DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 8850 Strona 827 z 885
Rejestracja: 2018
  • 295 / 34 / 0


@rockens sprawdzałam właśnie tabelkę i dlatego spytałam tutaj, co uważacie. feta średniej jakości, ciśnienia nie mam jakoś mocno wyjebanego. Chce do 12:15 podjąć decyzje czy ładuje czy nie. Pomocy %-D

------------------------------------------

Edit: zjadłam właśnie 405mg, jakbym miałam umierać to będę pisać w sytuacjach kryzysowych. W razie wypadku ma mnie kto zawieźć do szpitala %-D

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Nie powinno być większych problemów. Ja napierdzielałem alfe, po czym na 'uspokojenie' zjadłem dexa 450 i było ok tylko se dziwne rzeczy wkręcałem.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Litwa: Będą tworzone gabinety pomocy dla uzależnionych

Litewskie Ministerstwo Zdrowia podało we wtorek, że jedenaście gmin otworzy specjalne gabinety medyczne gabinety dla osób uzależnionych.
Rejestracja: 2015
  • 857 / 168 / 0


Nie waliłem dexa po fecie ale waliłem fetę po deksie i masakrycznie się pociłem a serce waliło jakby chciało wyskoczyć z klatki, czuć, że bardzo niezdrowy mix to jest więc raczej nie polecam.
Rejestracja: 2018
  • 295 / 34 / 0


Proszę państwa, nie umarłam %-D co więcej, pierwszy raz doświadczyłam CEV’ów także jestem zadowolona. Serduszko mi nie wybuchło, aczkolwiek przez cała noc, aż do teraz nie zmrużyłam oka %-D
Rejestracja: 2019
  • 9 / 1 / 0


Zazdroszcze co niektórym samopoczucia po DXM, ja to nie mam ani CEVów i mam objawy podobne do reakcji histaminowej. Ogolnie faza jest nieprzyjemna
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0


Na każdego DXM działa inaczej, jeden będzie się świetnie bawić a drugi będzie się zwijać z nieprzyjemnych efektów. Nie każdemu podpasują dysocjanty.
Rejestracja: 2016
  • 223 / 47 / 0


@ekspresyjnyminimal

U mnie to fizycznie wygląda to tak jak bym miał mocną grypę i dopiero po gdzieś 2 godzinach zaczyna się trochę luźniej robić. Jedyne co mogę zrobić to jak zaczynam czuć pierwsze efekty gaszę światło, zakładam piżamę i słuchawki, i kładę się do łóżka i nie ruszam.

Wydaje mi się że to przez dxo, bo jak biorę dawkę powoli (tak gdzieś przez 2h), w ciągu albo z inhibitorem cyp2D6 to efekty uboczne znikają i robi się znacznie bardziej rekreacyjnie, a cev'y robią się znacznie lepsze, chociaż efekt antydepresyjny maleje.
Rejestracja: 2015
  • 857 / 168 / 0


Też jak waliłem DXM 'na sucho' miałem masę efektów ubocznych a jak waliłem na SSRI blokującym cyp2d6 to 90% uboków znikało.

Oczywiście walenie dexa na SSRI grozi zespołem serotoninowym i śmiercią, prawilnie przypominam. :pacman:
Rejestracja: 2018
  • 12 / 1 / 0


Jedzenie dexa w dawce 300/450mg wcześniej na ssri, a teraz na snri w moim przypadku akurat nie wywołało żadnych objawów niepożądanych, a wręcz mam wrażenie że dysocjacja i odczucia były mocniejsze niż bez antydepów.
Może nie taki diabeł straszny, jak go malują, ale w rozsądnych dawkach?
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Sprawa jest dość skomplikowana.

W teorii: DXM jest SRI, tramadol SNRI i wiele innych dragów (szczególnie fenetylaminy i pochodne jak amfetaminy i ketony) bywa SRA (uwalniacze serotoniny)/SRI (blokery wychwytu zwrotnego serotoniny) lub inhibitorami MAO. Niektóre osoby (częściej kobiety z jakiegoś powodu) bardzo łatwo dostają zespołu serotoninowego nawet od jednej substancji. A znam takich gości co łączyli klomipraminę, z fluoksetyną i do tego moklobemidem, a do tego zarzucając DXM od czasu do czasu, co jest SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE I DESTRUKTYWNE DLA MÓZGU i normalnie przeżyli, bez zs.

Pytanie brzmi: na ile znasz sam siebie? Jeśli już KONIECZNIE musisz ćpać DXM, to jeśli bierzesz antydepresanty bądź ostrożny z dawką.

Druga kwestia: jak serio traktujesz swoje życie i leczenie? Tu niestety ja również nawaliłem i choć nigdy nie miałem zespołu serotoninowego, to zapewniam, że jedzenie DXM, palenie trawy, picie alkoholu i wszelkie inne ćpanie, bardzo osłabiają efekty leczenia i dodają skutków ubocznych. Ja zwykle miałem nawroty stanów depresyjnych, zwiększoną senność/bezsenność, potliwość zwiększoną. Nie polecam.

Jeśli chodzi o kombinacje to najbardziej niebezpiecznymi substancjami są inhibitory MAO i tramadol. Tutaj najczęściej dochodzi do wypadków.
Posty: 8850 Strona 827 z 885
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość