DXM - Papierosy

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 31 / / 0

Jak pale sporo normalnie, po dexie w ogole nie potrzebuje papierosa. Zapalic, zapale, nie odrzuca mnie to, ale tak jakby nie z potrzeby.
  • 203 / 8 / 0

Ja na DXM pale tyle ile mam. Z jakichś niezrozumiałych dla mnie względów, po przyjęciu DXM ćmiki znikają w moich rękach niczym białe cukierki. **(czytaj szybko)

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Wlk. Brytania otworzy publiczne centrum leczenia uzależnień od gier

W Wielkiej Brytanii powstanie publiczne centrum leczenia uzależnień od gier i internetu, które w ocenie magazynu "Fortune" stanowi "nową erę walki z uzależnieniem od technologii". Działalność placówki zostanie zainaugurowana w listopadzie
  • 50 / / 0

Mi sie chce o wiele mocniej palić po DXM, paczka schodzi baaardzo szybko. Smakują o wiele lepiej.
  • 31 / / 0

Może i smakują lepiej, gardło jest nieco znieczulone, tą charakterystyczną "otoczką", jednak nie odczuwam takiej potrzeby, jak na trzeźwo.
  • 20 / / 0

Dzień po wzięciu DXM to zawsze czułem wstręt do szlugów, nie czuje sie już żadnej przyjemnosći palenia, ale pod wpływem DXM 'a to pale szluga za szlugiem i wciąż jest uczucie nie napalenia sie .
  • 74 / 1 / 0

Ja w trakcie fazy to nie byłbym w stanie zapalić. Dzień po mogę normalnie zakurzyć ale wtedy juz nie czuje wplywu deksa
  • 12 / / 0

Mi nikotyna tylko podbija faze. Staram się zawsze brać buchy pod rząd by zrobić takie mini niedotlenienie mózgu i wtedy DXM mocniej mu dziala
  • 438 / 10 / 0

No ja na ostrej fazie i po dopaleniu nie raz nie dwa leciałem bezwładnie to na stół to na podłogę... To musi być ostra pizda na DXM. Wtedy jest tak, że jak stoję i pale to nagle odbiera mi nogi.
  • 214 / 14 / 0

Ja zawsze paliłam jak mi już faza schodziła, bo wcześniej jakoś nie miałam tej zdolności. Przyjemniej mi dym wchodzi, spróbuję w środku tripa.
  • 70 / 2 / 0

Ja od wielu lat palę papierosy tylko okazjonalnie. Kilka miesięcy temu zapaliłem na peaku, uderzyło mi to na tyle do głowy że poczułem zawrót głowy, taki nawet dość przyjemny :). Później przez klika tygodni, przy wstawianiu rannym, popołudniowym lub wieczornym czułem ten sam zawrót głowy i tak codziennie. Dziwne to dla mnie, bo z nie jednego pieca paliłem i takie tam. Może to po prostu znak że się starzeje.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata