DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 405 / 24 / 26

Bardzo lubię oglądać filmy na DXM. Po 450mg DXM byłem w kinie na jakimś filmie :D Genialnie, aczkolwiek później mieszają mi się wątki w filmie, jednakże DXM + kino jest w moim wypadku ciekawą opcja.
Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0

Polecam Eraserhead do tripu. Surowy, zimny, i dziwaczny.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Stanął przy radiowozie i zapalił za kierownicą marihuanę

Wszystko działo się w sobotę na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i Okopowej. Jechali tamtędy akurat policjanci ze specjalnej grupy Speed zajmującej się wykroczeniami drogowymi. Ich oznakowany radiowóz stanął na czerwonym świetle obok samochodu marki Suzuki.
  • 47 / 1 / 0

Byłem na obu częściach hobbita po dexie (dawka 450mg). To co działo się na ekranie było dla mnie magią, tak się wczułem w klimat że aż zapierało mi dech w piersiach (dosłownie %-D). Pierwszy raz w kinie czułem tak dobrze efekty 3d, w niektórych momentach próbowałem normalnie uskoczyć na bok ze strachu że z czegoś dostanę. Na tripie nie rozumiałem zbytnio sensu danej sceny, ale sens ogólny sens jakoś do mnie trafiał. Na ostatnią część pójdę jednak pod wpływem czegoś innego, a gdyby tak maraton Hobbita po 900mg? %-D
  • 20 / 1 / 0

Polecam obejrzeć "Źródło" Aronofsky'ego. Najlepiej w trakcie mixu z THC. Niezapomniane przeżycia, emocje wylewające się z ekranu, trafiają do ciebie ze zwielokrotnioną siłą, a psychodeliczne sceny wynoszą o poziom wyżej.

eso

• 3957 / 151 / 0

lostinwonderland pisze:
Polecam Eraserhead do tripu. Surowy, zimny, i dziwaczny.
a kojarzysz "begotten"? obczaj, mysle, ze powinno Cie zainteresowac. %-D

https://www.youtube.com/watch?v=lHXgNn18z90
Begotten (original) - 1991
  • 34 / / 0

Na wejściu lubie coś pooglądać, jak już wejdzie to kompletnie nie ogarniam co sie dzieje na ekranie, ale wystarczy że się położę i mam kontynuacje w cevach :-)
  • 129 / 7 / 0

Sin City 1 i 2
polecam, te zajebiste kolory i to wszystko, naprawde świetnie się ogląda
  • 10 / / 0

Obejrzyjcie sb na deksie alicje w karinie czarow *,* <3
  • 2696 / 6 / 0

NeuroticDeer pisze:
Polecam obejrzeć "Źródło" Aronofsky'ego. (...) Niezapomniane przeżycia, emocje wylewające się z ekranu, trafiają do ciebie ze zwielokrotnioną siłą, a psychodeliczne sceny wynoszą o poziom wyżej.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 45 / / 0

Fajnie jest puścić film i zaczekać, aż wejdzie, bo na samej fazie nie da się oglądać, bo nie widać dobrze obrazu. Warto muzę sobie przyszykować wcześniej.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 590 uczestników Wejdź na czata