DXM - W samotności czy w grupie?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

wolisz zarzywać DXM:

54%
w samotnośći
366
13%
w grupie znajomych
88
25%
z jedną, zaufaną osobą
171
8%
nie zarzywam DXM
54

Liczba głosów: 679

• 6350 / 550 / 0

22 czerwca 2017Dextem pisze:
Samemu najlepiej. Słuchawki na uszy, własne łóżko, i nic więcej do szczęścia nie potrzeba :)
Podbijam, za czasow jak bralem jeszcze deksiwo taki zestaw byl idealny :heart:
  • 27 / 5 / 0

Samemu, tyle że nie z słuchawkami na łóżku a z dobrym audio, na środku pokoju z zamkniętymi oczami.
Nie musze jeździć na imprezy żeby na nich być

Czasami lubiłem wieczorami w parku z zaufanym towarzyszem przydeksić, ale gdzieś zniknął ostatnio i już nie mam z kim
  • 983 / 146 / 6

Najbardziej DXM lubiłem brać w granicach 1-2 plateau, wychodzić na miasto i chodzić samemu podziwiając strukturę chodnika, po chwili spotkać znajomych a po kolejnej chwili poznać nieznajomych. Lekki antagonizm NMDA jest bardzo dobry do wychodzenia do ludzi.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

1-2 plateau to może kilka razy osiągnąłem, bo dla mnie to była strata materiału. Praktycznie zawsze na 3 wchodziłem, kilka razy na 4 (tak mi się zdaje przynajmniej, jak dobrze pamiętam :P )
  • 4 / / 0

Chyba najwygodniej jesc samemu. DXM nie tworzy jakichs pieknych relacji gdy ludzie razem jedza. Z nim czlowiek czuje sie cudownie sam ze soba ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Na co komu ktoś, jeśli ma się DXM :) Na pewno warto z raz spróbować, ale na niskich dawkach i z kimś kto jest w miarę ogarnięty :)
  • 6350 / 550 / 0

ja raz z kumplem wzielismy po 150 mg dexa.On nic nie poczul a u mnie lekko po klepalo tzn. lekka dysocjacja .Zdecydowanie wolalem 900 mg dexa i lozko + muzyczka.
  • 1459 / 95 / 0

DXM tylko solo, ale moze dlatego ze lubilem sobie w dawki ~1g uderzyc
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

No właśnie, ja nie wyobrażam sobie tripowania z kimś po 900mg. Znaczy w sumie wyobrażam sobie. Oboje leżymy, każdy w swoim świecie, i ewentualnie przeszkadzający sobie. Także samemu najlepiej. DXM jak dla mnie to głównie w dawkach powyżej 450mg. Jednak jeszcze bym sobie z kimś poszedł w plener po niskich dawkach DXM. Ale po wysokich, to tylko samotnie :)
  • 1480 / 121 / 1

głupia ankieta.
w samotnosci z słuchawkami i długą playlistą. w ciemnym pokoju
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata