DXM - Papierosy

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 32 / / 0

Papieros podczas ładowania się dexa i dzień po to świetna sprawa. Zwłaszcza na dzień po przebudzeniu się. Nie dość, że moc ma jak pierwszy, to afterglow niweluje uczucie strucia występujące przy tym gdy pierwszy raz palimy.
  • 7 / 1 / 0

Nie wiem, czy moje pytanie można jeszcze podpiąć pod ten temat, ale spróbuję.
Jaki wpływ ma połączenie DXM + nikotyna na OUN? Nie chodzi mi o "fazę" rzecz jasna, a o zmiany jakie ta mieszanka powoduje w mózgu = )

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Białoruś: 56-letni Polak skazany na 14 lat łagru w sprawie o narkotyki

Na Białorusi obywatel Polski został skazany na 14 lat pozbawienia wolności. Sąd w miejscowości Kamieniec w obwodzie brzeskim uznał, że przewoził on narkotyki.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Mi nikotyna średnio podchodziła pod DXM. 30 minut przed dekszeniem odstawiałem e papierosa. Bo jak za długo chmurzyłem to miałem później podczas fazy problemy z ciśnieniem.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata