DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 295 / 16 / 0

Ja mam podobnie. I dlatego szukam filmów, które nie angażują odbiorcy zbyt mocno. Polecam powyższy - Deep Blue ;) I szukam właśnie podobnych filmów. Chodzi o to, żeby coś się tam pierdoliło na ekranie, co niekoniecznie daje do myślenia, ale jest po prostu czymś na czym można wzrok zawiesić, a najlepiej żeby było też czymś ułożonym i estetycznym, jak muzyka i miało jakiś swój główny, choć szeroko pojęty temat. A najlepiej jakaś natura, jakieś stwory. Ludzi nie cierpię oglądać i słuchać :F

Fajnie jest sobie pooglądać życie zwierząt, naprawdę fajnie. Nie wyobrażam sobie za to oglądania filmów z ludźmi. Przecież od razu by było widać że oni grają :D
  • 854 / 95 / 0

Jak chcesz film do zawieszania wzroku polecam gorąco Yellow Submarine:D Tam nikt nie gra;p

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Komisje Izby Gmin chcą, by posiadanie narkotyków było legalne

Już dwie komisje Izby Gmin - komisja ds. Szkocji oraz komisja zdrowia i opieki społecznej - apelują o zmianę podejścia do walki z z narkotykami i dekryminalizację posiadania niewielkiej ilości narkotyków na osobisty użytek - informuje Sky News.
  • 2372 / 46 / 0

"Yellow Submarine" jest dla Ciebie tylko od "zawieszenia wzroku"? Jeśli tak, to oglądasz w ogóle nie wykorzystując mózgu... Ten film (mimo, że animowany) ma wiele przesłań, parę warstw. Pomimo, że "nikt tam nie gra".
  • 854 / 95 / 0

Looooooool :)

Hipollek chodziło mi o to, że można zawiesić na nim wzrok (bo jest na czym zdecydowanie) i skupić się tylko na formie, to jest muzyce i animacji. Oczywistym dla mnie jest, że dzieło to ma wiele przesłań i przepiękną treść, napisałem gdzieś, że jest inaczej?
A zdanie "tam nikt nie gra" odnosiło się do postu wyżej i jego fragmentu: "Przecież od razu by było widać że oni grają"

Pozdrawiam

A to się nie do końca zrozumieliśmy. :D Pozdrawiam! - hip
  • 295 / 16 / 0

'Zawieszenie wzroku' można różnie interpretować. Ja w ten sposób oglądałem film 'Ciemny Kryształ' w dupie miałem fabułę i sens. Liczyło się to co widzę na ekranie a było to straszne, totalnie niezrozumiałe, dziwne i magiczne :D Musiałem się kilka razy odrywać od filmu bo rył banię. Sprawę podkręcał fakt, że mgliście pamiętałem film z dzieciństwa. I takie właśnie doświadczenie chciałbym powtórzyć! ;)

Ale może być też film dokumentalny. Obserwacja przyrody jest bardzo 'ucząca' W tym Deep Blue były pokazane najpierw potężne, monumentalne fale, w nich delfiny i inni łowcy i wielkie polowanie na sardynki. Krzyczące albatrosy atakujące ryby wyskakujące w popłochu na powierzchnię. Później różne inne rzeczy. W pewnym momencie jak zaczęto pokazywać ameby, pierwotniaki i inne morskie drobiny myślałem że mam halucynacje. A obserwując surowe i okrutne życie niedźwiedzi polarnych czułem ogromny smutek i stałe poczucie rozsądku. Miałem wrażenie że niedźwiedzie będą głodne i matka będzie musiała zabić jedno młode, żeby wykarmić drugie. Później był powrót do raf koralowych :D A może jak jeszcze raz obejrzę to samo to zauważę inne rzeczy? :)
  • 854 / 95 / 0

Po "recenzji" Alembika chyba sobie oglądnę przy najbliższym dekszeniu to Deep Blue:) Dziekuję za zachęcenie mnie do tegoż:)

Nie ma problemu Hipollek:) Mogłem się nie wypowiedziec do konca jasno, mogles Ty źle zrozumiec- w koncu jestemy na takim a nie innym forum;DD heh

Odnośnie filmów dokumentalnych po Dxmie, polecam http://kids.nationalgeographic.com/kids ... panda-cam/
Bardzo przyjemnie się te niedzwiadki ogląda;) Zdarzalo mi sie na nie gapic po kilka godzin i to nie tylko po dxmie ale i po roznych Hometach, 2CP, LSD itd itp;)
  • 18 / / 0

Filmy na dexie ? polecam i uwielbiam wszystkie o narkołykach tyle w sumie :) No i muzyczne o różnych zespołach. NIRVANA !!! COBAIN !!! ostatnie 24 godziny , taka ładna śmierć xd
  • 121 / 8 / 0

Ja ostatnio, jak się okazało że dawka jednej paczki jest już trochę za słaba by latać z zamkniętymi oczami, postanowiłem włączyć sobię film. Wybór padł na "28 dni później", polecam strasznie na wkrętke. Strasznie wkręciłem się w ten cały klimat apokalipsy, przez większość czasu ciary na plecach. Od razu po obejrzeniu wziąłęm się za sequel (28 tygodni) i jeszcze bardziej mnie wgniótł w fotel niż jedynka, coś pięknego to było. %-D
  • 98 / / 0

Nie ma to jak ogladac na DXM Las Vegas Parano, calkiem fajnie oglada sie filmy, bardzo sie wtedy wczuwam w film.
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

Ja powyżej 450mg nie jestem w stanie oglądać jakiegokolwiek filmu bo pulsowanie ekranu przyprawia mnie o mdłosci. Co prawda przy niskich dawkach ciekawie ogląda dziwne filmy ale wolę sobie poprostu odlecieć. Jedyny film jaki oglądałem na DXM to "Kronika" i jest średniawy.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata