DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 9349 Strona 758 z 935
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 834 / 0

Acodin jest kultowy i znany w całym cpuñskim świecie.Tussidex za to mniej znany i nie ma wyrobionej takiej popularności jak aco.
Rejestracja: 2018
  • 301 / 46 / 0

Witam biorę opipramol i rhodiole. Wczoraj nie brałem rhodioli i zapodalem wczoraj 300mg DXM, na noc opipramol. Z efektów lekkie odklejenie, skupienie. Dzisiaj rano zapodalem rhodiole, zapodalem kawe, następnie mocna yerbe.

Chciałem zapytać się czy to ogromne zmęczenie jest efektem wczorajszego DXM, czuję się rozkojarzony, ciężko się skupić i spore zmęczenie. Po yerbie doszedł niepokój i stan zdołowania.

Przypuszczalne interakcje to agonizm w stosunku do rec. Sigma przez opipramol i DXM oraz rhodiola z DXM, która ma cechy imao, ale zapodana dzień po.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

USA: Naukowcy zbadają, czy można leczyć depresję za pomocą narkotyków

Wkrótce ruszy wywołujące wiele kontrowersji badanie naukowe, którego autorzy chcą przeanalizować wpływ popularnych imprezowych używek na stan zdrowia osób z zaburzeniami psychicznymi. Uczeni chcą sprawdzić, czy LSD i ecstasy mogą być skutecznym i bezpiecznym lekarstwem na depresję, stany lękowe i objawy zespołu stresu pourazowego.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 834 / 0

@up
Zaparz sobie melisę a najlepiej wrzuć 5 mg diazepamu :)
Rejestracja: 2010
  • 3219 / 400 / 0

Po deksie tak po prostu jest dzień po
Rejestracja: 2018
  • 301 / 46 / 0

15 lipca 2018UJebany pisze:
@up
Zaparz sobie melisę a najlepiej wrzuć 5 mg diazepamu :)
15 lipca 2018Fatmorgan pisze:
Po deksie tak po prostu jest dzień po
Dzięki za odpowiedź, dałem Wam po plusie.

Chodziło mi jednak czy przez to pomieszanie mogło dojść do istotnych interakcji, niż tylko to, że tak po prostu się czuję. Co do melisy to zapomniałem dodać że codziennie piję nalewkę w max. dopuszczalnej dawce, do tego krople walerianowe, i ostatnio prawie codziennie zolpidem i zolpiklon, np. wczoraj zapomniałem dodać, że zolpiklon i zolpidem też w mixie zapodałem na noc.

Już trochę lepiej, rhodiola się skończyła to dobrze, kofeinę odstawie, a dzisiaj wleci na noc zolpiklon i jak co wieczór magnez, zincas forte, b6 i potas. Za ile to rozkojarzenie i mocne, aczkolwiek do wytrzymania napięcie może przejść?
Rejestracja: 2010
  • 3219 / 400 / 0

Różaniec zarzucony już dzień po nie powinien powodować, żadnych interakcji. Co do twojego TLPD to jakieś interakcje naturalnie mogły wystąpić (ciśnienie bo powinowactwo do rec adrenergicznych, wzmocnienie/zmiana charakteru działania bo receptory serotoninergiczne), ale nie wydaje mi się ażeby w twoim przypadku efekty dnia następnego były tym spowodowane. deks charakteryzuje się powodowanie ogólnego rozbicia w dzień po stosowaniu - przypuszczam, że chodzi wyłącznie o to

Co do receptora sigma - deks w takim dawkowaniu raczej nie spowoduje Ci typowych dla sigmy atrakcji. Skąd masz info jakoby Opipramol działał na ten receptor ?

edit: efekty uboczne przy takiej dawce powinny przejść po jednej porządnie przespanej nocy - jeśli jesteś bardzo wrażliwy to maksymalnie po dwóch
Rejestracja: 2017
  • 515 / 60 / 0

"Dłuższe podawanie opipramolu prowadzi do istotnego obniżenia wrażliwości receptorów sigma-2 (...)"

"Farmakoterapia w psychiatrii i neurologii" Jaracza i Rybakowskiego.
Rejestracja: 2010
  • 3219 / 400 / 0

Okay dziękuję za informacje
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 267 / 0

[mention]04pain[/mention] mistrzu doszukujesz się. Z tego co widzę troche mieszasz w mózgu i zapewne oczekujesz że se wszystko ładnie wyregulujesz i będzi numer raz zawsze spoko.

Posłuchaj starego ćpuna: nichuja. Wrzucasz dexa i nie masz gwarantowanego euforycznego zjazdu. Nie będzie tak że chcesz spokoju to jeb opipramol, a jak odwrotnie to kawka, a potem zolpi na sen albo jazdę. Znałem kilku gości w tym mnie co mieli apteczkę substancji na każdą okazję i nie byli przez to panami umysłu, wręcz przeciwnie.

lepiej zostawiać jak najwiecej naturze a substancje wrzucać przy wyraźnej potrzebie serio
Rejestracja: 2015
  • 581 / 123 / 0

Mam na jutro tylko 300mg deksa i zastanawiam się czy warto rozkładać to na dwie dawki czyli najpierw 100mg a po godzinie-półtorej 200mg, czy da to jakiś lepszy/mocniejszy efekt niż całe 300mg na raz ?
Posty: 9349 Strona 758 z 935
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość