DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 372 / 28 / 0

120 wziąłem o 15:00. O której wziąć 180?
  • 438 / 10 / 0

Już za późno. A po drugie to jak pierwsza dawko to 150mg to jako drugą dałbym minimum 400mg.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Przełomowy wyrok w Meksyku. W pewnym sensie... zalegalizowano kokainę

Sąd w Meksyku zadecydował o legalizacji kokainy dla dwóch osób. Oznacza to, że będą mogły kupować i zażywać narkotyk zgodnie z prawem.
  • 3285 / 295 / 0

Nie jest za pozno. Odwrotna tolerancja -poklepie ale qzucaj tak jak kalafior pisze miniumum 400 mg.
  • 254 / 19 / 0

Moje drugie podejście z DXM - wcześniej przegiąłem. Zarzuciłem 2 paczki Acodinu <600 mg łącznie>. Minęła godzina, na razie nic nie czuję. Czekam na cokolwiek.

Dobra, weszło. Leżałem w łóżku, przymknąłęm oczy i przez minutę wydawało mi się, że jestem w kuchni. Btw. połączyłęm DXM z terapeutyczną dawką pregabaliny (150mg), dlatego pewnie jestem taki senny.
  • 254 / 19 / 0

Niestety nie mogę edytować poprzedniego posta. Miałem wrażenie, że cały czas ktoś był przy mnie i się świetnie bawiliśmy. Co chwile zasypiałem. Naprawdę zacna substancja.
  • 430 / 66 / 0

Też wczoraj wleciało 600mg ale tak że najpierw 200 a po 1,5h 400 i w sumie to nie wiele pamiętam, ale ze wspomnień które pozbierałem wiem że byłem bardzo daleko :D
  • 7241 / 719 / 0

[mention]EvilDead[/mention]
No niestety przy takich dawkach pamięć z tripa szwankuje, ale za to lot jest zajebisty.
Odwiedzili ciebie już obce cywilizacje ? :diabolic:
  • 430 / 66 / 0

Obce cywilizacje były kiedyś jeszcze za pierwszych tripów, teraz przez większość ostatnich lotów towarzyszy mi jakaś kobieta, nie widzę jej ale słyszę i czuje. Nie mogę zapamiętać o czym rozmawiamy ale czuję się strasznie bezpiecznie(?) gdy ją słyszę, nie potrafię tego wytłumaczyć.
  • 254 / 19 / 0

Myślę, czy dzisiaj nie powtórzyć wczorajszego tripa, tylko teraz plat 3. btw czym się różni accodin od tussidexu?
  • 430 / 66 / 0

Tym że tussidex to kapsułki a acodin to tabletki
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata