DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 5493 / 405 / 0

19 maja 2018Demis pisze:
Tylko pozazdrościć tripów. Na mnie już w sumie nie działa. Kolejne tripy są po prostu nudne.
Jest duzo opcji:
- podnies dawke dexa ( polecam 300 mg + 600 mg )
- dopal ziolo na peaku DXM
- zrob sobie dluzsza przerwe ( pare miesiecy )
- zmien s&s ( polecam kadzidełko, wczesniej przewietrzony pokoj, odpowiednia muzyka typu psytrance, celtycka, jak palisz to jakies dobre szlugi z wyzszej pólki )

Powodzenia ! :cheesy:
  • 1174 / 46 / 0

[mention]UJebany[/mention], niestety, ale już nie działa. Miałem ponad roczną przerwę i powrót nic nie dał. Z dawkami kombinowałem, nie pomogło. Muzykę zmieniałem, nie pomogło. Palić przy DXM jakoś w stanie nie byłem :D

Ale mam za sobą już słuszną liczbę tripów, bo pewnie coś koło setki.

Pozostały mi cudowne wspomnienia :*)

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
  • 2973 / 181 / 0

DXM i filmnoir dobry mix. Mroczne miasto niezapomiane na DXM.

Ciezkie czasy dla DXM. To ze za cene 900 mg DXM moge miec 1g difenidyny skutecznie odstrasza. Fajnie ze difa jest tania i zacna. Ale DXM to DXM.

Jest ponad 3rotnie drozszy niz 10 lat temu. Popularnosc przez to zmala mocno a szkoda.

Tussidex zawsze bylo ciezko dostac. Ja go raz w karierze jadlem z ciekawości. Spexjalnie z ldz sprowadzałem.

Naprawde 10zl za 300mg to ske odechciewa
  • 1174 / 46 / 0

[mention]jogurt[/mention], mi i tak się wydaje, że dex przechodzi swoisty renesans :*)

10zł za 300mg? Bywało gorzej. Był moment, że aco było tylko w wersji 10 tabsów, a z tego co kojarzę, obecnie jest 20 w opakowaniu.

Niestety, tamte czasy nie powrócą, gdy za 5zł miało się paczkę 450mg i można było spokojnie kupować kilka w jednej aptece. Sam tak robiłem zapasy i wystarczyło kilka aptek by mieć zapas na jakiś czas :)

Mimo wszystko pięknie wspominam tą substancję. Obecnie - jest dla mnie bardzo szara i nudna. Jednak to co przeżyłem, tego nie zabierze mi nikt. Tyle lat znajomości, aż nie wiem, kiedy ten czas tak szybko uciekł.
  • 14 / 1 / 0

W piątek wrzuciłem to, co mi zostało w paczce po próbie uczuleniowej (210mg), najpierw 7 tabsów popitych wodą, 7 minut przerwy i dorzutka. Godzinę wcześniej zjadłem normalny obiad - kasza, kurak, sos, dużo warzyw. Usiadłem z moją przed komputerem i trzasnęliśmy maraton filmowy. Poniżej trip report.

...

Nic. Zero jakiegokolwiek uczucia, poczucia, efektu. Przy 90mg na próbę miałem sporadyczne poczucie bycia gdzieś indziej, ciarki na twarzy i wrażenie, jakby ktoś na całej głowie "ściągnął" mi skórę i napiął, trochę przyjemnych dreszczy. Tablety rozgryzłem i solidnie popiłem wodą.

Zawiodłem się mocno. Dzisiaj dam drugą szansę Aco, wracając z pracy mam aptekę po drodze. Wrzucę 300mg, może coś się ruszy.
  • 14 / 1 / 0

Wrzuciłem wczoraj 300mg, zdecydowanie faza nie dla mnie. Szukam czegoś innego w narkotykach, niestety... a szkoda, bo dostępność full legal i cena to duże atuty tej substancji.
  • 414 / 25 / 0

Tez wam kserowali dowód w aptece? Zamówiłem tussi i chciała skserować mi dowód nie wiem po chuj xdd
  • 314 / 24 / 0

Nie maja prawa tego zrobic, nie mowiac juz o danych osobowych potem z dowodu. Aptekarz do sprzedazy nie potrzebuje ksera dowodu, max do wgladu czy masz ewentualnie 18 lat.
  • 414 / 25 / 0

Dla tego odmówiłem. Powiedziała że dużo zamawiam dla tego potrzebuje skserować dowód albo prawko :nuts: chuj jej w dupe, dobrze że mam inne apteki w których mam tussi hehe :diabolic:
  • 414 / 25 / 0

Jeździliście kiedyś autem po dexie? Potrzebuje bardzo pilnie jechać jakieś 15km od mojego miasta mało ruchliwą drogą. Kierowcą jestem dobrym tylko nie wiem jak po DXM
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata