DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 432 / 31 / 0

Ja mam na odwrót właśnie. Thio mogę wpierdalać tabletkami i jeszcze gryźć w mordzie ze smakiem. Jakiś pojebany jestem xD
  • 6350 / 548 / 0

19 stycznia 2019t0ster pisze:
Jaka jest najmniejsza dawka, która w ogóle jakoś zadziała?
300 mg na początek, żeby obeznać się z substancja będzie gites. :korposzczur:

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Badania mózgu ujawniają w jaki sposób następuje powrót do kokainy

Naukowcy z Uniwersytetu Medycznego w Południowej Karolinie odkryli, że specyficzne neurony w jądrze półleżącym napędzają poszukiwanie narkotyku podczas uwalniania się od nałogu.
  • 340 / 49 / 0

Fuj, raz jedna tabletka mi się delikatnie rozpuściła w ustach, oczywście Acodinu i myślałem że puszcze pawia, a to było dawno temu. Teraz mam tak że tylko jak widzę opakowanie i czuje jego zapach już mnie zbiera na wymioty. Dobrze że na razie z DXM skończyłem, bo szczerze mówiąc prędzej czy później przestał bym to brać właśnie z powodu wstrętu, a tussidex tylko w jednej aptece ;x
  • 2611 / 217 / 0

Jak byłem jeszcze mały i nie za mądry (czyt 18 lat) uznałem, że super ekstra zajebistym pomysłem będzie rozkruszenie 2 opakowan po 450mg i rozpuszczenie tego w wodzie, żeby pokopało szybciej i mocniej.
Nie wiem czy piłem cokolwiek równie wstrętnego. Wiem za to, że nie powtórzyłbym tego wyczyny nigdy w życiu. Chyba tylko gówniarstwo i niesamowite podjaranie początkiem przygody z narkotykami umożliwiło mi wypicie tego świństwa
  • 340 / 49 / 0

Jeśli offtop to przepraszam. Ja jeszcze osobiście dodałbym gałke jako najohydniejszą rzecz jaką kiedykolwiek spożywałem/jadłem. Nie ma sposobu na to abym opierdolił gałke teraz oprócz tych dużych kapsułek, ale mimo to gdy jakiś czas temu bawiłem się gałką i przesypywalem do kapsulek to z koszulką na nosie bo bym zwymiotował. A pamiętam jak na początkach gałke wsypywałem do wody lub jogurtu i tak zjadałem
  • 458 / 53 / 0

Mnie też zawsze się zbiera na wymioty jak chociaż jedna tableteczka Acodinu lekko rozpuści mi się w ustach xd Dobrze, że u mnie w mieście nie ma problemu z Tussidexem. Natomiast rozkruszenie 30 tabletek Aco na kartce, zlizanie resztek a następnie zalanie pokruszonych tabletek wodą i wypicie tego(musiałem dwa razy zalać bo za pierwszym zostało trochę osadu na dnie) uważam za jeden z najgorszych pomysłów w swoim życiu.
  • 3085 / 222 / 0

Też miałem takie przygody, raz rozpuściłem acodin w kubusiu, nie wiem dlaczego, chyba z własnej głupoty, ciężko to było wypić, nigdy później takich akcji nie miałem. Picie acodin 300 też jest trudne, bo czuć tam ten charakterystyczny smaczek, ale to bym się jeszcze odważył powtórzyć.

Kumpel kiedyś wyłupał aksy i miał je w torebeczce. Od noszenia w plecaku zmieniły się w proszek. Zjadł go posypując tym jabłko i gryząc... Pierwszy raz odwierał usta by ugryźć jabłko, drugi raz w odruchu wymiotnym. Ale zżarł.
  • 340 / 49 / 0

Syropek jeszcze w miare ujdzie ale mam wrażenie że za szybko i mocno wchodzi, przez co szybciej się cały trip kończy. Choć może to tylko moje wrażenie
  • 458 / 53 / 0

Też mi się wydaje, że syrop jakby słabiej działał. W zeszłym tygodniu wypiłem dwa, czyli 600 mg i trip był zaskakująco słaby (to był drugi raz z taką dawką chyba). Mam też wrażenie, że walnięcie bełta po syropie mocno osłabia tripa. Jak rzygałem tabletkami to trip był normalny, natomiast przy syropie czułem jakbym go praktycznie całego zwrócił. Tussidex jest najlepszy po prostu.
  • 3085 / 222 / 0

Dla ciebie walnięcie bełta jest na porządku dziennym? Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio bełtałem po DXM, ale bardzo dawno, z ponad 8 lat jak nie więcej.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata