DXM - Pierwszy raz

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 7 / / 0

Tolerancja zerowa, DXM brałem tylko raz, ale wyrzut histaminy przy 1 razie sprawił ogromne swędzenie
  • 1131 / 172 / 2

Weź sobie jakąś antyhistaminę przed (jeśli boisz się rzygania to jedną tabletkę Aviomarinu). Mój drugi raz był na 300 mg i było zajebiście, jak będzie za słabo to następnym razem zwiększ dawkę.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Chicago rozmawia z mieszkańcami o rekreacyjnej marihuanie

Już za niecałe trzy miesiące, bo od 1 stycznia 2020 r., sprzedaż rekreacyjnej marihuany będzie dozwolona w całym Illinois. Obecnie ważą się losy przepisów, które określą, gdzie będzie mogła być ona sprzedawana w obrębie Chicago.
  • 7 / / 0

A jak jest z wejściem na wątrobę, bo na forum piszą, że niewielkie obciążenie zaś w faq jest żeby uważać
  • 445 / 70 / 0

Wszystko zależy od człowieka, w końcu co jeden organizm to inny. Osobiście u mnie po kilku latach brania deksa solo, w miksie z alkoholem i innymi substancjami nie pojawiły się żadne problemy z wątrobą. Kontrolne badanie 2 tygodnie temu wyszło idealnie co aż mnie zdziwiło patrząc na to co wyprawiałem, chociaż nie mam z czego się cieszyć bo to może wyjść dopiero na starość no ale.. kto w to wchodzi ten musi się liczyć z konsekwencjami, czy to psychicznymi czy fizycznymi
  • 7 / / 0

500 mg załadowane, wszystko weszło podczas gry Lige Legend z której przypadkowo wyszedłem choć może 500 mg to sporo na pierwsze razy z uwagi na to ze ledwo się zalogowałem albo s&s jest na tyle dobry ze tak weszło
  • 56 / 1 / 0

Hej :) 150mg na pierwszy raz przy wadze 65kg będzie ok?
  • 410 / 66 / 0

Będzie ok
  • 56 / 1 / 0

W takim razie w weekend sprubuję 150 i zdam relację jak było
  • 410 / 66 / 0

Już mogę ci powiedzieć jak będzie, ale dobra nie psujmy tego pierwszego razu nic nie powiem
  • 178 / 41 / 0

150 to zdecydowanie za malo , 400 w sam raz
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata