DXM - Oglądanie filmów

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 338 Strona 29 z 34
Rejestracja: 2013
  • 285 / 1 / 0

Zakrywacie sobie drugie oko czy trzymacie je zamknięte całą fazę/oglądanie filmu? Bo przy niskich dawkach sensu jakoś za bardzo nie widzę, a przy wyższych to nie widzę nic %-D
Rejestracja: 2012
  • 88 / 1 / 0

tutaj trzeba wyraźnie zaznaczyć, że oglądanie filmów to domena starych wyjadaczy.
ja po 900mg mogę nawet czytać książkę, tak mam przyzwyczajoną korę wzrokową.
co prawda czytanie nie idzie i na peaku ciężko już rozpoznać znaczenie słów, ale problemów ze wzrokiem nie ma żadnych. a pamiętam, że jak zaczynałem 10 lat temu, to po 450mg obraz skakał jak szalony.

dwie rady dla ludzi jeszcze nie zrytych przez DXM. jeśli masz trudności z oglądaniem filmów:

1. spożyj czosnek. znacznie ogranicza "vision tearing" i inne negatywne efekty wobec skroniowego pola wzrokowego, ale faza będzie mniej somnambuliczna i bardziej realna :(
2. posłuchaj audiobooka. wbrew pozorom analiza tekstu ksiązki to o wiele trudniejsza sprawa niż oglądanie filmu, ale DXM wydaje się nie uposledzać asocjacyjnej kory słuchowej

ONZ uznaje, że marihuana ma właściwości lecznicze. To przełom?

ONZ zmieniła klasyfikację marihuany i w końcu uznała jej właściwości lecznice, a Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu przegłosowała ustawę dekryminalizującą posiadanie konopi i wymazującą wyroki za to przestępstwo. Ostatnie tygodnie to dobre wieści dla działaczy na rzecz racjonalnego podejścia do marihuany.

Dobrowolnie wrócili z USA, by odpowiedzieć za handel

Dwaj bracia według śledczych handlowali narkotykami i wyjechali do USA. Dziś dobrze im się powodzi i chcą rozliczyć się z przeszłością.
Rejestracja: 2010
  • 182 / 4 / 0

http://www.sadistic.pl/alan-watts-incep ... 194671.htm

Incepcja.
Kto oglądał, pokazałem kumplowi po 300mg i nie mógł się oderwać.
Od początku widziałem w tym filmie analogię do rozmów STĄD.
Rejestracja: 2010
  • 5 / / 0

The Fountain/Źródło - mój najlepszy filmowy trip :)
Towarzyszy nam genialny soundtrack, imo jeden z najlepszych soundtracków w historii kina, co czyni film mega klimatycznym. Muzyka to b. ważna sprawa na tripie. Akcja dzieje się na 3 różnych poziomach (3 różne miejsca, 3 różne czasy). Film nie ma jasnego wydźwięku, jest zagmatwany, wręcz mindfuckowy chwilami. Są odniesienia do mitologii bodajże Majów czy Azteków, historii Hiszpanii, Drzewa Życia, etc. Naprawdę głęboka rozkmina łapie, a i serca się porusza :)
http://www.youtube.com/watch?v=wMn3g3NCX4Y
Rejestracja: 2012
  • 233 / 2 / 0

Kilka postów wcześniej ktoś polecał Avatara. Spróbujcie. Polecam ten film gorąco.
Rejestracja: 2012
  • 31 / 3 / 0

Rzadko zdarzało mi się oglądać filmy na fazie, ale ze swojej strony polecam serial Futurama. Idealnie pasuje do deksa.
Rejestracja: 2012
  • 30 / 2 / 0

ja nie mam ochoty na filmy na DXM. najbardziej lubie gadac z ludzmi.
Rejestracja: 2012
  • 296 / 18 / 0

http://www.youtube.com/watch?v=QWtQNFaGUTg (Deep Blue)
Fajny film woda się przelewa w te i we w te, wczoraj go długo szukałem. W ogóle to te filmy co wy je tu wstawiacie zyją, więc
Ostatnio zmieniony 26 maja 2013 przez LucretiaMyReflection, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Opisujemy odnośniki.
Rejestracja: 2012
  • 909 / 108 / 0

Mało używek, według mnie, tak świetnie komponuje się z filmem jak DXM:)
Nie dość, że sam seans sprawia ogromną przyjemność (te zwielokrotnione odczuwanie emocji bohaterów, ten tajemniczy magiczny kilmat ahhhhh:), to jeszcze dziełko takie pamiętane przez nas z seansu dxmowego baaaardzo często pozostaje w naszej pamięci jako coś absolutnie niepowtarzalnego, magicznego, pięknego:)
Jesli chodzi o tytuły polecam na pewno Nagi Lunch i John dies at the end (nie widzę, żeby ktoś podawał w tym temacie). Oba super wykręcone, John nowoczesniejszy, bardziej amerykanski, ale tez ujdzie bardzo przyjemnie;))
Uwielbiam też wspólnie z dxmem oglądać filmy spoza tematyki narkotykowej, za to fajnie poruszające emocje. Cały cykl opowiadający historię Rockego Balboy jest tego świetnym przykładem, choć nie każdy dzieło to "lubi"- nie wiem dlaczego:) Pechowcom tym polecam np Amores Perros, Kieł (greckiej produkcji), Zodiak (nie każdy udźwignie jego klimat, po dxmie;)), The Game (klasyka;))
Trzecią grupą filmów, które szczególnie dobrze ogląda mi się po dxmie są przedstawiciele tzw "kina psychologicznego", np: Drabina Jakubowa, Donnie Darko, Wyspa Tajemnic, Nieproszeni Goście, Obłęd.
Rejestracja: 2013
  • 319 / 8 / 0

a dla mnie właśnie jest na odwrót, po chwili tracę kontakt z filmem na rzecz przeróżnych rozmyślań. nawet jeśli uda mi się skupić na nim dłużej to ciężko jest mi go zrozumieć, ktoś ma podobnie ?
Posty: 338 Strona 29 z 34
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1962 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości