DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 7235 / 750 / 0

18 czerwca 2018Baltimore pisze:
A ja jestem ślepy po deksie.
Ja jak bralem DXM, to mialem podobnie.Szedlem na autopilocie do kibla, nawet nie zapalalem swiatla.
bóg deksowy mnie prowadził %-D
  • 440 / 32 / 0

Pływaliście kiedyś po dexie? Dziś przytrafiła mi się niesamowitą sytuacja. Zarzuciłem 300mg i jak wracałem do domu to kumple szli nad zalew to zabrałem się znimi bo co tam będę sam w domu siedział przecież XD i powiem wam że bardzo fajnie było, nie miałem zbyt mocnej korby ani nic tylko poprostu taka fajna chilloutowa czapa. I jak tam u was z dostępem do dexa? U mnie to wygląda tak że w każdej aptece mają aco więc lajcik haha

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

40 Amerykanów umiera co miesiąc z powodu nowego, syntetycznego opioidu

Izotonitazen to nowy syntetyczny opioid, który nie został jeszcze objęty regulacjami. Liczba zgonów tymczasem rośnie.
  • 1571 / 46 / 0

Sytuacja chyba taka sama jak z thiocodinem
  • 1174 / 266 / 0

18 czerwca 2018Baltimore pisze:
blokowiska666 pisze:
ja często wędrowniczka po deksie dostawałem, po mniejszych ilościach podbitych alko.

btw. przed południem poszło 8mg flubromazepamu, wieczorem 600mg DXM planuję, probówał ktoś podobnie. w sensie czy dex zadziała jakoś tam w miare. po etizolamie w niewielkich dawkach, 450mg dexa normlanie robił. :listen:
Wrzuciłeś te 600? Nigdy nie brałem benzodiazepin RC, mało tego - nigdy nie brałem benzodiazepin do "deksa", więc nie odpowiem na Twoje pytanie sprzed trzech godzin. Właśnie, Eso, jak długo mikrodozowałeś DXM? Pamiętam, że kiedyś brałeś bodajże 90 mg dziennie.
nah, to nie ja. u mnie mikrodozing zaczynał się od 150mg :-D

wrzuciłem wczoraj to 600, dostałem kurewskiej czkawki i zgagi co popsuło całą zabawe, ale jak zamykałem oczy to wizuale były pinkne.
  • 480 / 51 / 0

Mnie chyba nerwica pozbawia CEV.
Po 150 mg lubię chodzić na cmentarz.
  • 440 / 32 / 0

Planuje jutro porządnegi tripa na 900mg. Zrobię to metoda 300+600mg przy czym przed trzysetką będzie pity nektar z grejpa. Ktoś może jakieś fajne ma pomysły jak mogę umilić sobie jutrzejszy wieczór? :*)
  • 1571 / 46 / 0

Jak jest z leczeniem DXM z benzo np etizolamem?
  • 7235 / 750 / 0

19 czerwca 2018cosmo6 pisze:
Ktoś może jakieś fajne ma pomysły jak mogę umilić sobie jutrzejszy wieczór? :*)
Najpierw na 300 mg puść sobie cos psychodelicznego, później na właściwego tripa przewietrz pokój, zapal kadzidełko i puść muzykę celtycka na sluchawach i do lozka. Moze to nie jest zbyt oryginalne, ale gwarantuje spokój oraz właściwy tor fazy.
Zdaj później relacje jak było :cheesy:
  • 1174 / 266 / 0

19 czerwca 2018Baltimore pisze:
Mnie chyba nerwica pozbawia CEV.
Po 150 mg lubię chodzić na cmentarz.
nerwica, fobia i depresja right here, a każda ilość dexa działa na mnie pro-life, że tak powiem. %-D
  • 1174 / 266 / 0

19 czerwca 2018Matrixar pisze:
Jak jest z leczeniem DXM z benzo np etizolamem?
benzo zawsze troche moze spłycić działanie dexa. ale swego czasu lubiłem 1-2mg etizolamu jebnąć godzine przed dexem i w sumie było fajnie.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1110 uczestników Wejdź na czata