DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 7241 / 726 / 0

[mention]Migomat[/mention]
Jak nie chcesz 300 mg to wrzuć 200 mg.150mg to nawet nie podejdzie pod faze bardziej dysocjacyjne .Ja bym nawet bral 300 mg i tak nie przebije mipta
  • 387 / 29 / 0

Wczoraj spontanicznie zakupiłem Tussal i zaskoczyłem się intensywnością 150 mg. Nie wsłuchiwałem się w niczyje słowa, myślałem nieszablono (na przykład przypisywałem jeden kierunek w sztuce jednemu modelowi stolca, czego skutkiem było między innymi określenie gówna po rezygnacji z ortodoksyjnej diety renesansowym, a fastfoodowych biegunek popartowymi), w restauracji i w pubie czułem się jak ktoś ważny.

Jestem pod wrażeniem. Im mniej, tym lepiej (jak na razie).

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Bydgoszcz: Matka podała dziecku dwukrotnie lek psychotropowy

Jak podaje TVN, w organizmie trzyletniego chłopca stwierdzono obecność leku psychotropowego Elenium. Stan dziecka był krytyczny. Lek podała mu jego matka, bo był niegrzeczny…
  • 3133 / 250 / 0

23 czerwca 2018Migomat pisze:
ile wrzucić na podkładkę pod mipta myślałem oo 100mg max 120 na 50mg mipta ile przed miptem wrzucić deksa 1h ?
masz mipta? Napisz na priv.

Chyba ze chodzi o 4homipta to inna bajka.

Dla mnie dawki do 200mg to wiecej szkody niz pozytku. Dla mnie 225mg bylo uprzyjemniajaca podkladka incognito pod nieswiadome towarzystwo.

150 jest jak 1 piwo. Tylko smaka na wiecej robi.
  • 303 / 45 / 0

Jak się ma wrzucanie 75mg-150mg na wieczór przed kompa żeby wypróbować granie z lekko zmienionym myśleniem?

Pamiętam parę lat temu brałem małe dawki na szare, nudne dni i pod jakieś granie, wyjścia na miasto.
Bardziej interesuje mnie kwestia interakcji z rhodiolą, którą biorę rano, oraz pregabaliną i zamiennie zolpidemem/hydroxyzyną na noc?
  • 3133 / 250 / 0

Nie martw sie o te interakcje z tymi lekami i ta dawka DXM. Moze zmienic dzialanie lekko ale nic ci nie grozi.

Co do grania na DXM to kiedys zarzucilem chyba 900 albo wiecej i włączyłem portal 2. Patrzę a tu jakis update ze chodzilem po jaskiniach, starozytnych swiatyniach itp. Mówię : zajebisty update ale cos mi nie szlo go przejsc w tym stanie. Wiec postanowilem pograc jak mi zejdzie bo teraz nie ogarniam. Potripowalem i nazajutrz sprawdzam tego portala (troche pietra mialem bo jakies update'update'y a to pirat) patrzę a to normalny portal bez jaskin i swiatyn. Wtedy zrozumialem ze wczoraj gralem w portala 2 DXM 900 special edition hehe.
  • 303 / 45 / 0

25 czerwca 2018jogurt pisze:
Nie martw sie o te interakcje z tymi lekami i ta dawka DXM. Moze zmienic dzialanie lekko ale nic ci nie grozi.

Co do grania na DXM to kiedys zarzucilem chyba 900 albo wiecej i włączyłem portal 2. Patrzę a tu jakis update ze chodzilem po jaskiniach, starozytnych swiatyniach itp. Mówię : zajebisty update ale cos mi nie szlo go przejsc w tym stanie. Wiec postanowilem pograc jak mi zejdzie bo teraz nie ogarniam. Potripowalem i nazajutrz sprawdzam tego portala (troche pietra mialem bo jakies update'update'y a to pirat) patrzę a to normalny portal bez jaskin i swiatyn. Wtedy zrozumialem ze wczoraj gralem w portala 2 DXM 900 special edition hehe.
Haha, no to grubo miałeś %-D

Przy 150mg nie będzie żadnego wjazdu na ciało itd.? Chcę zaznaczyć że jestem wrażliwy na sajko/dyso, szczególnie w sytuacji, w której aktualnie się znajduję.
  • 1 / / 0

siema siema, od trzech lat co jakiś czas biorę sobie DXM, trochę doświadczenia mam, jestem drobna i mało ważę, więc 150mg to jest maks jeśli nie chcę mieć halunów. problem w tym że kiedyś "faza" wchodziła mi już po 40-60min. miałam prawie roczną przerwę i teraz ta sama dawka wchodzi mi po 2,5-3h. gdy biorę z przyjaciółką, zanim ja coś poczuję, ona już ma dobrze.
dodam, że regularnie biorę leki antydepresyjne- kwetiapinę, lamitrinę (?) i fluoksetynę, jednak nie powinno mieć to znaczenia ponieważ biorę je już od dawna, nawet wtedy kiedy pierwszy raz usłyszałam o DXM.
moje pytanie brzmi: jaka jest tego przyczyna i czy mogę coś z tym zrobić? przyśpieszyć wchłanianie, cokolwiek?
głównie chodzi mi o to żeby mieć "fazę" równo z przyjaciółką :D
co o tym sądzicie?
  • 7241 / 726 / 0

25 czerwca 201804pain pisze:
Przy 150mg nie będzie żadnego wjazdu na ciało itd.?
150 mg to bardzo mala dawka, jak jesteś wrażliwy to poczujesz jak 300 mg, na wszelki wypadek wrzuć jakaś antyhistamine ( Cetyryzyna)
  • 2941 / 281 / 0

Ja przy 150 czuję już pewne atrakcje ze strony przewodu pokarmowego, ale w kwestii DXM/problemy gastryczne jestem ultraczuły
  • 1 / / 0

witam serdecznie,

czy to jest mozliwe zebym po DXM 300mg zasnal gleboko jak cholera?
Czekalem 1,5h na cokolwiek.. i nic. Usnąłem, sen był w cholere głęboki.
Jedyna zmiana jest taka, że dzisiaj kumpel mówi mi, że jestem pozytywny aż za bardzo (bo ostatnie dwa dni byłem dobity).
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata