DXM - Papierosy

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

JCM

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Będąc pod wpływem DXM, mimo tego, że jestem uzależniony od fajek, papieros wypalony na szybko powoduje u mnie automatycznie OOBE, oraz możliwości kręcenia łóżkiem, lataniem po pokoju etc, na jakieś 15-25 minut :) Bez papierosa tego nie umiem doświadczyć.
Użytkownik nieaktywny
  • 20 / / 0

Nie jestem jeszcze w pełni doświadczonym palaczem, palę ok 6-10 fajek dziennie natomiast po ww. substancji w ciągu 3h znika cała paczka %-D

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

2,5 kilograma konopi w stodole

Blisko 2,5 kilograma środków odurzających znaleźli i zabezpieczyli puławscy kryminalni u 29 letniego mieszkańca gminy Garbów.
Użytkownik nieaktywny
  • 242 / / 0

Papierosy u mnie przyspieszają metabolizm i wydalanie, ale ostatnio mi się nie chce jakoś palić od jakichś 2 - 3 tyg. mocno ograniczone.
  • 57 / / 0

C18H21NO3 pisze:
Zauwazylem u siebie, ze w dzien, a nawet dwa po zazyciu dxm, podczas palenia odczuwam wstręt do fajek. wy tez tak macie?
Dawniej tak mialam okolo 3 lat temu, na poczatku znajomosci z deksem, ze po nieiwelkiej ddawce (250-300 mg) po zapaleniu fajka rzygałam jak kot.
Teraz po deksie nie czuję chęci na papierosa , a palę ot tak, zeby zapalić, na drugi dzien tez nie czuje potzreby, ale tez nie czuje zadnego wstretu. Pewnie na to wpływa fakt ze dawniej mało paliłam i mało jadłam dxm, a tearz pale duzo, i wiecej jem dxm.
Użytkownik nieaktywny
  • 635 / 1 / 0

Ble, po dexie spalę jedną fajkę robiąc 3 razu ugachę. 3 fajki na całonocnego tripa to i tak za dużo ;-)
  • 663 / 11 / 0

Mi kompletnie nie smakują fajki na deksie. Czuję się jakbym palił gumę z opony samochodowej, czy coś w tym stylu. Ble.
  • 3742 / 38 / 0

Zwykle mialam takie uczucie jak Tryptaminek, jednak ostatnio mi sie to zmienilo. Ostatnie kilka tripow wykluczalo tak skomplikowane czynnosci jak odpalanie papierosa, jednak kiedy efekty troche zmalaly dalam rade. Smakowaly bosko, nawet slodko. Polecam Camele, moze trafila mi sie seria limitowana dla dexozercow.
  • 1970 / 38 / 0

Na zjeździe lubię zapalić.
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Pyszne.

U mnie często wywołują OOBE, błogostan;
Raz podczas palenia z kumpelą w lesie, będąc na 250+ mg DXM i 150mg kodeiny poczułam więź z matką naturą, medytowałam :huh: (dopalałyśmy również resztki mj, zapewne całość wpłynęła na efekty)
  • 91 / 1 / 0

Papierosy na deksie smakują wykurwiście.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata