DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 3133 / 250 / 0

Skołuj dyche i dokup aco. Moja rada hehe
  • 2941 / 280 / 0

zastanawiam się ile już razy padło to samo pytanie w tym samym wątku

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Prezydent podpisał nowelizację prawa farmaceutycznego

apteki będą mogły sprzedawać podmiotom nieprowadzącym działalności leczniczej leki dostępne bez recepty. Wyjątek będą stanowić produkty lecznicze zawierające takie substancje jak pseudoefedryna, kodeina i dekstrometorfan.
  • 445 / 70 / 0

Nie chodzi o kase, mógłbym sobie dokupić i jeszcze nawet z 2 paczki ale nie o to chodzi.Chodzi mi bardziej o taki luzny trip bez jakiegoś szału z tym że te 300mg na raz robi mnie tak że ni chuj ni w oko, dlatego pytam czy tak jak w przypadku ostatniego 200+400 zadziała tu też w jakiś fajny sposób te 100+200 :D

EDIT: Fatmorgan, przeszukiwałem ten temat wyszukiwarką i wpisywałem frazy typu 100+200 ale nie wyszukało mi nic czego bym szukał dlatego pytam, bo jak wiadomo dawkowanie i czas dawkowania deksa ma czasem duży wpływ na sam trip.
  • 7241 / 724 / 0

@EvilDead
200 mg + 400 mg będzie super. Najlepiej polecam 300 mg + 600 mg. Wtedy jest porządny rozpierdol w bani.
  • 387 / 29 / 0

A jak z sercem przy takich dawkach?
  • 2941 / 280 / 0

16 lipca 2018EvilDead pisze:

EDIT: Fatmorgan, przeszukiwałem ten temat wyszukiwarką i wpisywałem frazy typu 100+200 ale nie wyszukało mi nic czego bym szukał dlatego pytam, bo jak wiadomo dawkowanie i czas dawkowania deksa ma czasem duży wpływ na sam trip.
żeby nie było - nie czepiam się tylko gdybam sobie filozoficznie ;-)

@up
przyspieszone, ale mi na przykład w ogóle nie przeszkadza bo jestem za bardzo naćpany
deksa jednak ogólnie bym nie polecał w większych dawkach nikomu kto ma kardiologiczne problemy
  • 7241 / 724 / 0

16 lipca 2018Baltimore pisze:
A jak z sercem przy takich dawkach?
Ja trzaskałem kawę do tego i mi nic nie było.Większa pamięć z tripa ;-)
  • 445 / 70 / 0

UJebany, tak wiem że 200+400 było by super i też zresztą uczyniłem takie coś kilka dni temu i było super, nawet zajebiście, chodzi mi głównie o to czy mając te 300mg (nie chcę więcej dokupywać) i rozkładając to na 100+200 mogę spodziewać się czegoś lepszego niż po 300 zarzuconej na raz. Ogólnie właśnie te 300 na raz działa na mnie chujowo, nie typowo deksowo tylko bardziej jak taki stymulant i nie ma nawet tej minimalnej przyjemności ze słuchania muzyki, zastanawia mnie czy po rozłożeniu na 100+200 mogło by się to jakoś zmienić.
  • 3133 / 250 / 0

Próbuj. Nic ci nie grozi. Możesz grape podrasować. Ja nieraz za czasów 450tek robiłem 150-300 ot tak bo szedłem łuskałem dyszkę, potem coś załatwiałem jeszcze i w domu resztę. Tak wychodziło. Ale ja i tak nie byłem nigdy jakimś kultystą dzielenia. Dla mnie to jest różnica ale nie zawsze na korzyść podzielonych dawek. Dzieliłem zwykle w celu kontroli.

szczerze to ja lubiłem grape i 900 wzięte w krótkim czasie. Dla mnie pierdolnięcie dxo na początku było warte nawet rzygania i sponiewierania jak szmata bo tu dotykamy pewnych rzeczywistości wręcz rodem z salvii a potem euforyczny trip. A lajt zawsze będzie lajtem i choćbyś jajo zniósł to dużo z tej 300 nie wyciśniesz.
  • 445 / 70 / 0

jogurt, przeczytałem twojego posta wczoraj i stwierdziłem, że dokupię sobie jeszcze jedną paczke no i dziś rano zakupiłem + do tego 3 czerwone grejpy które zjadłem jakieś 30 minut temu i podczas jedzenia tych grejpów przyszła mi do głowy myśl że właściwie po raz kolejny zmarnuje 600mg deksa, bo i tak z tripu na drugi dzień pamiętam tylko 30% i wraz z kolejnymi dniami wspomnienia coraz bardziej się wymazują. Chujowo trochę i zastanawiam się co mógłbym zrobić żeby chociaż minimalnie więcej zapamiętać ale z tego co wiem te niektóre suplementy/leki na poprawe pamięci z tripa trzeba zacząć wrzucać kilka dni wcześniej przed tripem no i chuj. Nie wiem.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata