DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 37 / 3 / 0

U m mnie od DXM się zaczęło, pierwsze 15 tab. Acodinu pokazało jak świadomość potrafi się zakrzywiać a kolejne razy to powolnie niszczony wzrok.

Przy wadzie wzroku według mnie acodin na stałe niszczy wzrok a wy jakie macie zdanie w sprawie DXM-wzrok?
  • 91 / 9 / 0

Przecież jedzenie DXM pod SSRI nie gwarantuje zespołu serotoninowego. To rosyjska ruletka. Coś Ci się stanie, albo obejdzie się bez problemów. To nie znaczy jednak, że powinno się tak robić

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Alkohol na lotnisku tylko dla lecących poza Polskę

Osoba, która podróżuje po kraju, może mieć problemy z zakupem alkoholu w sklepie wolnocłowym. Nawet tego droższego, z wliczoną akcyzą.
  • 5 / 1 / 0

@rockens No i proszę. Wiele mieszanin "zakazanych" pod groźbą zespołu serotoninowego tak naprawdę miejsca nie ma - ale jest szansa na wystąpienie.
Wiele głupot uczyniłam i nic mi nie było, a raz naprawdę coś drobnego zadziałałam to miałam powaga problemy.

Nigdy nie wiadomo, trzeba uważać, i mieć na wrazie wu opcje "pomocy" ogarnięte. Opcje co sie może zadziać, jak zadziałać, i kiedy dopiero liczyć na łaskę lekarzy, jak i prawa.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 3086 / 222 / 0

23 marca 2019Trimasz pisze:
U m mnie od DXM się zaczęło, pierwsze 15 tab. Acodinu pokazało jak świadomość potrafi się zakrzywiać a kolejne razy to powolnie niszczony wzrok.

Przy wadzie wzroku według mnie acodin na stałe niszczy wzrok a wy jakie macie zdanie w sprawie DXM-wzrok?
Ja mam wzrok żyleta. Poza tym nigdy nie słyszałem o takim efekcie. Prawdopodobnie to zbieg okoliczności.
  • 122 / 15 / 0

Ostatnio podniosłam dawkę do 405mg i pamietam tripa dość dobrze. Dziś myśle o dorzuceniu kolejnych 30 mg. Myślicie ze 435mg nie zrobi dużej różnicy? Kiedyś jak mi się film urwał i zjadłam 600 mg to z tripa pamietam tylko urywki po pare sekund i nie chce żeby to się powtórzyło, może panikuje ale od tamtego czasu jakoś tak bardziej szanuje deksa(te 600 mg mnie zmiotło konkretnie %-D ). Ostatni raz deksa jadłam bodajże dwa tygodnie temu, myślicie ze będzie ok?
  • 6373 / 551 / 0

Droga @mmigotka Nie odczujesz większej różnicy miedzy 405 mg a 435 mg.Na pamięć jak nie masz problemów z sercem to polecam kawę, energola.Zwiększa pamięć z tripu.
  • 464 / 53 / 0

kofeina może za bardzo podwyższyć ciśnienie, za pierwszym razem na 450 mg i tak cały się pociłem, pić energola do 600 mg już bym się bał. Jak dla mnie grejpfrut też poprawiał pamięć z tripa, choć tutaj co prawda będzie on dłuższy, mocniejszy i trochę inny niż bez. Z moich obserwacji wynika, że pierwszy raz na większej dawce zawsze skończy się trochę amnezją. Pierwsze 450 mg - wyjęte z życia 2-3 godziny. Pierwsze 600 mg - podobnie. Pierwsze 900 mg - wyjęte 6 godzin z życia xd
  • 9 / / 0

Zazwyczaj biorę 600 mg DXM+ dodatki, związku z tym, że wkrótce zamierzam przestać ćpać mam 2 paczki Acodinu, które chcę jeszcze wykorzystać. Zastanawiam się czy nie dokupić kolejnych aby mieć singme. Co sądzicie o singmie? Czy gdybym pomieszał deksa z innymi dodatkami starając się osiągnąć singme to czy orzez te dodatki nie stanie się to niemożliwe?

nie "singme" tylko sigmę - jogurt
  • 6373 / 551 / 0

@PrawilnyAlkoholik
Wymieszaj 900 mg DXM + 150 ug LSD to będziesz miał sigmę, tylko pamiętaj to ostra jazda bez trzymanki.
Poleciłbym Tobie opiekuna tripu.
  • 9 / / 0

Niestety nie mam dostępu do kwacha, znaczy teorytycznie mógłbym ogarnąć 1P-LSD,ale kompletnie się nie opłaca. Poza tym ponoć singma to skutek aplikowania różnych dawek w ciągu dnia, więc co ma do tego LSD?
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata