DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 403 / 23 / 26

Bardzo lubię oglądać filmy na DXM. Po 450mg DXM byłem w kinie na jakimś filmie :D Genialnie, aczkolwiek później mieszają mi się wątki w filmie, jednakże DXM + kino jest w moim wypadku ciekawą opcja.
Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0

Polecam Eraserhead do tripu. Surowy, zimny, i dziwaczny.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
  • 45 / 1 / 0

Byłem na obu częściach hobbita po dexie (dawka 450mg). To co działo się na ekranie było dla mnie magią, tak się wczułem w klimat że aż zapierało mi dech w piersiach (dosłownie %-D). Pierwszy raz w kinie czułem tak dobrze efekty 3d, w niektórych momentach próbowałem normalnie uskoczyć na bok ze strachu że z czegoś dostanę. Na tripie nie rozumiałem zbytnio sensu danej sceny, ale sens ogólny sens jakoś do mnie trafiał. Na ostatnią część pójdę jednak pod wpływem czegoś innego, a gdyby tak maraton Hobbita po 900mg? %-D
  • 20 / 1 / 0

Polecam obejrzeć "Źródło" Aronofsky'ego. Najlepiej w trakcie mixu z THC. Niezapomniane przeżycia, emocje wylewające się z ekranu, trafiają do ciebie ze zwielokrotnioną siłą, a psychodeliczne sceny wynoszą o poziom wyżej.

eso

• 3948 / 147 / 0

lostinwonderland pisze:
Polecam Eraserhead do tripu. Surowy, zimny, i dziwaczny.
a kojarzysz "begotten"? obczaj, mysle, ze powinno Cie zainteresowac. %-D

https://www.youtube.com/watch?v=lHXgNn18z90
Begotten (original) - 1991
  • 34 / / 0

Na wejściu lubie coś pooglądać, jak już wejdzie to kompletnie nie ogarniam co sie dzieje na ekranie, ale wystarczy że się położę i mam kontynuacje w cevach :-)
  • 129 / 7 / 0

Sin City 1 i 2
polecam, te zajebiste kolory i to wszystko, naprawde świetnie się ogląda
  • 10 / / 0

Obejrzyjcie sb na deksie alicje w karinie czarow *,* <3
  • 2697 / 4 / 0

NeuroticDeer pisze:
Polecam obejrzeć "Źródło" Aronofsky'ego. (...) Niezapomniane przeżycia, emocje wylewające się z ekranu, trafiają do ciebie ze zwielokrotnioną siłą, a psychodeliczne sceny wynoszą o poziom wyżej.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 45 / / 0

Fajnie jest puścić film i zaczekać, aż wejdzie, bo na samej fazie nie da się oglądać, bo nie widać dobrze obrazu. Warto muzę sobie przyszykować wcześniej.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata