DXM - W samotności czy w grupie?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

wolisz zarzywać DXM:

54%
w samotnośći
366
13%
w grupie znajomych
88
25%
z jedną, zaufaną osobą
171
8%
nie zarzywam DXM
54

Liczba głosów: 679

• 53 / 2 / 0

Również wychodzę z założenia, że branie DXM w większym towarzystwie mija się z celem. Co innego, gdy jest to jedna, zaufana osoba.
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 17 / 0

Z braku laku zaznaczyłem "w grupie znajomych", chociaż brakuje mi opcji "Z kilkoma zaufanymi osobami", zwykle nie więcej w nie więcej niż 4 osoby. Nie wiem jak można walić DXM w samotności, bo ja na 3cim plateu, na które zwykle wchodzę nie potrafię usiedzieć na dupie i mam chęć przygody. Raz po aco wróciłem do domu to chodziłem z łóżka do lodówki +-10 razy tylko po to, żeby się przejść, bo miałem najdłuższą drogę, a grupie fajnie, wspólne rozkminy nad wszechświatem, jedynie raz miałem taką sytuację co to chętny na "lekki ubaw" kolega pie*dolnął sobie 30 acodinów a później rzygał i seplenił jakby conajmniej butelke spirolu wyzerował

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Kryminalni udaremnili transakcję na parkingu sklepowym

Wodzisławscy kryminalni zatrzymali trzy osoby posiadające narkotyki. Podejrzanie zachowujących się mężczyzn zauważyli na parkingu sklepowym.
  • 5 / 1 / 0

W samotności bo nikogo innego nie mogę do tego przekonać :/
  • 208 / 12 / 0

W samotności. Do bycia z ludźmi są inne substancje.
Użytkownik nieaktywny
  • 105 / 19 / 0

W samotności, lub z jedną, zaufaną osobą.
  • 438 / 10 / 0

Wszystko zależy nie róbcie z siebie takich myślicieli. Ja tam chętnie bym z kumplami przyłatał i patrzył jak im się mordy krzywią ale prawda jest taka, że nie ma kiedy itp itp itp.
  • 60 / 1 / 0

Jeśli pierdolnie Cie gdziekolwiek jak starą babcią o szafkę, to nie ma co dyskutować gdzie najlepiej. Obojętnie, ale zaznaczyłem z jedną zaufaną osobą.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Samemu najlepiej. Słuchawki na uszy, własne łóżko, i nic więcej do szczęścia nie potrzeba :)
2-3 razy tripowałem poza domem, nie było to jednak zbyt przyjemne doświadczenie, sam problem z chodzeniem, jak i ewidentnie widziane uwalenie przeszkadzało skupić się na czymkolwiek.
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 7 / 0

Nie ma nic lepszego niż podkład ze 150mg przed imprezą, no tak nawet do 200. :heart:
Dawki powyżej 450 w samotności, najlepiej w plenerze albo w ciemności z słuchawkami na uszach. ;]
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Jakoś nigdy nie widziałem zastosowania DXM'u jako podkład pod imprezę, ale cóż, o gustach się nie dyskutuje :D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata