Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 623 • Strona 63 z 63
  • 151 / 8 / 0
900mg/75kg.
Nie mam pojęcia, ale nie czułem się jak kiedyś na 600mg. Tolerancja u mnie pikuje ostro w górę. DXM bez piwa ale nie więcej jak trzy butelki nie tykam, oczywiście 4 do 5 godzin od ostatniego posiłku. Inaczej nie ma sensu.
  • 1 / / 0
Acodin bardzo polubiłem, fajnie sie po tym pijany chodzi, nie chce się w ogóle leżeć, spokoju daje mnóstwo oraz dużo rozkoszy dostarcza jeśli sie bierze raz na kilka dni. Przez pół roku brałem codziennie-co 3 dni (raczej miewałem ciągi po 2 tygodnie dzień w dzień) od 30 do 120 tabletek i dopiero po 5 miesiącach zacząłem mieć z tym problemy że np. Z łóżka nie mogłem wstać bo nie mogłem ustać na nogach, dostawałem okropnych drgawek nóg leżąc na łóżku i miałem strasznie ale to oj, strasznie czarne myśli na temat swojego życia i tego jak sie potoczy, co ze mną będzie. Od tamtej pory nie tykam Acodinu, mam nadzieje że po półrocznej przerwie, która skończy się w lipcu nie będzie już czarnych myśli po nim i braku możliwości chodzenia czy drgawek bo ogólnie zawsze miałem dobra fazę nawet po 100 tabletkach (spożytych w 6-8 godzin) a ten ostatni raz wzialem 60. Ogolnie się uzależniłem dlatego ta przerwa. 4 dni miałem skurcze jak odstawiłem i tyle samo dochodziłem do siebie - uzależnienie, bo długo się wydalał z organizmu, który zaczął DXM traktować już jako coś naturalnego i potrzebnego. Jak najbardziej polecam acodin każdemu jednak nie przesadzać bo możecie sobie zgotowac takie piekło nawet leżąc nim porobieni w domu, że nie będziecie chcieli go brać już nigdy więcej bo będziecie się bali o to jak się będziecie po nim czuli. 3 razy może miałem taką faze po nim że żalowałem że wzialem i to były 3 ostatnie razy i powiedziałem sobie koniec
  • 50 / 17 / 0
2100 mg zjedzone w 14-15 godzin. 1500 mg podzielony na 3 dawki przyjęty na dystansie 6 godzin, pomiędzy 16, a 22 godziną, a potem jeszcze poprawka 600 mg po kolejnych 8-9 godzinach. Po wytrzeźwieniu miałem jeszcze przez dobę omamy słuchowe - zjawisko, które w wyniku spożywania dexa przytrafiło mi się jak dotąd jeden raz. Możliwe, że wpadłem nawet w sigmę, bo choć niewiele pamiętam, to jednak pamiętam otaczającą mnie z rana chłodną i mroczna rzeczywistość już po 4 dawce... a później było granie w mario na skąpanym w słońcu wyłączonym telewizorze xD
"Zawsze myślałem, że moje życie jest tragedią, ale teraz wiem, że to komedia"
ODPOWIEDZ
Posty: 623 • Strona 63 z 63
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.