DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 505 / 46 / 0

Czy doświadczył ktos ubokow związanych z wrzuceniem przykładowo 300mg podczas brania kreatyny?
  • 6 / / 0

Ostatnio po dłuższej przerwie z DXM (1-2 lata) zarzuciłem 300mg biorąc 2 godziny wcześniej 60mg (testowa dawka ze względu na przyjmowane leki których nie brałem za dawnych dxmowych czasów), i trip miał coś ze starej magii - czy może być kwestia zmniejszenia tolerancji czy ta mała dawka wzięta wcześniej mogła mieć znaczenie?

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

„El Chapo” Guzman skazany na dożywocie. Jego fortuna przepadnie

Sąd federalny w Nowym Jorku skazał meksykańskiego barona narkotykowego Joaquina „El Chapo” Guzmana na dożywocie m.in. za handel narkotykami i pranie pieniędzy.
  • 505 / 46 / 0

Nie moge edytować, chuja tam wpierdalam po 800 dexa i żyje
  • 838 / 68 / 0

800 spora dawka hehe :-) . Dla mnie max 900 więcej za chuj nie wrzucę.
BTW doświadczyłem ostatnio tego resetu. Wziąłem 600 z czosnkiem i nic :-/ .
Jeśli zrobiłem to załóżmy tydzień temu to teraz powinno zadziałać już całkiem normalnie, tak?
  • 42 / 1 / 0

Dla mnie to ciezkie dawki, pewnie jakbym na pare razy sie zmusil do bromu na ktory tak reaguje byloby pieknie.

Pare razy dawki rzedu ~150mg zeby wyczuc bodyhigh = to bujanie to dla mnie to istna choroba lokomocyjna czego nie zrobie to spaw+tenBrom...~temperatura zawysoko na + jestem przeczulony.

Przy ketaminach (MXE/2fk/keta ori.) mam zblizone efekty typu bodyload bez tych sajdow (jeszcze nigdy nic nie "coflo" po nich, a bywalo roznie).

Przy DXM jesli ma ktos problemy zblizone do mnie jak np. trawienie bromu, polecam rozbijac dawki i dojadac, na raz i tak nie uda Ci sie zjesc, bo wszystko zwrocisz (kilku znajomych ma identycznie), w najgorszym razie, gdy chcesz cos przezyc, to brac opiekuna ktory dostarczy dawke w razie "paralizu"(wiadomo jak jest z koordynacja).

I tak uwazam, ze lepiej rozejrzec sie za odpowiednikiem w sieci niz latac za bromem po aptekach ;)
  • 1181 / 46 / 0

Co zrobiłeś? Wziąłeś DXM tydzień temu?

DXM to nie LSD, można brać do oporu, często nawet kolejne tripy są ciekawsze. Brałem 2 tygodnie dzień w dzień i każdego dnia było pięknie :)
  • 838 / 68 / 0

Otóż czasem przy DXM występuje efekt resetu. Wpisz w wyszukiwarkę.
Ostatnio wziąłem znów i zadziałało jak powinno.
  • 2661 / 304 / 0

10 września 2017ledzeppelin2 pisze:
Z piwami jest srogo, w środę testowałem i rozkurwia się . Dobry imprezowy mix. Piwa i DXM się lubią.
Ciekawe jak GBL i DXM. Pewnie żołądek nie polubi, ale jakby tak jakaś chuć do kobiet się pojawiła to byłby miodny mix. Dodam że nie mam tolerancji ani na DXM ani na piwo. U mnie 2 piwa i 100 ml wódki na podkładzie 300 DXM. Myśle że te 300 to i tak za dużo było. 200 by starczyło. Ważę 75 kg.
Piwo podkręca fazę, euforie a dodatkowo prostuje krzywy ryj i dodaje nam 100 expa w kocich ruchach na parkiecie.
Dokładnie tak jak piszesz - 300 DXM to za dużo do alko, zdecydowanie 200mg to max przy piwkowaniu, wtedy już jest na prawdę grubo. NMDA z dwóch substancji tak się łączy że człowiek nie wie że to się dzieje naprawdę.
  • 456 / 18 / 0

A ja za każdym razem praktycznie mialem tak że lało mi się z dupy jak dex wchodził i to sformułowanie lało z dupy nie jest przesadzone. Strugi gówna tak jakby mój organizm pod wpływem DXM decydował się na opróżnienie całej treści jelitowej. Nie powiem w domu nie był to problem nawet lepiej się czułem taki oczyszczony ale w terenie przejebane. Nadmienie że miało to miejsce w powiedzmy 70% tripów.

Też tak macie? :kotz:
  • 7241 / 706 / 0

Moze zbyt bardzo się ekscytujesz braniem DXM ?
Ja czasem przed wzięciem tramca, mam tak ze mnie goni na kibla po 3-4 razy.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata