DXM - Twoja największa dawka

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 604 Strona 61 z 61
Rejestracja: 2019
  • 39 / 3 / 0


1125mg/73kg. waga
Rejestracja: 2018
  • 1141 / 174 / 7


900 mg/64 kg, w środę powtórka tyle że z grejpfrutem

70-latkowie skazani za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów

Brytyjska para została skazana na 8 lat więzienia za przemyt narkotyków o wartości miliona funtów. Kokainę przewozili na pokładzie luksusowego statku, w podszewce walizki.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Mój rekord to 13mg/kg, lecz niestety bez żadnych specjalnych efektów poza swędzeniem i sporą sedacją. Na początku wleciała do tego koda bodaj, że 300 mg i 2mg klona później po paru godzinkach (tak ze 2-3 po peaku). Chciałem zapytać co poszło nie tak?
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0


Około 10mg/kg przy cholernie ciężkim bodyloadzie, gdzie zaczynającą się powoli euforię przeszyła mi fala niepokoju sfinalizowana solidnymi torsjami (na szczęście zdążyłem dobiec do wc) tam spędziłem kolejne ciężkie 15 minut, żeby wyjść z niej robotycznym chodem w rytm piosenki grającej z pokoju mojego współlokatora:
Hot Monkey, Hot Ass! · Black Moustache, gorąco zachęcam do zapoznania się!
akurat mieszkałem w miejscu, gdzie pięć osób w podobnym wieku mogłaby spokojnie odnaleźć się w latach 70-80, wszyscy wolne, artystyczne dusze z ambiwalentnym stosunkiem do świata
pół świadomie zacząłem niczym robot tańczyć z kolegą, który widząc, że jestem pod wpływem sam zarzucił sobie miprocynę donosowo i tak zaczęła się przygoda dnia- coś tam brzdękaliśmy okrutnie raniąc insturmenty na elektrycznej i basie, żeby po godzinie wyruszyć czwórką ludzi, dwóch na fazie i dwóch opiekunów z zamiarem wypicia alkoholu na plażę ale nie będę robił tu offa opowiem tę historie gdzie indziej
Część tripa znam z opowieści znajomych, ale towarzyszące wspomnienia oraz emocje towarzyszą mi do dziś, pewnie już bym nie powtórzył tak wielkiej (aktualnie dla mnie) dawki, jeśli już wracam do DXM to nie przekraczając 600mg.
Posty: 604 Strona 61 z 61
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości