeśli jesteś w ciągu kodeinowym.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

W foteliku przewoził narkotyki i posiadał 4 zakazy prowadzenia pojazdów

Podczas sprawdzania dokumentów, funkcjonariusz zauważył leżące na foteliku zawiniątka...
  • 153 / 4 / 0

Tolerke na opio mam wysoka moge powiedziec ale z DXM jakos nigdy nie probowalem moze raz z rok temu jaka dawka bedzie skuteczna by cos poczuc ?
  • 1010 / 135 / 0

Skoro masz już doświadczenie to możesz celować w 450 mg, 300 mg może być niezadowalające. 1,5 paczki powinno styknąć i dać zadowalającą fazę. Weź coś na wymioty/antyhistaminę i zioło ewentualnie jak będzie za słabo, dopalenie nawet odrobiny podbija wizuale.
  • 153 / 4 / 0

Akurat palenie jakos nie kreci mnie szczerze mowiac .. DXM okolo 250mg i tyle poszlo przed chwilka a 40min temu zarzucilem 6mg Akinetonu ( Biperyden )
  • 1010 / 135 / 0

250 mg to powinno być 1 plateau, dawka mała, ale spoko na podniesienie nastroju i lekki trip. Jak chcesz mocniejszych, dysocjacyjnych wrażen to celuj w większe dawki i oblicz jaką dawkę potrzebujesz na 3 plateau. Bez doświadczenia nawet 450 mg powinno starczyć i taką dawkę wbiłbym następnym razem.
  • 402 / 19 / 0

Ale dziwnie ze mnie dosyc krotko faza po tym ostatnio trzymala jakby tylko 1h ale nawet mocna chodz czulem leciutki niedsyt .Po browarze jakby sie nawrocila i 2xwzmocnila dzialanie alko .
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Tylko mix z mj powoduje że mogę brać dexa. Te wszystkie aviomariny, wody z cytryną na mnie nie działają.Tylko wiadro przed łykaniem daje mi pewność 100% nie zrzygania się.
Jestem jakiś inny? Czy po prostu mój organizm nie toleruje DXM w aco? Innych nie brałem.
  • 402 / 19 / 0

A mnie zawsze jakos 2,3 i 4 dnia (potem przechodzi i coraz mniej to czuc)od zjedzenia DXM lapie gorszy nastroj.Pasuje to troche pod dysforie jak wyczytalem w internetach.Dzien po tripie jest spk czuje sie normalnie,ale jakos muzyka lepiej buja niz normalnie i taki fajnie lekko zakrecony sie czuje .Ale z drugiej strony kazda substancja ma jakies wady.Z THC to mogl by byc ciekawi mix,takie solidne 2 plateau i jak sie rozkreci faza dopalic lufe.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Dlaczego 5 litrów piwa wypita w 1 noc w ciągu nawet 3h nie powoduje u mnie wymiotów a jebane 20 tabletek śmiesznej substancji (Którą uwielbiam ofc) tak potrafi człowieka przyprawić o mdłośći i rzyganie że masakra.
Wiem że ponawiam pytanie za co przepraszam ale ta myśł mnie tak denerwuje że masakra.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata