DXM - Papierosy

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 93 Strona 9 z 10
Rejestracja: 2010
  • 31 / / 0


Jak pale sporo normalnie, po dexie w ogole nie potrzebuje papierosa. Zapalic, zapale, nie odrzuca mnie to, ale tak jakby nie z potrzeby.
Rejestracja: 2014
  • 203 / 8 / 0


Ja na DXM pale tyle ile mam. Z jakichś niezrozumiałych dla mnie względów, po przyjęciu DXM ćmiki znikają w moich rękach niczym białe cukierki. **(czytaj szybko)

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Heroina warta 25 mln dolarów przechwycona. Kilkaset km od Polski

Ponad 300 kilogramów heroiny wartej 25 milionów dolarów przejęła ukraińska policja. Narkotyki pochodzą z dwóch źródeł. 100 kilogramów heroiny przechwycono w drodze na granicę z Unią Europejską.
Rejestracja: 2014
  • 50 / / 0


Mi sie chce o wiele mocniej palić po DXM, paczka schodzi baaardzo szybko. Smakują o wiele lepiej.
Rejestracja: 2010
  • 31 / / 0


Może i smakują lepiej, gardło jest nieco znieczulone, tą charakterystyczną "otoczką", jednak nie odczuwam takiej potrzeby, jak na trzeźwo.
Rejestracja: 2015
  • 20 / / 0


Dzień po wzięciu DXM to zawsze czułem wstręt do szlugów, nie czuje sie już żadnej przyjemnosći palenia, ale pod wpływem DXM 'a to pale szluga za szlugiem i wciąż jest uczucie nie napalenia sie .
Rejestracja: 2014
  • 74 / 1 / 0


Ja w trakcie fazy to nie byłbym w stanie zapalić. Dzień po mogę normalnie zakurzyć ale wtedy juz nie czuje wplywu deksa
Rejestracja: 2017
  • 10 / / 0


Mi nikotyna tylko podbija faze. Staram się zawsze brać buchy pod rząd by zrobić takie mini niedotlenienie mózgu i wtedy DXM mocniej mu dziala
Rejestracja: 2012
  • 438 / 10 / 0


No ja na ostrej fazie i po dopaleniu nie raz nie dwa leciałem bezwładnie to na stół to na podłogę... To musi być ostra pizda na DXM. Wtedy jest tak, że jak stoję i pale to nagle odbiera mi nogi.
Rejestracja: 2017
  • 208 / 12 / 0


Ja zawsze paliłam jak mi już faza schodziła, bo wcześniej jakoś nie miałam tej zdolności. Przyjemniej mi dym wchodzi, spróbuję w środku tripa.
Rejestracja: 2010
  • 70 / 2 / 0


Ja od wielu lat palę papierosy tylko okazjonalnie. Kilka miesięcy temu zapaliłem na peaku, uderzyło mi to na tyle do głowy że poczułem zawrót głowy, taki nawet dość przyjemny :). Później przez klika tygodni, przy wstawianiu rannym, popołudniowym lub wieczornym czułem ten sam zawrót głowy i tak codziennie. Dziwne to dla mnie, bo z nie jednego pieca paliłem i takie tam. Może to po prostu znak że się starzeje.
Posty: 93 Strona 9 z 10
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 90 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość