DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 8258 Strona 810 z 826
Rejestracja: 2015
  • 1219 / 25 / 0


Myślę że to proste, miły afterglow plus niemiły afterglow (nadal rozkminiam jak możesz mieć zjazd po bace) = nie aż tak zły afterglow
Rejestracja: 2018
  • 383 / 45 / 0


Ja z kolei aż tak bardzo nie lubię tego afterglow, po DXM i trawie jest przyjemniejszy rzeczywiście. Najlepszy jest po mixie DXM z tryptaminą. Następnego dnia jestem wyspany mimo spania kilka godzin, radosny i bez ochoty na jakiekolwiek używki.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Legalizacja bez edukacji. Problemy lekarzy z medyczną marihuaną

W teorii każdy lekarz może wypisać receptę na medyczną marihuanę. W praktyce nieliczni mają na jej temat wystarczającą wiedzę. Ministerstwo Zdrowia nie kwapi się, aby pomóc to zmienić, więc środowisko lekarskie radzi sobie samo.
Rejestracja: 2015
  • 1219 / 25 / 0


Ja mogę po samym DXM spać trzy godziny I być totalnie wyspany
Rejestracja: 2018
  • 96 / 14 / 0


Mam pytanko. Przedwczoraj, żeby zasnac po fecie zjadłam 5mg diazepamu(relanium), wczoraj, również żeby zasnac po amfetaminie wzielam relanium, ale tym razem 10mg(2 tabletki). Za około pol godziny chce wziac 15 tabletek Acodinu (225mg DXM), rzecz jasna popije sokiem pomarańczowym z dodatkowo wciśniętą cytryną, w nadziei ze bełta nie bedzie(pierwszy raz biorę taką dużą dawkę).
Zdaje sobie jednak sprawę, ze benzo maja długi czas półtrwania. Pytanie brzmi, po tych dawkach diazepamu które brałam(te 10 mg zjadłam po powrocie do domu dziś rano, czyli tak godzina 6) jest możliwość ze coś mi się stanie w połączeniu z deksem? :cojest:
Rejestracja: 2017
  • 424 / 30 / 0


Ja to bym się zastanawiał u Ciebie nad tą feta czy warto jest brać dexa. DXM + feta = duże ciśnienie. Ktoś tutaj kiedyś nawet coś podobnego pisał. Sam niestety nie próbowałem gdyż z fetą mam tyle wspólnego ile narkoman z tabletkami ziołowymi :v brw 420 post :v
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2019 przez cosmo6, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2018
  • 96 / 14 / 0


17 lutego 2019cosmo6 pisze:
Ja to bym się zastanawiał u Ciebie nad tą feta czy warto jest brać dexa. DXM + feta = duże ciśnienie. Ktoś tutaj kiedyś nawet coś podobnego pisał. Sam niestety nie próbowałem gdyż z fetą mam tyle wspólnego ile narkoman z tabletkami ziołowymi :v

fety nie brałam od wczorajszej nocy, właśnie dlatego ze się chciałam zdeksic. Może mi się wydaje, ale chyba po takim czasie już nie powinno sie nic stać bo jestem dawno po zwale fetowej. Nie fukałam od prawie 24h
Rejestracja: 2005
  • 3063 / 208 / 0


Bedzie git.

Poniżej merytoryczna rozmowa o dorzuceniu 75mg do 225 przyjętych godzinę, dwie wcześniej.
Rejestracja: 2016
  • 166 / 24 / 0


Nawet taka mała dorzutka po tak krótkim czasie pójdzie bardziej w stronę DXM niż dxo więc nie powinna dołożyć tak wielu efektów ubocznych. Przynajmniej u mnie tak jest że jak dorzucam albo rozkładam w czasie zamiast zjeść od razu to mam znacznie czystszy psychodeliczny high.
Rejestracja: 2016
  • 166 / 24 / 0


Człowiek z umiarem na hyperrealu. Chyba zaraz wyjdę na dwór wypatrywać 4 jeźdźców...

A tak na serio do jak dla mnie za słaby trip na DXM jest gorszy niż taki troszeczkę za mocny. Człowiek tylko siedzi i nie wie co robić bo jest za słabo żeby latać po innych światach, a za mocno żeby czymkolwiek się zająć.
Rejestracja: 2016
  • 166 / 24 / 0


2 godziny to akurat czas dorzutek. Tylko takie marne 75 mg po wcześniejszych 225 mg pewno przeleci niezauważone. Jak się tak do godziny dorzuci to jeszcze wchodzi jako pierwsza dawka tylko rozciągnięta w czasie. Jak już w pełni się rozkręciło to co innego i lepiej wtedy dorzucać więcej niż przy pierwszej dawce.

No ale dowalić zawsze można. Tylko dywanu nie zarzygaj przypadkiem.
Posty: 8258 Strona 810 z 826
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jondalf i 2 gości