Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1268 • Strona 122 z 127
  • 1197 / 210 / 32
@malmal
Ponadto czytaj to czy to.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 731 / 178 / 0
Jak mało ważysz 75mg to już wystarczająca dawka na pierwsze plateu. Nie świruj pawiana tylko odchoruj swoje.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 1 / / 0
Witam wczoraj pierwszy raz próbowałem DXM zarzuciłem 300mg mam 84kg wagi. Efekty były widoczne czułem się po prostu jak po alkoholu lecz nie doświadczyłem żadnych psychodelicznych wrażeń. Nie miałem zadnych problemów z tętnem bulem brzucha czy problemów z oddychaniem wszystko było git. Czy bezpieczne będzie zarzucenie 450 mg za ok 3 dni i czy będzie to dla mnie odpowiednia dawka by poczuć coś więcej?
  • 44 / 13 / 0
Nie czuję się bardzo kompetentny w tej sprawie, bo dojechałem zaledwie do 900.
Powiem tak, najważniejsze jest nastawienie. To ty sam robisz sobie tripa - to co masz w głowie. Pomaga dużo odpowiednia muzyka. Osobiście polecam Adriana von Zieglera, utwór np Winter Breath zapętlony. Ważne żeby muzyka była ciągła, bo inaczej z jej końcem, przełączeniem na inny utwór, wizja może się przerwać.
Próbę uczuleniową masz za sobą. Ja bym wrzucił na twoim miejscu 30 tabletek. Ogólnie nie ładowałbym superwysokich dawek na początku, żeby jak najdłużej korzystać z dobrodziejstw tego środka.

Koniecznie musisz mieć warunki do tripowania, tj. samotność (ew. ktoś kto podbija tripa, ja mam najsilniejsze na dexie z bratem bliźniakiem); ciemność, komfort psychiczny, fizyczny i muzyka wedle uznania. Set&setting jest tu sprawą kluczową.
Życzę udanych tripów.

PS.: U was też acodin podrożał? Dzisiaj chodziłem to wszędzie po 16zł, a jeszcze niedawno mogłem znaleźć po 12, 14...
Czymże jest teraz, jak nie efemeryczną pianką zaległą na napięciu powierzchniowym oceanu.
  • 3037 / 453 / 1
Grunt to stopniowo i rozsądnie dochodzić do właściwej dawki. Z tego co pamiętam, to najpierw zrobiłem tzw próbę uczuleniową, 300 było ok ale moglo być lepiej i 450 było w sam raz. Przy zamkniętych oczach podróżowałem ale starczyło się ruszyć i otworzyć oczy- full ogar.
Kurde, w 2007 to jeszcze był po 4.50 albo 4.99. czaicie? Taka bomba w tej cenie. m... Wymarzony Kinder drug.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 2506 / 331 / 0
Raz miałem na dexie takiego tripa, że ło matko, normalnie miałem przez pewien czas normalnie k-hole jak po kecie, wychodziłem z karetki, nic mi nie było po prostu znajomek podwiózł mnie pod blok i takie wszystko pięknie ładnie jak dziecko.

Ogólnie ciekawa substancja.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 46 / 1 / 0
@robertbos2000
I nie doświadczysz żadnych psychodelicznych wrażeń,nie ta subst. nie ten profil działania. Jeśli tego oczekujesz,to grzybki się sprawdzą w 100%.
Co do a.? /450 mg będzie ok .
Uwaga! Użytkownik SugarLady jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 37 / 2 / 0
Hej. Jakiś tam czas temu kupiłam tabletki Acodin i zjadłam chyba tylko 7 albo 8, więc z tego co piszecie to dość mało. Jednak czułam się nieprzyjemnie, miałam bardzo silne stany lękowe i żadnej przyjemności, wręcz panicznie się bałam własnych emocji. To jest normalne? Ponowiłam próbę po jakimś czasie i było dokładnie to samo... Co to o mnie mówi?
  • 1197 / 210 / 32
@zduszonyszept

Może tyle to mówi, że to nie jest dla Ciebie? ;) Możesz spróbować z większą dawką, na pewno będzie inaczej. Jak? nie powiem Ci. Poczytaj, czego możesz się spodziewać. Tylko pamiętaj o swoim dotychczasowym doświadczeniu - nie musi być u Ciebie tak, jak jest u innych.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 1869 / 433 / 0
Tak wgl DXM jest w kurwe specyficzne to jeden z niewielu dragów którym nie jestem w stanie stwierdzic czy sie czuje źle czy dobrze - na pewno dziwnie, jest to stan nieokreślony. i wydaje mi sie że jak ktos sie interesuje tematem chociaż raz powinien spróbować Acodinu - to nie tjokodin. człek sie nie wjebie a doświadczy tego dziwnego czegoś i to pozostanie towo doświadczenie- niezapomniane bo jest na tyle uniakotwy ten stan xD Potem bedzie co wnukom opowiadać. ale naprawdę jest to na tyle dziwna substancja że w zyciu moze 5 razy jadłem z czego 3 swiadomie a 2 jak juz miałem na to wysrane ale przez presje grupy zjadłem no bo wszyscy jedli. Tyle powiem tym którzy sie zastanawiają czy tego nie stestować ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 1268 • Strona 122 z 127
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.